1 Jn Memo riii in OaiiKbsiubJiiig Familieberichten HI Hyui kükookop fllensenlinq.nl Johan Coppens Ko de Feijter OfO familieberichten DANKBETUIGING Voor alle blijken van medeleven tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve tante Adrians Lena Huijsman- Dekker ~Jaan~ willen wij u hartelijk bedanken. Families Huijsman, Hubregtse en Sanderse Koudekerke 8 augustus 2015 Anthoinetta Adriaansen - Ekkebus Uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, onze Johan en opa heeft ons heel goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Yvonne Coppens - Goethals Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, augustus 2015 Wij willen iedereen oprecht bedanken voor de vele blijken van medeleven na het onverwacht overlijden van Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Oostburg, augustus 2015 DANKBETUIGING Een hand op onze schouder Een kaart deed ons zo goed De vele troostende woorden, Het geeft ons weer moed Na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, opa en mijn opi Hubert Flos 't Zand 7 4576 CA Koewacht CEES VALCKX Remon Gielliet Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, oma en overgroot-oma Alice van Gaever-van Remoortere Willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Fam. van Gaever een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, die wij hebben gekregen tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Rie Goethals-Leenhouts Dit heeft ons veel steun gegeven Hiervoor onze hartelijke dank. D. Goethals Kinderen, klein en achterkleinkinderen Oostburg, augustus 2015 Ria Schelfaut - van Heese Ger Leenhouts-Somers Mimi Uil-Viane 09.08.2001 09.08.2015 Kees Misje Bea In ons verdriet om het heengaan van onze lieve moeder, oma en omi hebben wij veel blijken van liefde en medeleven ontvangen. Hiervoor zijn wij u heel erg dankbaar. Corry en Adri de Witte - Adriaansen Jan Adriaansen Ria Landi - Adriaansen en kleinkinderen. Oostburg, augustus 2015 Hartverwarmend was het om met zovelen de afscheidsdienst van bij te wonen. We hebben heel veel kaarten, lieve brieven, bloemen en mooie woorden ontvangen. Het doet ons goed, te weten, dat Cees zo geliefd was. Dat steunt ons. We missen hem. familie Valckx Hartverwarmend was het te ervaren dat zo velen met ons meeleefden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het geeft ons kracht om met dit gemis in ons gezin en ons leven verder te gaan. Het heeft ons allen goed gedaan. Jo Gielliet-Remijn, kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Biervliet, Augustus 2015 Een vredige dood en een ontroerend mooi afscheid na een welbesteed leven. De bijzondere uitvaartdienst in aanwezigheid van zo velen, de brieven, bloemen en persoonlijke woorden na het overlijden en bij de uitvaart van mijn ma en onze oma hebben ons diep getroffen. Uw medeleven is voor ons een grote steun geweest. Anny van Laere-Schelfaut Kinderen en kleinkinderen zaterdag 8 augustus 2015 19 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven, telefoontjes, bloemen en andere blijken van medeleven bij het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder De vele lieve woorden en warmte betekenen voor ons een grote steun. Hannemiek en Peter Oosterbaan-Leenhouts Bram en Karin Leenhouts-Botterman Huib en Christine Leenhouts-de Badts Kinderen en kleinkinderen Voor de wijze waarop u hebt meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw zeg ik u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. Geert Uil Schoondijke, augustus 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54