OyarJailai) A (J) Hlensenljnq.nl Familieberichten fllensenlinq.nl Johann 5tephan berendsen Jan 3erer\deer\ Agnita Christine Altena - Goeman Agnies Agnies Altena-Goeman Jan Berendsen Lieve opa, Jan van Bommel C 0800 - 4444 000 kijk ook op "Veilig in Jezus armen" Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die ze ons heeft gegeven, geven wij u kennis dat is overleden, mijn lieve dappere vrouw, onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma 21 juni 1950 6 augustus 2015 Piet Altena Bart en Zsuzsanna LauraEsmee, Daniël Daan en Simon Christel Annemieke Thijmen Agnies is thuis bij Daan en Simon, Van Doornlaan 29, 4386 AH Vlissingen, alwaar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op maandag 10 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. Woensdag 12 augustus om 13.30 uur willen we Agnies gedenken in de aula bij Daan en Simon, Kerklaan 19 te Vlissingen. Daarna brengen we haar omstreeks 15.30 uur naar haar rustplaats op de begraafplaats van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. correspondentieadres: Singel 314 4381VM Vlissingen Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Delft: Willy Bruil-Goeman Pijnacker: Ina Bor-Goeman Pijnacker: Hanneke Bor Peter van de Vaate Marijn en Freek Pijnacker: Marlies van Dorp-Bor Ben van Dorp Ruben en Aletta Amsterdam: Henk Goeman Frank Lieuw Middelburg: Carla Janse-Goeman Piet Janse Arnemuiden: Ko Janse Eline Janse-de Graaf Eva, Pi eter en David Den Haag: Jolien Janse Wim Oosterveen Middelburg, 7 augustus 2015 Uitvaart Informatie Hulplijn De Uitvaart Informatie Hulplijn Zijn humor heeft hij tot het laatste moment niet verloren. Toch heeft hij met al zijn levenslust en wilskracht deze strijd niet kunnen winnen. Na alle jaren die we met hem mochten beleven nemen we afscheid van mijn broer en oom echtgenoot van Nel Berendsen, in de leeftijd van 74 jaar. Wij wensen Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vissingen: Ida Brendsen Waalwijk: Robbie Verstraate Patricia Huibregtse Vlissingen, 6 augustus 2015 Bedankt voor alle steun, wijze levenslessen en grappen. Je zal altijd ontzettend veel voor ons blijven betekenen. We houden van je. Giselle en Martijn Jeffrey Jordy Roy Je verleden bestond uit werken en een groot besef van plicht Dit alles bepaalde steeds weer jouw gezicht Jij was een man van vee! woorden Herkenbaar voor hen die echt bij je hoorden Een vriend, oprecht, waar je altijd op kon bouwen Jouw woord gaf ons een grenzeloos vertrouwen bescheidenheid stond in het vaandei van je leven Liefde en vriendschap, dat is wat je altijd hebt gegeven Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen geven wij kennis dat, na een moeilijkste laatste levensfase, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa op de leeftijd van 74jaar. Vlissingen: Goes: Vlissingen: Nel Berendsen-Koole Marjolein Berendsen Sabine f Giselle en Martijn Jeffrey Erwin en Lisanne Berendsen Jordy Roy 6 augustus 2015 Gerbrandystraat 43,4304 NC Vlissingen U bent van harte uitgenodigd tot het bijwonen van de plechtigheid op dinsdag 11 augustus om 13.30 uur in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 36-40, 4371 RE Koudekerke. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. De familie zal om 16.00 uur vertrekken om Jan in besloten kring te begeleiden naar het crematorium. Kom zoals u bent. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie ais zodanig beschouwen. zaterdag 8 augustus 2015 17 Verwachtmaar toch zo onverwachtmoeten we afscheid nemen van onze zwager en oom Een kanjer Met dank voor alles. We wensen Nel, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Koudekerke: Riet Koole Goes: Ko (in herinnering) en Dicky Koole Sylvia en bert Marco en Monique Middelburg; Bep en Wim Jagt Rene en Lenie Monique en Andrew Achterneven en nichten U hebt mij in Uw handpalm gegrift Na een lang en gelukkig leven samen is, na drie intens beleefde maanden, omringd door zijn gezin overleden Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Oud Burgemeester van Duiveland Oud Burgemeester van Kapelle 's-Gravendeel, t Soesterberg, 13 maart 1934 6 augustus 2015 In alle rust gestorven, zoals hij heeft geleefd. Soesterberg: Soest: Rotterdam: De Waal - Texel: Gré van Bommel - den Hartog Jolanda en Niels Linda en Ruud Judith en Jeroen Jeroen Jan en Saskia Ronald en Nicky Wesley en Laura Patrick en Martijn Rademakerstraat 13B, 3769 BB Soesterberg De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 12 augustus om 10.00 uur in de Vredekerk, Gen. Winkelmanstraat 101 te Soesterberg. Na afloop van de dienst brengen wij Jan in gezins verband naar het crematorium in Amersfoort. Graag ontmoeten wij u daarna in de Ontmoetingshal van de Vredekerk, waar gelegenheid is om te condoleren. In de tussentijd bent u daar alvast van harte welkom. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 71