Vol lof Oud Busje 50 Pekelinge in Oostkapelle ZOMER 21 af met een vriendin en haar kin deren", vertelt ze. „We hebben hier een waterspeeltuin met een lekker terras dus dat is geweldig voor die kinderen." Daarnaast gaat ze ook regelmatig op bezoek bij haar ouders in Renesse of naar het strand. Hoewel het vooral tijdens het hoogseizoen hard werken is in het Grand Cafe, houdt het werk in een horecagelegenheid nooit op. De week voor Pasen gaat de zaak open en in november sluit ledereen loopt hier op slippers en in badkleding.Dan zit je toch ook wel in de vakantiesfeer hoor' de boel. „In de winter klussen we altijd een beetje en gaan we op vakantie", vertelt Nicolien "Daar naast zijn er dan ook nog wel eens feestjes in de feestzaal." Maar door het klussen en de va kantie is die winter is ook weer heel snel voorbij als we Nicolien moeten geloven. „Voordat we er erg in hebben, gaan we weer bijna open", vertelt ze. „Als alles dan eenmaal loopt is het ook goed en begint onze zomer weer." Henk en Relinde Eps kamp hebben het aan hun dochter te danken dat ze vakantie vieren op camping Omnium in Goes. „Die is op surfkamp aan het Greve- lingenmeer", vertelt Relinde. „Wij zijn daarom voor onze vakantie naar Zeeland gekomen want daar waren we ook nog nooit geweest." Het stel uit Harderwijk wist niet wat het moest verwachten van on ze provincie maar is blij verrast. „Er is hier genoeg te doen", vertelt Henk. Zo zijn hij en z'n vrouw naar het Watersnoodmuseum en Neeltje Jans geweest.Een andere plek waar het stel graag naar toe wilde was Borssele, vanwege de kerncentrale. „Wij zijn echt jaren 8o'ers en zijn dus opgegroeid met die centrale", legt Relinde uit. Daarnaast hebben ze op het strand je van Borssele naar haaientanden gezocht. Over camping Omnium zijn ze laaiend enthousiast. „We zijn al vaak gaan kamperen maar deze camping steekt er aan alle kanten met kop en schouders bo ven uit", vertelt Henk. Het enige wat deze vakantie tegenviel was hun bezoekje aan Domburg. „Daar was het veel te druk." „We zijn niet echt mensen die snel terugko men naar een plek maar naar Zee land zouden we misschien wel te rug willen komen." Het enige wat deze vakantie tegenviel was hun bezoekje aan Domburg. 'Daar was het veel te druk' Het oude busje van Jeroen van Leeuwen en Tijs Buskermolen is een echte blikvanger op camping Omnium in Goes. De twee zitten met een bak koffie wakker te worden in het zonnetje. Met hun Van Hool-busje hebben ze al drie weken rondgereden. Na hun tocht door de Belgische Ar dennen zijn ze in Goes beland. „We wilden graag de wedstrijd van Ajax zien een paar dagen gele den", zegt Jeroen, „dus we beslo ten naar Zeeland te komen." De twee zijn nog niet eerder in Zee land geweest. Eigenlijk was er nog een derde vriend mee maar die is ondertussen naar huis. Zijn ver trek mag de pret niet drukken. Jeroen en Tijs hebben de afgelo pen dagen al een terrasje gepakt in Vlissingen en er staan nog ge noeg andere dingen op de plan ning. Zo willen de vrienden nog naar het Belgische leper voor het museum over WO I en willen ze graag nog een bezoekje brengen aan Veere en Neeltje Jans. Van avond gaan ze eerst nog eens in Goes kijken. Verder willen de twee gewoon rustig aan doen tij dens hun laatste vakantiedagen. „Beetje barbecueën, beetje uitrus ten, meer heb je niet nodig", aldus Jeroen. „We zien wel wanneer we weer terug naar huis gaan." 'We wilden graag de wedstrijd van Ajax zien een paar dagen geleden, dus we besloten naar Zeeland te komen' Hotel entree Dierenpark Emmen t.w.v. 23,- p.p. nu MAANDAG 10 AUGUSTUS 2015 0iN QuiT maar 'knallen' Henk en Relinde Epskamp. Arjan, Nicolien en Marlijn: „Als iedereen op vakantie is geweest hebben wij het nog tegoed." foto Ruben Oreel Nicolien Kooman Henk en Relinde, kampeerders Tijs Buskermolen (I) en Jeroen van Leeuwen. Jeroen, vakantieganger Meer agendanieuws op onze website Filmproject in de Dikke Toren van Zierikzee. Streekproductenmarkt, Raad huisplein, van 08:00 tot 16:00 Oostkapelle Zomerbingo VV Oostkapelle Ingang Schoolstraat vanaf 19:30 Sluis Met Electric City Mobiel langs de Damse Vaart. Aan melden kan via info ©zeeuwseevenementen.nl of via telefoon 06-23732494 Info: www.zeeuwseevenemen- ten.nl Terneuzen Beelden op de Scheldeboule- vard, gehele dag Wemeldinge Recreatief volleybal Schou- deeweg 1, van 20:00 tot 22:00 Wemeldinge SailForce, dagelijks t/m 14 au gustus zeilt de SailForce iede re werkdag uit. Enkel op ba sis van reservering via onze website. Sluisplateau 30, om 13:30 en 16:00 uur Wemeldinge Arrangement vaartocht - sto omtrein. Reserveren via de website www.wemeldinge.info zo- merprogramma. Haven, van 09:00 tot 18:00 Zierikzee De film Silhouettten tegen het Licht, Kerkplein 1, gehe le dag Verblijf 2 nachten in Hampshire normaal €129," Hotel - Emmen Een leuke mini-vakantie voor het hele gezin!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 24