Malta €89, €110. NUWEG Mondial Tours Slechts r Het best bewaarde geheim van de Middellandse Zee 8 daagse vlieg- excursiereis Een korte reis naar een lange geschiedenis Op basis van tweepersoonskamer Boek nu deze lezersreis ~\üP pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Reisperiode 04.10.2015-11.10.2015 Adviesprijs 169 p.p. LEZERSPRIJS slechts €110 p.p. Adviesprijs €159 p.p. LEZERSPRIJS slechts €79 p.p. exc&Lókft... Bij iedere boeking een Gratis ©xocil sieraad Slechts SAUERLAND, HOTEL LIEBESGLÜCK, ZOOVER 8,9! IN HET HART VAN HET SCHITTERENDE ZWARTE WOUD! Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen vrijdag 7 augustus 2015 Inclusief Vlucht Amsterdam - Malta v.v. met gerenommeerde luchtvaartmaatschappij Alle luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen Transfervliegveld-hotel v.v. 7 overnachtingen in een tweepersoonskamer metbad/douche/toiletinhet Seashells Resort Suncrest**** Welkomstdrankje tijdens informatiebijeenkomst 7 x ontbijt 7 x diner incl. wijn, bier, softdrinks en water Gratis gebruik van binnenzwembad, sauna, jacuzzi en fitnessruimte Excursie "3 Oude Steden Panoramatour" o.l.v.lokale Nederlands sprekende gids ExcursieSchilderachtig Gozo" o.l.v. lokale Nederlands sprekende gids Alle excursies, transfers in comfortabele touringcar Nederlandse reisbegeleiding gedurende de hele reis Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagpro gramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maan dag t/m vrijdag tussen 09.00-15.00 uur of pere-mail: lezersreizen@mondial-tours.com In het hart van de Middellandse Zee vindt u Malta, Gozo en Comino. Malta is een eilandenrijk met de nadruk op 'rijk', want men is daargezegend met een aangenaam klimaat, prachtige stranden, kristalheldere kustwateren, weelderige vegetatie, prachtige landschappen, uitstekende keuken en een gastvrije bevolking. De Maltezer archipel staat bekend om haargrote culturele rijkdom en archeologische schatten. Meteen geschiedenis die meer dan 7000jaar teruggaat en sterke invloeden heeft ondergaan van onder andere de Feniciërs, Romeinen, Arabieren, Johannieter Ridders en de Engelsen, is het niet gek dat Malta een culturele smeltkroes pur sang is geworden. Er echt even ontspannen tussen uitlaat u meevoeren met het Mediterrane levensritme en geniet van al het goede wat dit eiland u te bieden heeft. Het romantische 4-sterrenhotel Liebesglück ligt in hartje Winterberg in het alom bekende, mooie en natuurrijke Sauerland. U wordt hier spontaan (weer) verliefd op uw partner, maar ook op de schitterende omgeving! Hotel Liebesglück/Winterberg Het 4-sterrenhotel Liebsglück beschikt over comfortabele en ruime kamers, ingericht met aandacht voor authentieke elegantie. Elke kamer is voorzien van satelliet-tv, radio, telefoon, minibar en badkamer met toilet, douche en föhn. Sommige kamers beschikken over een balkon. In de ochtend 2 overnachtingen inclusier uitgebreid ontbijtbuffet, een fles Sekt en bonbons op uw kamer, 1 x culinair 3-gangendiner in Hotel Asten bliek, 1 x 3-gangendiner in het hoteleigen Steakhaus Ochsenwirt, wandel route met picknicktas, Winterberg Card die recht geeft op allerlei (kortingen op) actititeiten en entree's zoals Rodelbahn, E-bikes, boottocht etc. en per boekingontvangt u een sieraad van Exoal cadeau 110,- per persoon in een 2-persoonskamer. Toeslag bij aankomst op vrijdag- en zaterdag 15 per persoon op het gehele arrangement. Geen kinderkorting, maximaal 2 personen op een kamer. Toeristenbelasting: 2 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten l-malig€ 15 per boeking. begintude dagmet een heerlijkuitgebreid Sauerland- ontbijtbuffet. De eerste avond geniet u een heerlijk diner bij kaarslicht, samengesteld uit voornamelijk biologische ingrediënten en de tweede avond kunt u genieten van een heerlijke steak in het hoteleigen Steakhaus. Of u hier nu komt voor een romantische getaway of om heerlijk te ontspannen, wat cultuur op te snuiven, of om u helemaal uitte leven op sportief vlak, het Hochsauerland heeft voor elk wat wils! Tussen de bergen en valleien vormen historische steden, charmante dorpjes met vakwerkhuizen, oude bruggen en meren het sprookjesachtige landschap. Natuurliefhebbers kunnen hier urenlang rond wandelen en zich vergapen aan de prachtige omgeving. Mag het allemaal ietsje sneller, neem dan de mountainbike en verken al fietsend de prachtige omgeving. Wandelaars kunnen in Bergwanderpark Sauerland hun passie volop uitoefenen en dat in een prachtig decor en u krijgt ook nog een gevulde picknicktas mee! De dichte naaldbossen, wandel paden langs diepe dallen, steile kliffen en watervallen maken van een wandeltocht een waar avontuur. Dit traditionele en comfortabele familiehotel ligt in het dorp Bad Herrenalb, in het hart van het prachtige Zwarte Woud. Waar de historie nog leeft, het tempo laag ligt, de lucht nog tintelt en de maaltijden voedzaam zijn. Best Western Bad Herrenalb/Bad Herrenalb Het comfortabele Best Western Hotel Bad Herrenalb beschikt over ruime hotelkamers, die voorzien zijn van gratis wifi, een radio, televisie en een badkamer met een bad en/of douche, toilet en föhn. Iedere ochtend begint u de dag met het heerlijke Zwarte Woud ontbijtbuffet. Op de eerste avond kunt u in gezellige sfeer genieten van heerlijke (regionale) gerechten in de vorm van een 3-gangendiner of een koud/warm buffet (bepaalt het hotel). In de warmere maanden is de lommerrijke biertuin een ideale plek voor een maaltijd of drankje. In het wellness center kunt u 2 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuf fet, lx 3-gangendiner of koud/warm buffet, gebruiksauna, stoombad en zwembad en per boeking ontvangt u een sieraad van Exoal cadeau 89,- per persoon in een 2-persoonskamer. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 12 jaar gratis. Toeslag 1-persoonskamer: geen. Boekingskosten 1-malig €15 per boeking. gebruik maken van de sauna, het stoombad en het verwarmde zwembad. Het Zwarte Woud is het grootste bosgebied van Duitsland met dichte naaldbossen van dennen- en sparrenbomen. Het is ook het grootste middelgebergte van het land. Aan de noordrand ligt kuuroord Bad Herrenalb. Een pittoreske plaats met vele chalets en vakwerkhuizen, gebouwd in de typische Zwarte Woud stijl. De omgeving biedt vele bezienswaardigheden. Baden-Baden ligt bijvoorbeeld op maar 25 kilometer afstand en is zeker een bezoekwaard. Dit bekende kuuroord biedt talrijke voorzieningen voor wellness en gezondheid. Het Best Western Hotel Bad Herrenalb ligt echt op dé locatie in het Zwarte Woud. Liefhebbers van wandelen en fietsen komen hier niets tekort. Bezoek in Bad Herrenalb de ruïnes van het verlaten klooster de Hoektoren. Dit klooster is in 1536 verlaten en wordt nu gebruikt als raadhuis. Daarnaast heeft deze plaats een authentieke zaagmolen uit het jaar 1699. In de winter kunt u hier ook prima vertoeven. Er is een skipiste voor alpineskiën en er zijn verschillende langlaufroutes. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij pere-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl 2 overnachtingen incl. ontbijt, 2 x diner, picknick en Winterberg Card! 2 overnachtingen incl. ontbijt, 1 x diner en gebruik zwembad en sauna

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 8