369.- 499,- Leiden; stad, strand cultuur Slechts v.a. Slechts v.a Glacier/Mont Blanc Express - Saas Grund S-daagse najaarsreis Bordighera Bloemenrivièra/Cote d'Azui 8-daagse najaarsreis Vertrekdatum en Prijs 2015 prijs per persoon €369,- €369,- Vertrekdatum en Prijs 2015 prijs per persoon €499, €499, Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis ~\siP pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen 2 of 3 dagen genieten van bruisend Leiden Boek nu deze lezersreis ~\1§P pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Prijs 2-daags 3-daags Deze prachtige najaarsreis brengt ons naar de fraaie Italiaanse Bloemenriviera. We verblijven in het ***Hotel Astoria in het typisch Italiaanse badplaatsje Bordighera. Tijdens ons verblijf maken we enkele prachtige tochten en bezoeken o.a. San Remo en het mooie Nerviadal. Uiteraard mag een uitgebreid bezoek aan het vors tendom Monaco en de Cöte d'Azur niet ont- Zaterdag 17 oktober Maandag 26 oktober breken. We verblijven in Hotel Astoria wat bekend staat om de goede keuken. Het zal u hier aan niets ontbreken. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen met diner en ontbijt in Zuid-Duitsland op de heen en terugreis 5 overnachtingen in het ***Hotel Asto ria in Bordighera in een kamer met dou che en toilet Dagelijks in hotel Astoria een ontbijtbuf fet en een 3 gangen diner Comfortclass touringcar Excursies excl. entreegelden Toeristenbelasting, tol en parkeergelden dinsdag 4 augustus 2015 Een geweldige reis met imposante bergen en diepe dalen, gelegen in het Zwitserse Alpenlandschap. Een combinatiereis met de Bolderman touringcar, de Glacier Express en de Mont Blanc Express staan garant voor een onvergetelijke reis. Tijdens deze bus-/ treinreis zien we onder andere de reusa chtige gletsjer van de Mont Blanc, maar ook rijden we over de 2000 meter hoge Oberalp- pas naar Desentis. Ook de plaatsen Zermatt, Brig en verschillende leuke kleine Zwitserse plaatsjes staan op het programma. Vanuit ons hotel Azalea, gelegen in de plaats Saas Grund, gaan we schitterende uitstapjes ma- Zaterdag 17 oktober Maandag 26 oktober ken. Het hotel beschikt over goed ingericht kamers met douche en toilet. Verder heeft het hotel een gezellig restaurant, een bar en een lift. Ontdek samen met Bolderman Excursiereizen de hoogtepunten van het Zwitserse Alpenlandschap. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen Zuid-Duitsland 5 overnachtingen in hotel Azalea Verzorging o.b.v. halfpension Wandeling onder begeleiding Saas Grund Treinrit Glacier Express Brig - Disentis Treinrit Mont Blanc Express Martigny Le Chatelard Treintje Tasch - Zermat v.v. Comfortclass touringcar Excursies (excl. evt. bijkomende kosten) Toeristenbelasting, tol en parkeergelden Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. ANVR SCR Slechts vanaf De prachtige oude Universiteitsstad Leiden is één groot museum. Binnen de singels telt Leiden bijna 2800 monumenten, van hofjes tot molens en van kerken tot stadspoorten. Ook is er veel kunst en cultuur te vinden in de stad. En winkelen is hier leuk! Er zijn meer dan 1000 winkels in het centrum. Vergeet vooral niet om het uitgaansleven van Leiden te verkennen en om culinair te genieten. Zin in een dagje strand? In 10 minuten bent u in de chique badplaats Noordwijk of in het charmante dorpje Kat wijk. Een heerlijk arrangement om stad en strand te combineren Inhoud arrangement: Welkomstdrankje in de Ocean bar lof 2 x overnachting 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx dinerbuffet (aankomst dag) 1 dagfietshuur Lazy Sunday; op zondag pas om 15:00 uur uitchecken Stadsplattegrond van Leiden Vrij gebruik van binnenzwembad, sauna, fitness en kinderspeelclub Koffie-en thee faciliteiten op de kamer Gebruik van WiFi Gratis parkeren 77,00 t/m oktober 67,00 november en december €114,00 t/m oktober 104,00 november en december Prijs p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Toeslag alleengebruik: op aanvraag Kinderen t/m 12 jaar verblijven gratis op basis van logies en de inbegrepen maaltijden bij de ouders op de kamer. Kinderkorting van toepassing bij 2 volbetalenden op de kamer. Dit arrangement is geldig t/m december 2015, m.u.v. feestdagen Holiday Inn Leiden (4*) ligt aan de rand van Leiden op 2 km van het centrum. Het strand van Noordwijk en Katwijk ligt op 10 minuten. Dit gastvrije hotel heeft zeer veel faciliteiten waaronder een zwembad dat voorzien is van een jetstream, een watervalstraal en bruis- banken. Tevens is er een sauna en een re laxruimte aanwezig. Uw ruime hotelkamer is voorzien van 2 tweepersoonsbedden, bad, douche en toilet, tv, radio, kluis, airco, tele foon en minibar. Het Garden restaurant is een overdekte binnentuin waar u kunt genie ten van uitgebreide buffetten, op dinsdagen vrijdag altijd in Italiaanse sfeer. In de gezel lige Ocean bar kunt u o.a. genieten van een goed glas wijn en diverse cocktails. Een heer lijk hotel om optimaal te genieten en Leiden te ontdekken. Exclusief Reserveringskosten: 12,50 per boeking Toeristenbelasting: 2,00 p.p.p.n. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegenerofneemtelefonisch contact op metMarrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 13