Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Do not stand at my grave and cry; I am not there. I did not die. Met haar kinderen om zich heen is rustig ingeslapen onze lieve mama, oma en oma Paultje Paulina Elizabeth de Rooij-Burm 11 november 1921 5 augustus 2015 Sinds 1 september 2003 weduwe van W.P.A. de Rooij Ze heeft genoten van het leven Marijke en Adri Pepijn Jeroen en Wendy Wouter, Lotte Wil Marijn Olaf Annelies en Mathieu Liselotte en Ramoen Milla, Mose Loes en Dick Floor en Fleur Merel Wil (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres: Rapenburgweg 6 4354 ND Meliskerke Woensdag 12 augustus om 14.00 uur nemen wij afscheid van haar in de aula van de Algemene Begraafplaats van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. U bent daarbij van harte welkom. Aansluitend kunt U vanaf 15.15 uur de familie condoleren in het Van der Valk Hotel Middelburg, Paukenweg 3. Wij willen Buurtzorg Middelburg hartelijk bedanken voor de lieve zorgen. Lieve oma Paultje, We gaan je ontzettend missen! Zoenen en knuffels van je klein- en achterkleinkinderen, Pepijn Liselotte Jeroen Wil Marijn Floor Olaf Merel Milla en Mose Wouter en Charlotte Paula de Rooij-Burm Le vrai tombeau des morts n'est pas au cimetière mais dans le coeur des vivants (Jean Cocteau) Vrij vertaald: Het echte gedenkteken staat niet op de begraafplaats maar in het hart van de nabestaanden JOHANNA DE NOOD 27 augustus 1928 te Middelburg f 4 augustus 2015 te Arnemuiden Oud onderwijzeres van de Julianaschool, Oost-Souburg Oud-Hoofd van de Griffioenschool Oud-Directeur van "De Griffioenvlinders", Middelburg RIDDER IN DE ORDE VAN ORANJE NASSAU ERELID Veilig Verkeer Nederland/VVN J.L. Plansoen Wilgenstraat 24 4388 LG Oost-Souburg Op haar nadrukkelijke wens is zij in alle stilte ter aarde besteld. Dat is geschied op de Nieuwe Begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland op donderdag 6 augustus. De plaats van de wortels van moeders zijde. Na een lang en gevuld leven namen we op 4 augustus 2015 afscheid van Wilhelmina Petronella van Luijk - von Meijenfeldt Geboren te Denpassar (Bali) op 23 december 1925 Weduwe van Robert Martinus van Luijk Het afscheid vond plaats in familiekring te Waarde Dit melden u Familie van Luijk Haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Middenhof 39, 4411 RX Rilland "Geborgen bij U" Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis, dat na een dapper gedragen lijden van ons is weggenomen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder Maria van Schagen-de Buck Riet 25 april 1935 f 6 augustus 2015 C.J.C. van Schagen Marjon en Peter Ard Koopmansvoetpad 29,4388 AS Oost-Souburg Onze welgemeende dank gaat uit naar Buurtzorg "Oost-Souburg"afdeling Oncologie, ADRZ"Hospice "Ter Reede"voor alle goede zorgen en "Huisartsenpost Oost-Souburg"voor hun respectvolle begeleiding. Riet is opgebaard in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen maandag 10 augustus van 19.30 uur tot 20.00 uur. De dankdienst voor haar leven, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 11 augustus om 11.00 uur in kerkgebouw "De Open Haven", Oranjeplein 2, 4388 AH, Oost-Souburg. Aansluitend zullen we haar om ongeveer 12.00 uur naar haar laatste rustplaats brengen op de algemene begraaf plaats aan de M. A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in ontmoetingsruimte "De Ark", naast het kerkgebouw. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Liever geen bloemen. Heden overleed onze lieve zorgzame zus en schoonzus Riet van Schagen-de Buck echtgenote van Cees van Schagen We zullen haar missen Vlissingen: David de Buck, in herinnering Aardenburg: Henk de Buck, in herinnering Neel de Buck-Aarnoutse Vlissingen: Jan de Buck, in herinnering Jos de Buck-Scherpenisse Ridderkerk: Ina Henk Schipper-de Buck Kamperland: Vlissingen: Oost-Souburg: Bram de Buck, in herinnering Annie de Buck-Goozen Jo de Buck Mieke Ad Poelman-de Buck Riet van Schagen zaterdag 8 augustus 2015 15 Met dankbaarheid en verdriet hebben we vorig weekend afscheid mogen nemen van Paultje. Bedankt dat je ons, samen met Wil sr. en jr., hebt geleerd om volop van het leven te genieten. We zullen jouw altijddurende moederlijke belangstelling erg gaan missen. We wensen Marijke en Adri, Loes en Dick, Annelies en Tjeu, en de (achter)kleinkinderen, veel sterkte en vooral veel mooie herinneringen toe. Mare en Angelique Overdinkel, 6 augustus 2015 Na een moedige strijd, die zij helaas niet kon winnen, is overleden onze lieve schoonzus en tante Ali, Bas, Henk, Margriet Bart, Leny Sascha Stefan, Mark Roos, Laura, Troy

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 73