k Colofon IDensenlinq.nl 0 mensen inq.nl Familieberichten Dii/ikbaiuiUif)^ Van der Hooft uitvaartzorg Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Marinus van Gilst Lokaal, vertrouwd, betrokken. nilieberichten kijk ook op Het bestuur van de Gemeente Middelburg heeft met grote verslagenheid kennis genomen van het na een langdurige ziekte overlijden van John Polderman in de leeftijd van 60 jaar. John was sinds 1 december 1989 bij ons werkzaam eerst als systeembeheerder en daarna als specialist op het gebied van Geo-informatie. Wij hebben John leren kennen als een zeer collegiale, positief ingestelde medewerker met veel kennis van zaken. Hij voelde zich betrokken bij zijn werk en dat van zijn collega's. Zijn overlijden heeft ons diep geraakt en wij verliezen in hem een gewaardeerde collega die door ons allen gemist zal worden. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg Mr. H.M. Bergmann, burgemeester Mr. A. van den Brink, secretaris 9 Ifc Reeds wetende dat dit eraan zat te komen, nemen we met droefheid en verslagenheid kennis van het overlijden van onze alom gewaardeerde collega John Polderman John werkte sinds 1989 bij de Gemeente Middelburg en vanaf 2003 bij de afdeling Ingenieursbureau. Al deze jaren heeft John zijn werkzaamheden op uitstekende wijze vervuld. Hij was daarbij een gedegen klankbord voor zijn collega's. John stond positief in het leven, hij was vrolijk en zijn dosis aan humor zullen we niet snel vergeten. John stond altijd voor iedereen klaar als zijn hulp werd gevraagd. Wij zullen zijn aanwezigheid erg missen. Wij wensen de naaste familie, vrienden en kennissen veel sterkte en kracht voor de toekomst. Namens de collega's van de Gemeente Middelburg Afdeling Ingenieursbureau Geschrokken en verdrietig waren wij toen, 6 weken na het overlijden van zijn vrouw, onze geliefde zwager, oom en vriend overleed sinds 8 mei weduwnaar van Teuntje Johanna Verdoorn Naast de kracht die wij van de HEERE ontvingen, was uw meeleven met ons hartverwarmend en troostvol. Hartelijk dank hiervoor. Het deed ons goed te ervaren dat hij bij velen geliefd was. M. Mons-Verdoorn Neven en nichten Hennie Wallet Zierikzee, juli 2015 DE VLIEGER kwaliteit Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande vrijdag 31 juli 2015 15 Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. voor (letterlijk!) hetzelfde geld kiest u alexandra 0113 214291 06 10730321 info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62