£Z) Marrea Ontdek Leeuwarden! I €59 Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag 8 €99,-p.p. Ui Prijs €99,00 p.p. I VÜ/ hotelarrangementen Lekker shoppen en genieten van het water Slechts Boek nu deze lezersreis ~V§iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Lezersprijs vanaf 59,- p.p.* 3-daags Zomerarrangement Vanaf Boek nu deze lezersreis V pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen woensdag 5 augustus 2015 Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: 25,00 p.n. Toeristenbelasting is niet van toepassing Dit arrangement is geldig t/m december 2015, m.u.v. feestdagen Leeuwarden heeft sfeervolle smalle straatjes, vele gezellige terrasjes, win kels en boetiekjes. Ontdek de vele monu menten zoals oude stadswallen, kerken en het prachtige stadspark De Prinsen tuin. Vanuit Leeuwarden kunt u zelfs heel makkelijk een dagtocht maken naar Ameland. Maak de overtocht en geniet van zee, strand, duinen en prachtige nat uur. U verblijft in het 4-sterren Oranje Hotel Leeuwarden - Hampshire Eden, op een superlocatie in het eeuwenoude hart van Leeuwarden. Kom genieten van het bijzondere Friese land! Oranje Hotel Leeuwarden - Hampshire Eden (4*) ligt tegenover het station en in het centrum. Modern comfort en authen tieke Friese gastvrijheid gaan hier heel goed samen. In de ruime lounge, de mondaine serre of op het gezellige terras geniet u van een heerlijk drankje of een hapje. In Restau rant Van Buren kunt u terecht voor een heer lijkdiner. Inhoud arrangement: 2 x overnachting 2 x ontbijtbuffet lx4-gerechtjes Menu du Chef 1x2 uur sloephuur in de ochtend door de grachten van Leeuwarden* (vanaf oktober entree Fries Museum) Shoppingvouchers met korting Funshopgids en stadsplattegrond van Leeuwarden Koffie- en theefaciliteiten op de kamer Gebruik van WiFi Er geldt een toeslag voor een middag vaart Exclusief Reserveringskosten:€ 12,50 per boeking Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-2777 44. Prijs is op basis van beschikbaarheid en een tweepersoons bezetting. Geldigheid arrangement t/m 30 september 2015 op basis van beschikbaarheid. 1-persoons toeslag: €30,00 op de arrangementsprijs. Exclusief toeristenbelasting a 3,10 p. p. p.n. FZC Het totaal gerenoveerde Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag is een schitterend modern 4 sterren hotel gelegen in Zoetermeer, aan de rand van Den Haag. Door de ligging van het hotel nabij de A12 en direct tegenover het NS station is de bereikbaarheid uitstekend. Het hotel beschikt over nieuwe en moderne kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Alle kamers zijn voorzien van een minibar, regendouche en koffie- en theefaciliteiten. Verder beschikt Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag over een gezellige baren een eigen tijds restaurant Bogatti's waar genoten kan worden van een uitge breid ontbijtbuffet, een heerlijke lunch of een culinair diner. Daarnaast beschikt het gehele hotel over gratis internet. Combineer uw verblijf met een bezoekje aan Den Haag ofwel 'de beste binnenstad van Nederland' met een uniek winkelaanbod, gezellige terrasjes en het eerste museum van Nederland, het Mauritshuis. Het Mauritshuis toont het beste van de Nederlandse schilderkunst uit de Gouden Eeuw. Wilt u toch liever meer ontspanning? Het bekende Sauna, beauty en Wellnessresort Elysium ligt op nog geen 15 minuten afstand. Naast de vele sauna's en baden kunt u uzelf daar ook laten verwennen met een van de vele internationale beautybehandelingen en massages. U bevindt zich daar in een ware oase van rust. Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met ons op Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag via telefoon 079-320 3160 of via e-mail: reservations@goldentulipzoetermeercentre.nl 3-daags Zomerarrangement Welkomstdrankje inclusief een portie bitterballen 2 overnachtingen in comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren direct voor het hotel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 9