iiiiii Familieberichten wis kükookop q fflensenlinq.nl ^^1111 14 zaterdag 8 augustus 2015 kW© Gre Ringelberg Rini Korshuize Henny van der Meer - Lucas 4 Mevrouw P.F. Vader - de Waal Cornells Meerman Kees Kees Meerman Kees Meerman Janus SANDERSE 'Jan' Jan Sanderse Na een kortstondige ziekte is nog vrij plotseling overleden onze broer, zwager, oom en oudoom Adriaan Jan Johannes 2 december 1945 7 augustus 2015 Pa t en Ma t Korshuize Corrie Korshuize Cobie Korshuize Jan Korshuize Sjaan en Nico Feytel t - Korshuize Willie en Izaak Timmerman t - Korshuize Els en Piet de Leeuw - Korshuize Peter Korshuize f Irmgard en Kees Vaes - Korshuize Renske en Andre Feytel - Korshuize Jan Timmerman Neven, nichten, achterneven en achternichten Fam. Korshuize Marijkestraat 3 4461 VE Goes Een speciaal woord van dank aan Alevo thuiszorg, Ter Valcke Zorgcentrum voor de goede verzorging aan onze broer, zwager en oom. Merien is opgebaard in het Monuta Uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8, te Goes, alwaar gelegenheid is tot een persoonlijk afscheid op woensdag 12 augustus van 9.45 tot 10.15 uur. Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Merien om 12 augustus om 11.00 uur in het crematorium Westelijk Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om ons te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u zich betrokken voelen bent u welkom om afscheid te komen nemen. Na een mooie opleving van twee en een halfjaar, waarin je toch nog zoveel hebt gedaan, ben je alsnog van ons heengegaan, onze lieve moeder en trotse oma echtgenote van Tom van der Meer +28-8-2011 1-3-1942 6-8-2015 Richard en Annemieke Floortje Frank Rick en Lobke Patrick en Saskia Lindsay Jannick Joey Rick Glenn Correspondentieadres: Oude Polderstraat 8, 4417 AZ Hansweert We nemen afscheid van Henny op woensdag 12 augustus om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend is er aldaar gelegenheid tot condoleren en samenzijn. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Op 85-jarige leeftijd is mijn enige zus, onze schoonzus en tante overleden Wij zullen de fijne kontakten met haar missen. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Vlissingen Martin en Jeanne Bettie (in herinnering) Marja André, Fabian en Felicia Vlissingen, 6 augustus 2015 Onze grote beer is niet meer. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve papa en opa in de leeftijd van 78 jaar. Lies Meerman-Stouthamer Eugéne en Barbra Eliza Claudia Quinty Presley Cas Margitta en Carlos Anniek 6 augustus 2015 Gouwestraat 7 4388 RA Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 augustus van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude FHavendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Verdrietigom het verlies, maarmet mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom A. Meerman en M. Meerman-van der Markt J. Meerman j- enj. Meerman van Eenennaam C. van de Wege-Meerman en P. van de Wege A. Pruijssers-van de Dood f enj. Pruijssers Neven en nichten Na een korte periode van ziekte is overleden echtgenoot van onze zus en tante Lies. Wij wensen haar, samen met de kinderen en klein kinderen, sterkte toe met dit verlies. Riek en Frans Ina en Martin f Leun en Blaas Tannie en Cor Rinus en Patty Jan en Michael Neven en nichten ■W. am H Wi M H "Ga met God" Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante 30 mei 1942 t 6 augustus 2015 Zeist: Jan en Dini Andy en Danielle Serooskerke (W): Leni en Rinus Jeroen en Simone Marleen Saskia Guusje Onze welgemeende dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk "De Waag en de medewerkers van Allerzorg Zeeland voor de goede en liefdevolle verzorging aan Gré gegeven. Correspondentieadres: Moolweg 6 4323 NB Ellemeet De herdenkingsdienst zal worden gehouden dinsdag 11 augustus om 13.00 uur in de "Bethlehemkerk" Bethlehemplein 4 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Weelweg te Ellemeet. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in zalencentrum "de Hoeksteen" naast de kerk. St. Laurens, 27 juli 1942 Brugge, 2 augustus 2015 Yvonne Mazure Jean-Marc Sanderse en Pascale Sonneville Hélène Frangoise Renée Sanderse en Patrick Gobert June Sean Familie Sanderse Familie Mazure We nemen afscheid van Jan in besloten kring. Correspondentieadres Potterierei 4 8000 Brugge uitvaartcentrum Bleyaert 050 3518 46 - bleyaert@dela.be Bedroefd zijn wij dat onze broer, zwager en oom is overleden. Zoutelande, Kees en Jopie Sanderse Middelburg, Paul en Els Sanderse Den Haag, Johan Sanderse neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 72