Familieberichten O IHensenlinq.nl üyarlailarj Willem Fieret V 18 zaterdag 8 augustus 2015 Joham Stephan E3erendseri Rini Korshuize Maria Honoria de Windt Agnies Altena-Goeman Janus SANDERSE 'Jan' lieve opa, Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? 0800 - 4444 000 Jan Sanderse Jan Theenaart kijk ook op Je verleden bestond uit werken en een groot besef van plicht Dit aiies bepaalde steeds weer jouw gezicht Jij was een man van vee! woorden Herkenbaar voor hen die echt bij je hoorden Een vriend, oprecht, waar je aitijd op kon bouwen Jouw woord gaf ons een grenzeloos vertrouwen bescheidenheid stond in het vaandei van je ieven Liefde en vriendschap, dat is wat je aitijd hebt gegeven Verdrietig over het verlies en dankbaar voor de goede herinneringen geven wij kennis dat, na een moeilijkste laatste levensfase, is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa op de leeftijd van 74jaar. Vlissingen: Nel Berendsen-Koole Goes: Marjolein Berendsen Sabine t Giselle en Martijn Jeffrey Vlissingen: Erwin en Lisanne Berendsen Jordy Roy 6 augustus 2015 Gerbrandystraat43,4364 NC Vlissingen U bent van harte uitgenodigd tot het bijwonen van de plechtigheid op dinsdag 11 augustus om 13.30 uur in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 30-40, 4371 RE Koudekerke. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. De familie zal om 16.00 uur vertrekken om Jan in besloten kring te begeleiden naar het crematorium. Kom zoals u bent. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie ais zodanig beschouwen. Na een kortstondige ziekte is nog vrij plotseling overleden onze broer, zwager, oom en oudoom Adriaan Jan Johannes 2 december 1945 7 augustus 2015 Pa t en Ma t Korshuize Corrie Korshuize Cobie Korshuize Jan Korshuize Sjaan en Nico Feytel t - Korshuize Willie en Izaak Timmerman t - Korshuize Els en Piet de Leeuw - Korshuize Peter Korshuize f Irmgard en Kees Vaes - Korshuize Renske en Andre Feytel - Korshuize Jan Timmerman Neven, nichten, achterneven en achternichten Fam. Korshuize Marijkestraat 3 4461 VE Goes Een speciaal woord van dank aan Alevo thuiszorg. Ter Valcke Zorgcentrum voor de goede verzorging aan onze broer, zwager en oom. Merien is opgebaard in het Monuta Uitvaartcentrum aan de Fluitekruidstraat 8, te Goes, alwaar gelegenheid is tot een persoonlijk afscheid op woensdag 12 augustus van 9.45 tot 10.15 uur. Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen van Merien om 12 augustus om 11.00 uur in het crematorium Westelijk Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om ons te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mocht u zich betrokken voelen bent u welkom om afscheid te komen nemen. Intens verdrietig, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Oostburg, 18-4-1935 t Terneuzen, 6-8-2015 Rita Fieret - de Windt Gerrie in liefdevolle herinnering Frank in liefdevolle herinnering Marian en Eric Fred en Jillis Maria en jordy Marc en Martinique van Ostadestraat 12, 4501 KT Oostburg De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 12 augustus om 10.30 uur in de PKN Kerk, Kerkplein te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring. Geen bezoek aan huis. Enkel schriftelijke condoleance. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Delft: Willy Bruil-Goeman Pijnacker: Ina Bor-Goeman Pijnacker: Hanneke Bor Peter van de Vaate Marijn en Freek Pijnacker: Marlies van Dorp-Bor Ben van Dorp Ruben en Aletta Amsterdam: Henk Goeman Frank Lieuw Middelburg: Carla Janse-Goeman Piet Janse Arnemuiden: Ko Janse Eline Janse-de Graaf Eva, Pieter en David Den Haag: Jolien Janse Wim Oosterveen Middelburg, 7 augustus 2015 St. Laurens, 27 juli 1942 Brugge, 2 augustus 2015 Yvonne Mazure Jean-Marc Sanderse en Pascale Sonneville Hélène Frangoise Renée Sanderse en Patrick Gobert June Sean Familie Sanderse Familie Mazure We nemen afscheid van Jan in besloten kring. Correspondentieadres Potterierei 4 8000 Brugge uitvaartcentrum Bleyaert 050 3518 46 - bleyaert@dela.be Bedankt voor alle steun, wijze levenslessen en grappen. Je zal altijd ontzettend veel voor ons blijven betekenen. We houden van je. Giselle en Martjn Jeffrey Jordy Roy Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Bedroefd zijn wij dat onze broer, zwager en oom is overleden. Zoutelande, Kees en Jopie Sanderse Middelburg, Paul en Els Sanderse Den Haag, Johan Sanderse neven en nichten Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van Gedurende 45 jaar was Jan lid van onze watersport vereniging, waarvan ruim 40 jaar penningmeester. Voor het vele goed werk dat hij gedurende zijn bestuurs functie in het belang van onze vereniging heeft gedaan zullen wij hem steeds met grote dankbaarheid gedenken. We wensen Magda en familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur Watersportvereniging "Saeftinghe"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 53