'Acteren zit mij in het bloed' CULTUUR SHOW 25 Supertramp zegt Europese tour af One Direction breekt record Tijdloze vlinderstoelen Nu gratis thuisbezorgd! Het concert van Supertramp op li december in Ziggo Dome is gean nuleerd. Rick Davies (71), oprich ter van de band, heeft gezond heidsproblemen. Alle concerten voor de Europese tournee Super tramp forever zijn geschrapt. Ik wil weten wat het met je lichaam doet Drag me down, de nieuwe single van One Direction, heeft een re cord op Spotify gebroken. Met 4,75 miljoen luisterbeurten zette de song het record voor het num mer met de meeste streams op de eerste dag van beschikbaarheid. Actrice Zoë Kravitz is een opvallen de verschijning. De 26-jarige zit onder de tatoeages, met als opval lendste exemplaar een citaat van dominee Martin Luther King: 'Free at last'. Ook haar lange sliertige dreadlocks die bijna tot haar heupen reiken, maken Zoë bijzonder om naar te kijken. Ze blaakt van het zelfvertrouwen. Als ze over haar vak praat, is zij opvallend nuch ter. „Van mijn vader heb ik geleerd dat ik dit vak niet al te serieus moet nemen", ver telt ze. „Dat advies probeer ik zo goed moge lijk op te volgen." Met rockster Lenny Kravitz als vader en een moeder (Lisa Bonet) die onder meer een vaste rol speelde in de The Cosby show, lag het voor de hand dat ook Zoë ging acte ren. „Maar het vak is mij niet met de paple pel ingegoten. Mijn ouders hebben mij wel gestimuleerd, maar in kleine doses. Als kind mocht ik van mijn moeder maar één film per week bekijken. Dat waren dan ook nog vooral films uit haar jeugd, zoals Bugsy Malone. Maar het acteren zit mij in het bloed." Dat bewijst zij in de hip-hopfilm Dope die deze week in Nederland in première gaat. Het portret van talentvolle jongeren in Los Angeles lijkt Zoë op het lijf geschreven. Maar dat misverstand wil ze graag uit de wereld helpen. „Ik kom niet bepaald uit een achterbuurt zoals de personages uit Do pe. Mijn milieu was meer beschermd. Ik ge bruikte op school niet de achternaam van mijn vader om zo anoniem mogelijk te blij ven. „Mijn vrienden uit die tijd hadden ook connecties in de showbusiness. Een van hen is Riley Keough (de kleindochter van Elvis Presley, red). Het toeval wil dat onze paden elkaar nog telkens kruisen. Wij speel den onlangs samen in de laatste Mad Max- film." Inmiddels heeft Zoë al 26 filmrollen op haar naam staan. In de Amerikaanse amuse mentsmedia duikt zij steeds vaker op. On langs werd zij gesignaleerd met een nieuw vriendje: George Lewis jr, lid van de band Twin Shadow. Opvallende bijkomstigheid: hij lijkt op een jonge uitvoering van vader Lenny Kravitz. Inmiddels kan Zoë zonder de hulp van haar ouders haar eigen weg in Hollywood vinden. Daarin is zij zeer beslist. „Ik denk niet dat ik die rol in Mad Max heb gekregen omdat ik de dochter van beroemde ouders ben", stelt ze. „De regisseur wilde echt met mij werken. Zo hoort het." De vlinderstoel is één van de meest herkenbare stoelen ter wereld. De stoel heeft een tijdloos design en past in verschillende interieurstijlen. Zo contrasteren de ronde vormen van de stoelen mooi met een strakke inrichting. Met een goede en comfortabele zit is deze stoel de ideale match voor uw eettafel. eiders 99r En wist u dat deze stoelen stapelbaar zijn? Handig! Verkrijgbaar in 12 kleuren, u kiest de kleur die bij uw inrichting past Verkrijgbaar in 12 verschillende kleuren! Bestel snel op: pzc. n l/webwi n kei WOENSDAG 5 AUGUSTUS 2015 Merel Westrik RTL Nieuwslezeres wil zwanger worden door Ab Zagt De film Dope is vanaf morgen te zien in de Nederlandse bioscopen. Zoë Kravitz maakt haar eigen carrièrre. foto EPA Scandinavisch design van hout en verchroomd metaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 26