Colofon Familieberichten OyarJadau DmküBiui'£u)i kükookop fllensenlinq.nl Frans Rentmeester Frans Rentmeester nilieberichten Frans Rentmeester Afscheid nemen, dat wil je niet, het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer "Het is goed, vecht maar niet meer". Na 2 jaar van strijd tegen deze slopende ziekte en na het dapper doorstaan van de behandelingen is nu toch overleden 8 juni 1948 - 3 augustus 2015 Betsy Rentmeester-de Jonge Kim en Peter Wisse, Dorien en Juul Linda en Karei Lara en Björn Familie Rentmeester Familie de Jonge Correspondentieadres: Burg. Andriessenstraat 10 4441 AP Ovezande De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 8 augustus 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te OvezandeAansluitend is er tot 1215 uur gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 't Trefpunt te Ovezande. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen liever een donatie voor KWF kankerbestrijding. Altijd zo sterk als een "beer". Alleen dit gevecht winnen lukte je helaas niet meer! (schoon)vader van onze lieve vrienden Linda en Karei en trotse opa van Lara en Björn. Wij wensen Betsy, Linda en Karei, Kim en Peter en de kleinkinderen Lara, Björn, Wisse, Dorien en Juul en verdere familie en vrienden veel sterkte toe. Richard Annemiek Peter Jan Patricia, Pieter Milou Jerome Verschuren Verzorging van aCCe uitvaaitpodssen Wij kregen het droevige bericht, dat plotseling is overleden, ons lid Miel Cauwels Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens de Arjoan Bolbaan Breskens Na bijna twee jaar strijd tegen een slopende ziekte en dapper ondergane behandelingen is overleden onze lieve broer, zwager en oom. Met veel verdriet moeten wij nu afscheid van hem nemen. Spijkenisse: Rinus en Koos Rentmeester-v. Loenhoud Ovezande: Wim en Sjaan Rentmeester-de Meij Naaldwijk: Greet en Ronald Remeeus-Rentmeester Goes: Jan en Mien Rentmeester-Beulens Goes: Cees en Clazien Rentmeester-Ars Sas v Gent: Riet en Adrie Noët-Rentmeester Clinge: Adrie Rentmeester f Heinkenszand: Bert en Anneke Rentmeester-Vermeulen Goes: Joke en Kees Westerweele-Rentmeester Goes: Bas en Tonnie Rentmeester-Steijn Goes: Rudie Rentmeester Neven en nichten. Ovezande, 3 augustus 2015 DANKBETUIGING Een kaart, een lieve groet. Het deed ons allemaal zo goed. Na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Maria Louisa Boone - van Poorten Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Familie van Poorten Familie Boone Hulst, 5 augustus 2015 woensdag 5 augustus 2015 15 Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde collega Na een dienstverband van slechts 5 maanden. Wij wensen Johanna, Jennifer, Mike en familie alle sterkte toe na dit zware verlies. Directie en medewerkers Machinefabriek Sas van Gent B.V. Montage Sas van Gent B.V. Verspaning Sas van Gent B.V. 3 augustus 2015 ORCS Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoondjke begeleiding bij uitvaart Met zorg, aandacht en respect Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 44