m Winter in Torremolinos i NUWEG 8 PAREL VAN DE EIFEL NABIJ HISTORISCH SCHWERIN Adviesprijs€ 169 p.p. LEZERSPRIJS slechts 79 p.p. Adviesprijs €139 p.p. LEZERSPRIJS slechts 79 p.p. exc&Ldie$... Bij iedere boeking een Gratis ©XOCli sieraad Boek nu deze lezersreis ~V~iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen All Inclusive Costa del Sol Arke Vanaf slechts €429,- p.p. 8-daagse vliegvakantie RIU All Inclusive 2 excursies Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties 2 overnachtingen, 2 x ontbijtbuffet en 1 De stad kent vele vakwerkhuizen en typische gevels en het stadsbeeld is in 300jaar bijna niet veranderd. Wie hier ooit is geweest, is razend enthousiast en keert er op zeker weer een keer terug. Het 4-sterren Carat Vitalhotel Monschau ligt in het Duitse plaatsje Monschau, midden in de Eifel, op nog geen drie uur rijden vanaf Utrecht. Monschau wordt ook wel De parel van de Eifel genoemd. De ruime rookvrije hotelkamers zijn voorzien van een televisie, minibar, telefoon, een eigen badkamer met bad, douche, toilet en föhn. Het hotel beschikt over eigen parkeergelegenheid (€7 per 24 uur) en uw huisdieren zijn ook welkom (tegen vergoeding). Er is gratis wifi beschikbaar. Het hotel biedttal van faciliteiten. Zo is er een overdekt zwembad, een Finse sauna en een 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet, 1 x dinerbuffet en gratis gebruik van sauna en zwembad. Per boeking ontvangt u een willekeurig sieraad van Exoal cadeau. Voor verlenging zie website. Prijzen zijn p.p.in een 2-persoonskamer o.b.v. beschik baarheid. Max.2 kinderen bij 2 volbetalende personen op de kamer t/m 14 jaar op basis van logies en ontbijt gratis! Het avondeten voor de kinderen bestelt en betaalt u ter plaatse 9,90 per kind, deelname aan het buffet). l-persoonstoeslag€15 per nacht. Toeristenbelasting €1,50 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten l-malig€15 per boeking. solarium. In buffetrestaurant Wiestenthal geniet u 's avonds van smakelijke gerechten van het buffet. Na afloop kunt u in de gezellige bar-bistro Stüvje een borrel drinken in een sfeer die herinnert aan de vroegere textielindustrie van Monschau. Monschau wordt omgeven door prachtig natuurschoon in een heuvelachtig gebied. De omgeving leent zich uitstekend voor recreatieve wandel- en fietstochten. Zo kunt u actief genieten van de Eifelsteig, de Hoge Venen en het Nationaal Park De Eifel. Ook een wandeling door de idyllische, historische binnenstad van Monschau is absoluut de moeite waard. Het stadsbeeld is in 300 jaar bijna niet veranderd. U vindt hier tal van bezienswaardigheden, waaronder de in de 13e eeuw ontstane Burcht van Monschau en vele prachtige vakwerkhuizen. Kunstliefhebbers kunnen een bezoekje brengen aan het kunst- en cultuur-centrum. Hier treft u glas, keramiek, schilder-, teken- en beeldhouwkunstwerken van 12 ver schillende kunstenaars. Wilt u Monschau op een andere manier verkennen en direct meer te weten komen over de geschiedenis van deze weefstad? Stap dan in hetstadstreintje dat u in een half uur door het centrum rijdt en eindigt bij de Burcht. Geniet van een verblijf nabij de stad Schwerin, waar u vele historische bouwwerken kunt bewonderen. Ook vindt u hier prachtig natuurschoon in een waterrijk gebied met vele watersportmogelijkheden. Van der Valk Hotel Spornitz ligt aan de rand van natuurgebied 'Lewitz', in de provincie Mecklenburg- Vorpommern. De standaard-plus kamers zijn gezellig en comfortabel ingericht en voorzien van een tweepersoonsbed, een bureau, een kast en een bagagerek. Ook beschikt de kamer over een televisie, minibar en de badkamer is voorzien van een douche, toiletenföhn. De standaard-pluskamersbiedendirect uitzicht op natuurgebied 'Lewitz'. Er is gratis wifi beschikbaar in de openbare ruimtes en er is gratis parkeergelegenheid bij het hotel. In het restaurant en 2 overnachtingen in een standaard-plus kamer incl. ontbijtbuffet, 1 x 3-gangendiner of buffet, 1 x 24-uurs ticket voor Schwerin incl. informatiebrochure, 1 x verzachtende massage (20 min.) en gebruik van de hotelsauna .Per boeking ontvangt u een willekeurig sieraad van Exoal cadeau. Voor verlenging zie website. Prijzen zijn p.p. in een 2-persoonskamer o.b.v. beschik baarheid. Max. 1 kind bij 2 volbetalende personen op de kamert/m 3 jaar gratis (u dient zelf een babybedje mee te nemen) en 4 t/m 12 jaar 50% korting. 1-persoonstoeslag €15 per nacht. Boekingskosten l-malig€ 15 per boeking. in de gezellige 'Kartoffelstube' worden regionale specialiteiten, versgetaptbierengoedewijn, uitzowei Duitse als internationale wijngaarden, geserveerd. Een oase van rust vormt de bibliotheek van het hotel. In de fitnessruimte, de sauna en het solarium kunt u actief aan de slag, maar ook heerlijk ontspannen. Van der Valk Hotel Spornitz is een goede uitvalsbasis om de omgevingte verkennen en uitstapjes te maken. De provinciehoofdstad Schwerin (op 40 km) is een interessante bestemming. In de laatste jaren is het stadsbeeld enorm veranderd, waarbij oud en nieuw goed in balans zijn. U kunt uw bezoek starten meteen bezichtiging van het kasteel 'SchwerinerSchloss'. Dit kasteel, romantisch gelegen opeen eiland in hetmeer van Schwerin, mag zich tot één van de belangrijkste historische bouwwerken van Europa rekenen! Nabij het hotel begint het beschermde natuurgebied 'Lewitz'.Twee van degrootste meren van Duitsland, de 'Müritz' en het 'Schweriner meer', maken van Mecklenburg-Vorpommern, naast de 1750 middel grote en kleine meertjes, een waar vakantieparadijs. In het bijzonder aan te bevelen zijn de fiets- en wandeltochten door de talrijke beschermde natuur gebieden. Of huur eens de hotel eigen Trabant en verken per auto het prachtige landschap! Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl 8-daagse 55+ vliegreis vanaf slechtsC 429,- 4* RIU hotel All Inclusive Hollandse gezelligheid 2 uitstapjes SGR 3 Een zonnige strandwandeling, flaneren De lezersaanbieding is inclusief: Vanaf: €429,-p.p. Een zonnige strandwandeling, flaneren overde boulevard, winkelen, proosten met een glaasje Sangria aan de haven. Dat is winter aan de Costa del Sol! Boek nu alvast en geniet hartje winter van de zonnige All Inclusive by RIU Service. Torremolinos: Van oorsprong een vissers dorp, inmiddels uitgegroeid tot populaire badplaats en aangenaam warme winter- bestemming. Het heeft een mooi zand strand, tal van winkels, restaurantjes, Hol landse bars en terrasjes. Wandelschoenen mee, want u kunt hele-maal doorlopen naar de trendy jachthaven van Benalmadena. Witte dorpjes en fladderende vlinders De reisleiding neemt u mee naar het witte dorp Mijas. Dwaal doorwinkelstraatjes langs pleinen met ezeltjes of pak een terrasje. In Benalmadena wordt u getrakteerd op een prachtig uitzicht over de kustlijn en een tem pelbezoek. Wie wil kan (tegen betaling) vele vlinders spotten in de vlindertuin. De lezersaanbieding is inclusief: Retourvlucht naar Malaga metïransavia Luchthavenbelasting en brandstofheffing Retourtransfers luchthaven-hotel 7 overnachtingen o.b.v. All Inclusive 7x ontbijt-, lunch-en dinerbuffet Snacks en High tea Fris en lokale alcoholische drankjes tot 24u Nederlandssprekende hostess lx (halve dag) uitstapje naar Mijas lx (halve dag) uitstapje naar Benalmadena Hotel RIU Costa Lago U verblijft in een heerlijk RIU hotel, met tuin, terras en zwembad, wellness, tafeltennis, een biljart en een uitstekende ligging: rustig tussen de locals in Playamar. Zee en strand lonken op 200m; de winkels op 400m. en het centrum op ca. 2 km. (bushalte voor de deur). De kok verwent u doorlopend met gevarieerde gerechten en show cooking. Swing mee in de bar met live muziek. En ontspan in een comfortabele kamer met balkon ofterras. Vanaf: €429,-p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. De vanafprijs is beperkt beschikbaar op een aantal data. Vertrek: 2 november 2015 t/m 24 maart 2016. De actuele prijzen per vertrekdatum, voor langere verblijfsduren vindt u in de web winkel. Let op: minimaal 1 persoon per boek- ingdient55 tezijn. Meer informatie en boeken Voorinformatie, prijzen en omte boekengaat u naar de webwinkel. U kunt ook bellen met Arke tel.: 0900-8847 of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. 55+ Winterzon- pakkerTorremolinos-RIU. Tip: bezoek havenstad Malaga, met het Picassomuseum, het Moorse fort Alcazaba en veel leuke barretjes en winkels. x dinerbuffet 2 overnachtingen, 2 x ontbijtbuffet en 1 x diner extra's vrijdag 31 juli 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 8