üyarlailaf] Familieberichten O Densenlinq.nl I klein 14 woensdag 29 juli 2015 Teunis Maurits Biemond ome Mau Maurits Biemond Blaas van Belzen Stoffel Meulpolder Maurits Teunis-Maurits Biemond Maurits Biemond (MB) Maurits Biemond Otto Hoogerhuis Otto Hoogerhuis Stoffel Meulpolder kijk ook op Intens verdrietig en met grote verslagenheid, geven wij u kennis dat de Heere op het aller onverwachts van onze zijde heeft weggenomen, onze innig geliefde zoon, broer, zwager, oom en kleinzoon Geboren 22 november 1990 Overleden 26 juli 2015 "Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies" Teun en Corrie Biemond - Boogert Joanne en Jan Lars SU Wilmar Peter en Elise Christiaan Stephan Mevr. J.P. Boogert - van Schetsen Tuin 15 4307 CH Oosterland D.V. zaterdag 1 augustus om 10.30 uur zal de rouwdienst worden gehouden in de Hersteld Hervormde Kerk, Ooststraat 16, 4306 AC te Nieuwerkerk, voorafgaande aan deze dienst is er van 9.45 uur tot 10.15 uur gelegenheid de familie persoonlijkte condoleren in het verenigingsgebouw "De Schakel", (achter de kerk) Aansluitend na de rouwdienst zal dan de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Lage Rampertseweg te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid alsnog de familie persoonlijk te condoleren in dorpshuis "Oosterhof", Sint Joostdijk 27,4307 AR te Oosterland. Geen bloemen Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel verdrietig zijn wij, dat door een droevig ongeval is omgekomen onze lieve Lars en Sil Boogert Oosterland, 26 juli 2015 Gelijk het gras is ons kortstondig leven, Gelijk een bloem, die, op het veld verheven, Wel sierlijk pronkt, maar kracht'loos is en teer. (Ps 103: 8a berijmd) Bedroefd en verslagen ontvingen wij het bericht, dat de Heere, geheel onverwacht van ons heeft weggenomen, mijn innig geliefde kleinzoon en onze lieve, spontane neef In de leeftijd van 24 jaar. We zijn dankbaar om wie hij voor ons was, maar intens verdrietig omdat we hem moeten missen. Zierikzee: Opa Boogert (in liefdevolle herinnering] Oma Boogert-van Schetsen Noordwelle: Piet en Rianne Boogert Anjélica en Daan Djéna Patrick en Lisan Zierikzee: Corina Boogert Zierikzee, 26 juli 2015 Veel heeft hij ons gegeven; Veel heeft hij voor ons betekend; Plotseling uit ons leven weggenomen; Maar voor altijd in ons hart! Plotseling heeft God op Zijn tijd uit ons midden weggenomen, onze goede vriend We wensen de familie heel veel sterkte toe. Harrie en Jaccolien Lennart en Ilse Lennerten Janine jesse Verbijsterd hebben wij kennis genomen van het tragische overlijden van de zoon van onze collega/kaashandelaar Biemond We wensen de bedroefde familie en vriendenkring heel veel sterkte toe. Fam. M. de Ronde-van de Velde en personeel van de Vitamineschuur Zierikzee, 26 juli 2015. je stoel is nu leeg... Met ontsteltenis namen wij kennis dat na een noodlottig ongeval is overleden onze gewaardeerde collega en vriend Wij verliezen in hem een zeer plezierige collega die wij hebben leren kennen als een mooi mens. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers Klein Retail Group B.V. In plaats van kaarten Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzonder mens! Verdrietig geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze bijzondere broer en oom Vlissingen, 20 mei 1946 t Vlissingen, 26 juli 2015 Janny Veerman-van Belzen t Jan Veerman t Wilma en Jan Bram van Belzen Ron en Pauline Erwin Jannie Vreeke-van Belzen Maarten Vreeket Jan en Linda Ingrid en Cor Achterneven en -nichten Vrijdag 31 juli zal er om 12.00 uur een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Correspondentieadres: W. Veerman, Doornenburg 107, 4385 EL Vlissingen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Vanaf 2010 vrijwilliger bij het Gemeentearchief van de gemeente Goes. Zijn vriendschap, enorme kennis en betrokkenheid bij het Gemeentearchief zullen wij enorm missen. Hij zal altijd in onze herinnering blijven. Medewerkers en vrijwilligers Gemeentearchief Goes Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachts overlijden van de echtgenoot van onze collega Anke Hoogerhuis-van Dam Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Anke en haat- familie. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en bestuur van Orionis Walcheren Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; uw stok en uw staf, die vertroosten mij ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Psalm 23 vers 4 en 6 Bedroefd, maar ook dankbaar voor zoveel liefde, zorg en alle goede herinneringen aan hem, geef ik u kennis dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn innig geliefde zorgzame vader Sinds 17 maart 2002 weduwnaar van Jacoba Korstanje in de leeftijd van 94 jaar. Mijn grote dank gaat uit naar alle medewerkers, verzorgend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Weel Goes, afd. De Mooije Staak voor hun jarenlange liefdevolle zorgende warme aanwezigheid voor mijn vader en mij. Marina Meulpolder Goes, 27 juli 2015 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: Mauritsstraat 15, 4421 CJKapelle De dienst van Woord en gebed, welke geleid zal worden door dominee L.C.P. Deventer, wordt gehouden maandag 3 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van mijn vader te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na vele jaren van vriendschap is door de Heere weggenomen de zorgzame vader van onze lieve vriendin We wensen Marina heel veel sterkte met dit grote verlies. Han en Cobi Weststrate

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61