OyarJadau Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 14 vrijdag 31 juli 2015 Cornelis Faasse Kees Faasse Johannis Dirk Aalbregtse Willemina Kaatje Flikweert-Boot Willemina Kaatje Flikweert-Boot Diep bedroefd en met grote verslagenheid delen wij u mee dat voor ons op het aller onverwachts door de Heere uit ons midden is weggenomen, door een ernstig ongeval, mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa Kees in de leeftijd van 51 jaar. Arnemuiden D. Faasse-Lokerse Nieuwe Tonge Willemien en Marco Vroegindeweij-Faasse Koudekerke Sara en Cornard Joosse-Faasse L ars Goes Marja enWalther de Bruijne-Faasse Nina Arnemuiden Marlina Faasse Arnemuiden Janneke Faasse Arnemuiden Laura Faasse Arnemuiden Nadine Faasse 29 juli 2015 Korenbloemlaan 54 4341 JB Arnemuiden Op maandag 3 augustus is er van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 in Middelburg. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op dinsdag 4 augustus om 09.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg in Arnemuiden. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wanneer wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geen wij u kennis dat door de HEERE na een tragisch ongeval is weggenomen onze geliefde neef Sterke de HEERE de familie in dit zware verlies en heilige de HEERE ook deze roepstem aan ons aller hart. Namens alle ooms en tantes Marijs Neven en nichten Arnemuiden, 29 juli 2015 Jo Moison (Oma Jo) Niet de weg die je aflegt, maar het spoor datje achterlaat... De weg is ten einde voor mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa 23 december 1926 f 28 juli 2015 Drager van de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau A.A. Aalbregtse-Hagesteijn Marijke en Elsa Rian in liefdevolle herinnering Anita en Sander Willeke en Jan Maurice Justin Borrendamme 73 4301 VC Zierikzee De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden zaterdag 1 augustus in het MFC, De Huijbert- straat 35 te Zierikzee, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het MFC. Liever geen bezoek aan huis Adriana Francisca Blokpoel Ad die Chris Groen Verdrietig geven wij kennis dat, na een leven van toewijding en zorg, is overleden onze betrokken moeder en onze lieve oma Zeeland echtgenote van Pieter Flikweert 123 maart 1999 *16 juli 1917 f30 juli 2015 Jan en Corrie Jeanine en Koert Peter en Jacqueline Bart, Ruben Remco en Sandra Niels, Kirsten Meta en Theo Bruinisse, Dokter de Kockstraat 13 Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: Rendier 22 1273 HS Huizen Maandag 3 augustus is er op moeders kamer (1.23) van 15.00 tot 16.30 uur en van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dinsdag 4 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Hersteld Hervormde gemeente, Ooststraat 16 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerkzaak Geen bloemen Onze grote dank gaat uit naar de medewerkers van "In 't Opper" voor hun liefdevolle zorg in de afgelopen jaren. Heden is overleden mijn lieve schoonzus en onze lieve tante Zierikzee: K. Boot-v.d. Nagel Zierikzee: Leo en José Kooman Piet en Hanneke Kooman en kinderen Bruinisse, 30 juli 2015 Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Johanna de Vlieger-van Driel J.de Vlieger L.de Vlieger-Clarijs Neven en nichten Bedroefd, maar met veel goede herinneringen, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vriendin Hanny de Vlieger We wensen Wim, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe om dit verlies te dragen. Catrien van den Hoek Bram van den Hoek (in herinnering Adrie en Nel Verhage Kinderen en kleinkinderen We zullen haar allemaal erg missen. Zo'n lieve vrouw. Namens personeel en vaste gasten van Café de Snor. Mike, Vita en Puck Na een huwelijk van 65 jaar (23 juni 2015) is, na een 8 weken durende liefdevolle opname en verzorging in het Hospice Ter Reede te Vlissingen, zacht en kalm overleden, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en zorgzame moeder en oma *2 april 1927 25 juli 2015 echtgenote van Vlissingen: Leiderdorp: Vlissingen: Vlissingen: Chr. Groen Ron en Ina Martijn Hans en Marianne Kelly Francis Bonno Correspondentieadres: De Meesterstraat 15 4384 HE Vlissingen Wegens gezondheidsproblemen heeft op 30 juli 2015 de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Rosenburglaan te Vlissingen, WVO - zorg te Vlissingen, de medici en het verzorgingsteam van het Hospice Ter Reede te Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61