Familieberichten O IHensenlinq.nl Overladen 14 woensdag 5 augustus 2015 Willem Geluk Willem Geluk Frans Rentmeester Frans Rentmeester Frans Rentmeester Frans Rentmeester Na bijna twee jaar strijd tegen een slopende ziekte en dapper ondergane behandelingen is overleden onze lieve broer, zwager en oom. Met veel verdriet moeten wij nu afscheid van hem nemen. Spijkenisse: Rinus en Koos Rentmeester-v. Loenhoud Ovezande: Wim en Sjaan Rentmeester-de Meij Naaldwijk: Greet en Ronald Remeeus-Rentmeester Goes: Jan en Mien Rentmeester-Beulens Goes: Cees en Clazien Rentmeester-Ars Sas v Gent: Riet en Adrie Noët-Rentmeester Clinge: Adrie Rentmeester t Heinkenszand: Bert en Anneke Rentmeester-Venneulen Goes: Joke en Kees Westerweele-Rentmeester Goes: Bas en Tonnie Rentmeester-Steijn Goes: Rudie Rentmeester Neven en nichten. Ovezande, 3 augustus 2015 Frans Rentmeester Riet Baas-van den Broek Jeanette Sohier-Butz kijk ook op 1 Kor. 13 vers 13b "Doch de meeste van deze is de liefde" Diepbedroefd geven we u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn dierbare man, onze geliefde zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Geboren te Goes 18 augustus 1935 Goes Wemeldinge Zeist 's-Gravenpolder Kapelle Nieuwer ter Aa Middelburg Overleden te Goes 4 augustus 2015 M.W. Geluk-de Bat Toni Geluk Rien en Annelies Geluk-Goedegebuure Johan en Davida Geluk-van Houdt Vincent en Annemarie Geluk-Wildeman Forien en Egbert Bouman-Geluk Margaret en Jasper Joziasse-Geluk Klein- en achterkleinkinderen Hertogenhof 15 4461 TW Goes De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 8 augustus om 10.45 uur in de Sionkerk van de Gereformeerde Gemeente, ingang Graaf Adolfstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene begraafplaats, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond 6 augustus van 19.00-20.00 in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Sionkerk. Geen bezoek aan huis. Erg verdrietig zijn we nu door de Heere is weg genomen onze lieve en altijd meelevende opa en oude opa Geboren te Goes 18 augustus 1935 Overleden te Goes 4 augustus 2015 Arianne en Pieter, Benjamin Mirjam en Klaas, Noalie Esther en Jeroen, Rudo, Jonathan en Rebecca Carolien Wim en Janita Wouter Hanneke Jacobine en Anton, Jesse en Madelief Mariëlla en Harmen, Matthias en Tessa Lydia en Sander Paulette en Pieter John en Marie-Louise William en Sylvia Lianne en Pieter William en Daniëlle Marene Jaap Muriël Aleid Willemijn Marijn Tiemen Eva Afscheid nemen, dat wil je niet, het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer "Het is goed, vecht maar niet meer". Na 2 jaar van strijd tegen deze slopende ziekte en na het dapper doorstaan van de behandelingen is nu toch overleden 8 juni 1948 - f 3 augustus 2015 Betsy Rentmeester-de Jonge Kim en Peter Wisse, Dorien en Jmd Linda en Karei Lara en Björn Familie Rentmeester Familie de Jonge Correspondentieadres: Burg. Andriessenstraat 10 4441 AP Ovezande De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 8 augustus 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend is er tot 12.15 uur gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 't Trefpunt te Ovezande. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen liever een donatie voor KWF kankerbestrijding. Altijd zo sterk als een "beer". Alleen dit gevecht winnen lukte je helaas niet meer! (schoon)vader van onze lieve vrienden Linda en Karei en trotse opa van Lara en Björn. Wij wensen Betsy, Linda en Karei, Kim en Peter en de kleinkinderen Lara, Björn, Wisse, Dorien en Juul en verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Richard Annemiek Peter Jan Patricia, Pieter Milou Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze buurman Wij wensen Betsy, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Corrie Jan en Clazien Jean nette Kees en Anne-Marie Robbert en Lizet Toon en Irene Wim Wout en Rosanne Ovezande, 3 augustus 2015 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het toch nog onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde oud werknemer en collega Wij herinneren Frans als een zeer harde werker die dag en nacht voor ons bedrijf klaar stond Wij wensen Betsy, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte om dit grote verlies te dragen Familie Loontjens en medewerkers Loontjens Automaten bv Verdrietig om het verlies van mijn dochter, onze zuster, schoonzuster en tante Ma van den Broek-Burghardt Tiny en Jan André en Paula Ans en Hans Neven en nichten 4 augustus 2015 ge handen, nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo wasje wil Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen ivij denken aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzaam leven voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Theo Sohier in de leeftijd van 99 jaar. Gillis en Riet -in herinnering- Tiny en Rinus Carla en Leo Theo en Celie Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 1 augustus 2015 Correspondentieadres: M.J. Parent Luzacstraat 2, 4384 EW Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar. Onze dank gaat uit naar het team van verpleeghuis Weyevliet, woning 1, voor de goede verzorging en begeleiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62