Üyarlailsfj Familieberichten 24 maandag 3 augustus 2015 kükookop fllensenlinq.nl Leentje Bolle-Kwaak Maria Johanna Uitterhoeve - de Winter - Maatje - Vafy (wae Stp&e, Veilig in Jezus 'armen Na een moeilijke levensavond is nog vrij plotseling overleden onze stiefvader en oom Cornelis Pieter de Koeijer gehuwd geweest met onze moeder Jannetje Johanna Murre, overleden 2 oktober 2014 in de leeftijd van 91 jaar. We zullen hem missen. Yerseke: Tonnie Duinkerke Sannie Duinkerke-Brik Connie en Leen, Robbin Elise en Wim, Antoin, Lisanne Christa en Klaas, SuzanLotte, Lisa Terneuzen: Joke Dijkwel-Duinkerke Alex Dij kwel Jeannette en Hugo, Damian, Dominique Monique en Gerald, Amy-Jolie, Gianluca Yerseke, 31 juli 2015 Zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: J.M. Dijkwel-Duinkerke Frans Halslaan 8 4532 HB Terneuzen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W. Praamsma, wordt woensdag 5 augustus om 13.30 uur gehouden in de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 18 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Molen laan 1 a gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Verdrietig delen wij u mede dat mijn geliefde broer, onze zwager en oom is overleden C.P. de Koeijer Kees Yerseke: J. de Koeijer K. de Koeijer-Wisse Biezelinge: L.J. de Koeijer-Nieuwdorp Neven en Nichten Yerseke, 31 Juli 2015 Anthonie Leunus van Lieren - Anton - Wissenkerke 19-11-1945 Het verlies was er al voor het einde. Het verdriet voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de goede herinneringen, geven wij u kennis dat, na een moeizame laatste levensfase, is overleden onze dierbare moeder en lieve oma echtgenote van Abraham Bolle f 12 december 1972 11 september 1924 f 1 augustus 2015 Tanny en Dies Lemsom-Bolle Arjan, Lenny en Robin Annet en Hans Gebraad-Bolle Leona en Martin, Erik en Elma Rien en Enny Bolle-Koster Johnny en Linda, Linda Liza Bolle Christa en Peter, Bram en Erica Lia en Jan Dorst-Bolle Sander, Joëlle en achterkleinkinderen Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Den Domp 32,4305 AS Ouwerkerk Dinsdag 4 augustus is er van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 6 augustus om 13.30 uur in de Jodocuskerk van de Hervormde Gemeente, Torenplein 1 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27 te Oosterland. Wij willen de medewerkers van "In 't Opper" dankzeggen voor alle liefdevolle zorg en aandacht en dr. van der Valk voor de medische zorgen. Heeft u geen rouwbrief ontvangen, zvilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Cornelia Sloof-Janssen - Corrie - Zoveel moederliefde hebben we verloren Met verdriet maar ook met grote dankbaarheid hebben wij na een mooi leven en enkele moeilijke maanden afscheid genomen van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Jacobus Uitterhoeve in de leeftijd van 89 jaar. Rijswijk: Joke en Ad Pel - Uitterhoeve Heinkenszand: Jeanette en Piet Nouse - Uitterhoeve Heinkenszand: Marijke en Stan Wullems - Uitterhoeve Kamperland: Sjef en Joke Uitterhoeve - Colijn Heinkenszand: Lian en Leo Hollestelle - Uitterhoeve Klein- en achterkleinkinderen Wij danken de medewerkers van SVRZ en haar locatie NieuwSande te Ovezande, voor de liefdevolle verzorging die moeder Maatje daar in haar laatste jaren heeft ontvangen. 31 juli 2015 Correspondentieadres: Heinkenszandseweg 54,4451 NX Heinkenszand. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 5 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof achter de kerk. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in de Fonteyne, Hoefbladstraat 1 te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Frits Willemsen eindelijk rust Na een ziekbed is toch nog onverwacht overleden, onze lieve zoon, broer, zwager en oom Hansweert 31-7-2015 Wissenkerke K. L. van Lieren C.J. van Lieren-de Looff (in herinnering) Colijnsplaat Hennie en Rinus Hazerswoude Matty en Nico Schore Leunus en Erica Neven en nichten Onze welgemeende dank gaat uit naar zorgcentrum Maria-Oord te Hansweert en A.D.R.Z. afd. M.P.U. te Goes voor de goede zorgen. Correspondentieadres Oostvoorstraat 11, 4491 EN Wissenkerke Er is gelegenheid om van Anton afscheid te nemen op dinsdag 4 augustus van 19.30-20.00 uur op zijn kamer nr. 1009 in Maria-Oord, Maartenbroersweg 42 te Hansweert. De dienst waarin wij afscheid van hem nemen, zal gehouden worden op woensdag 5 augustus om 13.00 uur in zaal 'Onder de Toren', Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Wissenkerke. Hierna ontmoeten we elkaar voor de condoleance in zaal 'Onder de Toren'. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor haar leven delen we u mee dat onze lieve, zorgzame (schoon)moeder en oma is overleden weduwe van Cornelis Lourens Sloof Franeker, 03-12-1926 Domburg, 30-07-2015 We zullen haar erg missen Annelies en Pim de Regt (in liefdevolle herinnering) Corinna en William Matthijs Floris en Carolien Sloof-Florijn Lydia Maurits Marcos Correspondentieadres: C.W. Sturmstraat 5 4333 ME Middelburg Woensdag 5 augustus om 12.00 uur zal de dienst van Woord en Gebed in de aula van het uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen worden gehouden. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.00 tot 11.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het voornoemd uitvaartcentrum. Omstreeks 13.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis gaan we terug naar het uitvaartcentrum waar u de familie kunt condoleren. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa in de leeftijd van 80 jaar. Domburg: Ineke Willemsen - Akkerdaas Würselen (D): Peter en Anna Emma, Frits Domburg: Els 's-Hertogenbosch: Anne Miek en Ad Bram, Ilse Domburg, 1 Augustus 2015 4357 CC, Lijsterhofstraat 14 De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op woensdag 5 augustus om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 19, 4386 AL te Vlissingen (West-Souburg). Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. - De crematie zal na afloop in stilte plaatsvinden. - - Liever geen bloemen - we zijn geraakt door je plotselinge overlijden, je was een mooi mens, met zoveel herkenning voor ons. Zo blijf je in onze herinnering, we houden van je xxx Bert, Rita, Stephanie en Pieter Jan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54