■U-hikoaruigmiji Familieberichten Overladen kükookop q fflensenlinq.nl Leintje Willemse-Gideonse Jennigje Locht-Renes Josephus Wilhelmus Peter Speetjens Ome Sjef Anna Trijntje de Rooij-Hirdes 18 zaterdag 1 augustus 2015 Frans Alst "De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets Onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder is door haar Heer en Heiland thuisgehaald. - Jenny - Weduwe van Jakob Locht sinds 8 december 2007 Hattem, t Middelburg, 2 september 1920 30 juli 2015 Temeuzen: Jan en Marina Locht-Duinkerke Jacco en Laura, Jenthe, Loran en Hidde Eline Rianne en Erik, Miia Vlissingen: Tiny en Piet J Boogaard-Locht Jeroen en Lena Martijn en Claudia, Ike, Lars, Yoni en Owen Aagtekerke: Hetty en Karl de Bruyn-Locht Marleen en Rudi Marco Vlissingen: Netty en Peter Willeboordse-Locht Ellen en Sander, Damian, Yasmine en Katelynn Christian en Danielle, Lindy, Kaylee en Ashley 's-Gravenpolder: Jacqueline en Hans Zandee-Locht Vera en Evert-Jan Kim en Tiemen Correspondentieadres: Merwedelaan 7,4535 EV Temeuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 6 augustus van 14.00 tot 14.15 uur in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. De afscheidsdienst zal aansluitend worden gehouden. Hierna is gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Ook namens ma gaat onze dank uit naar iedereen die betrokken was bij de liefdevolle zorg die zij mocht ontvangen. Zeven maal over de zeeën te gaan, schraal in de kieren, wat zon het mij deren, kon uit de dood ik die éne doen keren. Zeven maal over de zeeën te gaan zeven maal, om met zijn tweeën te staan. Ida Gerhardt Heden overleed zacht en kalm onze geliefde (schoon) vader en stoere opa - Sjef- weduwnaar van Josette Speetjens - Bliek Goes, 16 december 1926 - Goes, 27 juli 2015 Tilburg: Ron en Eline Speetjens - Nooteboom Bram, Pieter, Willem Correspondentieadres Taxusstraat 24 5038 KR Tilburg Maandag 3 augustus is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 4 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zullen we hem begraven op het R.K. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Brasserie" van Hotel Van der Valk, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij gedenken Sjef als een vrolijke, kindvriendelijke oom waar je altijd welkom was. Goes: Patrick Marion Vlissingen: Ronald Kloetinge: Agnes Albert Kloetinge: Ad Magda Kloetinge: Marijke Jan Heinkenszand: Rob Trudy Achterneven achternichten De vele brieven, berichtjes, kaarten, telefoontjes, en vooral uw aanwezigheid bij de crematiedienst voor het afscheid van Tilly Hgrmsen geeft aan hoe geliefd en gewaardeerd zij was, en heeft ons heel erg goed gedaan. Onze hartelijke Jank daarvoor. Ted en Marian Samen met ons, hebben veel mensen stilgestaan bij het leven en overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Wij willen u hartelijk danken voor de manier waarop u ons tot steun bent geweest. C. Willemse kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, juli 2015 Voor de vele blijken van meeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maatje de Korne- de Waal willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, augustus 2015 Ivon Saman-Maes Uw medeleven na het overlijden van onze vader en opa Rinus Pieper heeft ons heel goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Juriaan en Ilse, Dione, Xandro Karenka, Melanie, Arthur augustus 2015 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van onze moeder, oma en overoma terzijde stonden. Wij bedanken u voor uw steun, vriendschap en kaarten. Familie De Rooij Yerseke, augustus 2015 Leuntje Scheele Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij Onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze vader en geliefde opa 's-Gravenhage, Goes, 3 november 1942 29 juli 2015 Amsterdam: Frans Lewedorp: Sandra en Sipko Renske, Sieb Ds. H. Boersmastraat 3, Kloetinge Correspondentieadres: □endenhof 144, 1108 HH Amsterdam 06 1838 1804 De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 5 augustus om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze vader hield van bloemen. Augustus, 2015 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser en Piet Picavet van DELA. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, 1 augustus 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, augustus 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 50