Familieberichten O IDensenlinq.nl ÜysrJsülsfJ 14 dinsdag 28 juli 2015 Otto Willem Hoogerhuis Otto Willem Hoogerhuis -OTTO- Otto Willem Hoogerhuis -OTTO- Wees getrouw tot de dood en Ik zal u geven de kroon des levens. Openbaring 2:10 Totaal onverwachts is door zijn Hemelse Vader thuisgehaald, onze levenslustige, zorgzame, altijd betrokken en liefdevolle man en vader. Wij voelen ons verslagen en intens verdrietig met dit onwaarschijnlijk groot verlies, maar weten ons gedragen en getroost door de liefde van Christus. in de leeftijd van 72 jaar, in de kracht van zijn leven. Renesse, 15 juni 1943 Goes, 25 juli 2015 Anke Hoogerhuis - van Dam Laurens en Mirjam Marloeska en Harm Prunus straat 73 4431 DD 's Gravenpolder Er is dagelijks gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren bij ons thuis tussen 20.00 uur en 21.00 uur. Tevens is het mogelijk om voorafgaand aan de kerkdienst afscheid te nemen. In een afscheidsdienst willen wij Otto gedenken en bidden wij om troost en bemoediging. De dienst wordt gehouden D.V. vrijdag 31 juli en vangt aan om 13.30 uur in de Levensbron, Mansholtlaan 1 te Goes. Aansluitend vindt de begrafenisplechtigheid plaats om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Levensbron. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onverwachts hebben we afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Renesse: Wim en Corrie Hoogerhuis - v.d. Linde Emmen: Nelly en Koos Lampert - Hoogerhuis Renesse: Cees Hoogerhuis Jan-Leen Hoogerhuis Annemiek Hoogerhuis (in herinnering) neven en nichten Renesse, 25 juli 2015 Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze neef Renesse: J.L. Hoogerhuis - den Boer Kapelle: Marco en Rianne Dekker - Hoogerhuis Renesse, 25 juli 2015 Cornelis Bakker Robert Haerens Robert Bertrand Odile Adriana Paulina Mol Antonia Elisabeth Meersschaert-Cuppens Tonny 25 juli 2015 Marie Ollebek-Leijs kijk ook op Sraag willen wij iedereen bedanken die heeft bijgedragen om onze briljante bruiloftsdag voor ons onvergetelijk te maken middels een kaart, bloemen, cadeau's en/of een enveloppe en met ons een gezellige avond door te brengen in de "Straete". R. en E. van der Spiegel-de Koeyer, Sas van Sent Jezus is mijn toeverlaat. Hij, mijn Heiland, is het leven. gezang 114:1 Verdrietig, maar zeer dankbaar voor de bijzondere plaats die hij in ons leven heeft ingenomen, delen wij u mede dat plotseling is overleden onze vader, opa en overgrootopa weduwnaar sinds 29-6-1995 van Adriana Oppeneer Axel, 21 juni 1918 t Axel, 24 juli 2015 Fré Bakker - in herinnering - Hannie en Wout Verschoor-van Driel Diane - Maxime, Manu Annette en Stef - Pip, Blue Rina en Frans Meesen-Bakker Ma non - Merel, Zara Niels en Nicolette - Demi Kees en Annie Bakker-de Pooter Sandra en Arne Annika en Gerrit - Bruce, Vince Correspondentieadres: Piet Mondriaanstraat 2a 4571 MX Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 31 juli om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Er is gelegenheid tot condoleren van 13.15 tot 13.50 uur. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de Kerk. Donderdag 30 juli is er van 19.00 -19.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Wij willen iedereen bedanken die, ieder op zijn manier, heeft geholpen met de zoektocht. Het is ons tot steun te weten dat u allen met ons meeleeft. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Wij hebben afscheid genomen van mijn echtgenoot, vader en schoonvader 11 september 1930 Oostburg t 26 juli 2015 Helena Haerens - Bruel Godelieve en Harry Correspondentieadres: Oudestad 47 4501 JA Oostburg De crematie vindt in stilte plaats. Enige en algemene kennisgeving In alle rust is van ons heengegaan Heinkenszand, 24 augustus 1929 t Goes, 21 juli 2015 De uitvaart heeft plaatsgevonden in besloten kring. Correspondentieadres: Notaris Mr. Pasop T.a.v. de Erven van mevrouw A.P. Mol Postbus 27 4450 AA Heinkenszand Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve ma en oma weduwe van Rudolf Marie Meersschaert Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Zeist: Karei en Rita I/ja, Ronald-Jan Axel: Jos en Lizette Sybrand en CarolineWynand Oisterwijk: Ronald en Karin Floris, Madelief St. Jansteen: Harry en Ann Joey Axel: Philip en Marije Luca Correspondentieadres: Gaspeldoornstraat 21, 5062 AC Oisterwijk U kunt afscheid nemen van Tonny in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 30 juli van 19.30 tot 20.00 uur en vrijdag 31 juli van 9.30 tot 10.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 31 juli om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid in besloten kring zal volgen. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Na fel verzet in een ongelijke strijd is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Piet Ollebek in de leeftijd van 73 jaar. Terneuzen Hoek Westdorpe Jolanda en Gerard Marieke en Mathijs Suzanne Anne en Patrick Suzie en Peter Iris en Maurits Isabelle Rinus en Heieen Ylona Kevin Hoek, 27 juli 2015 correspondentieadres: Agaatdreef 2 4533 AP Terneuzen De plechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 31 juli om 15.00 uur in zorgcentrum 'Vremdieke', Irisstraat 30 te Hoek. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Donderdag 30 juli is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum aan de Hughersluys.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42