Familieberichten (D IHensenlinq.nl Ü!/arl3i)SfJ 14 woensdag 29 juli 2015 Stoffel Meulpolder Lena Hermina Verwest Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachts overlijden van de echtgenoot van onze collega Anke Hoogerhuis-van Dam Otto Hoogerhuis Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Anke en haat- familie. Wij wensen hen veel sterkte toe met dit grote verlies. Directie en bestuur van Orionis Walcheren Maria Reinolda van Jole-Wentzler - Ria - Jan van Jole Lieve Oma, Als v.v. S.T.E.E.N. leven wij mee met het verlies van Robbie Sturms zoon van onze trainer, Frank, van het 3e elftal. Wij wensen Frank, Ellie, Angèl en Jeroen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden v.v. S.T.E.E.N. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Maria Nieuwenhuyse-Moerman Marie Hilversum: J. Nieuwenhuyse-Le Clerq Wemeldinge: R. Nieuwenhuyse-Kleppe Nisse: G. van Dijke-Nieuwenhuyse Neven en nichten Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; uw stok en uw staf, die vertroosten mij ik zal in het huis des Heren verblijven tot in lengte van dagen. Psalm 23 vers 4 en 6 Bedroefd, maar ook dankbaar voor zoveel liefde, zorg en alle goede herinneringen aan hem, geef ik u kennis dat in zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn innig geliefde zorgzame vader Sinds 17 maart 2002 weduwnaar van Jacoba Korstanje in de leeftijd van 94 jaar. Mijn grote dank gaat uit naar alle medewerkers, verzorgend personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Ter Weel Goes, afd. De Mooije Staak voor hun jarenlange liefdevolle zorgende warme aanwezigheid voor mijn vader en mij. Marina Meulpolder Goes, 27 juli 2015 Zorgcentrum Ter Weel' Correspondentieadres: Mauritsstraat 15,4421 CJKapelle De dienst van Woord en gebed, welke geleid zal worden door dominee L.C.P. Deventer, wordt gehouden maandag 3 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er in de kerk van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van mijn vader te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Elizabeth Witte-Goossen 'Verdriet komt vanzelf, plezier moet je maken. Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve, creatieve tante Lenie. 6 maart 1924 weduwe van Wim Stigter Burgh 27 juli 2015 Jolijn en Dinand Leontine en Wim Hans en Claudia Ruud Tijs Achterneven en -nichten Correspondentieadres: Leontine Antens-Verwest Constantijn Huygensplein 17 4741 AZ Hoeven We nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van Lenie te nemen op donderdag 30 juli om 16.00 uur in dc aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de ontvangstruimte van dit crematorium. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen hebt, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Lenie Stigter Dank u wel Tante Lenie voor alle liefde en bolussen Na een lang leven vol liefde en vriendschap is overleden onze lieve vriendin Lenie Stigter-Verwest We zullen haar missen. Jan en Reiny Stigter Bart en Dicky van Dam Wouter Jacob van der Veen kijk ook op Je naam staat in onze harten geschreven Het eind kwam veel te gauw Maar in onze gedachten blijft steeds leven Je liefde, zorgzaamheid en trouw Zo geschrokken, zo onwerkelijk is het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, fantastische schoonmoeder en geweldige oma Stoppeldijk, 23 april 1936 t Kloosterzande, 26 juli 2015 echtgenote van Jan van Jole Jan en Jolanda Pim Sonja en Emerie Nathalie Sophie en Gieljan Stephanie en Remy Peter en Brenda Nikita Duncan Poolsplein 2 4587 CL Kloosterzande De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 31 juli 2015 om 14.00 uur in de H. Martinuskerk te Kloosterzande met aan sluitend de crematieplechtigheid in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Afscheid nemen van Ria is mogelijk op donderdag 30 juli 2015 van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Een lege plek, een groot gemis. Een fijne herinnering, is al wat er nog is. Jou te kennen, vonden wij zo fijn. Je los te laten, doet ons pijn. Voor altijd in ons hart! Liefs, Pim, Nathalie, Sophie, Gieljan, Stephanie, Remy, Nikita en Duncan De vogels trekken weg De bladeren ruisen in de wind De storm steekt even op ...en toen werd het stil. Na een gelukkig leven, waaronder 6o gelukkige huwelijksjaren, is door een kortstondige, meedogenloze ziekte een einde gekomen aan het leven van mijn vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Krijn Witte r Zaamslag, 8 december 1932 t Hulst, 27juli 2015 SintJansteen: Krijn Witte kinderen kleinkinderen achterkleinkind Henri Dunantstraat 18 4564 AT Sint Jansteen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 3 augustus om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Na afloop kunt u de familie condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de Blaauwe Hoeve, afd. Meander, voor alle goede zorgen. Intens verdrietig laat ik weten dat is overleden mijn schoonzus Zij was mij heel dierbaar Prinsenbeek, Margreet Nieuhoff Sjors, Kiki en Tara, Renz, Lisanne, Marijn, Yannick "Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet, denk aan mij terug in de stralende zon, aan hoe ik was, toen ik alles nog kon" Niet geheel onverwachts, maar toch plotseling is van ons heen gegaan, onze echtgenoot, vader en opa echtgenoot van Vivian van der Veen - van Hoey Smith Middelburg 29-april-1950 t 's Gravenhage 23-juli-2015 Meliskerke: Vivian Bussum: Sicco, Maria Livia Victor De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op 28 juli 2015.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42