Colofon mensen inq.nl Familieberichten Üyarlaiien Leida Melieste-van Opdurp Marinus den Herder Marinus den Herder nilieberichten kijk ook op Na een eenvoudig en tevreden bestaan aan de Oude Kraaijertsedijk te Lewedorp is van ons heengegaan, onze vader, stiefvader, opa gehuwd geweest met Anna Maria van Rooijen Geboren, 8 september 1930 Overleden, 24 juli 2015 Goes: Jaap den Herder Tamara Piet Jonker (in herinnering) Kapelle: Wim Jonker Tom en Anniek Wij willen Het ClaraHoJje bedanken voor de liefdevolle verzorging in zijn laatste weken. Correspondentieadres: Oudhof 10, 4463 TN Goes. De dienst ter nagedachtenis aan Marinus wordt donderdag 30 juli om 13.00 uur gehouden in de Protestante kerk van Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis omstreeks 14.00 uur zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in de Protestante kerk te Lewedorp. Verdrietig delen wij u mede, dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Lewedoip: Familie den Herder Jacqueline Suzanne Monbaliu Dat onze moeder nu mag rusten aan de boezem van onze hemelse Vader Gekomen tot de leeftijd der sterken is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Adelaide Sophia Groede, 19 april 1918 Breskens, 24 juli 2015 sinds 7 april 1999 weduwe van Piet Melieste RiaMelieste Coby en Piet t Kolijn-Melieste Jo en Rene van Renterghem-Melieste Adelaide en Carlo Bruggheman-Melieste Els en Willy de Vliegher-Melieste Piet t en Marina Melieste-Sanders Johan en Carina Melieste-Sanders Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. de Vliegher-Melieste Westlandstraat 4 4511 XX Breskens Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid te nemen op woensdag 29 juli om 13.30 uur in de Hervormde Kerk, Dorpstraat 50,4511 EG te Breskens. Aansluitend zullen wij haar te ruste leggen op de Algemene Begraafplaats aan Oude Rijksweg te Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk op eerder genoemd adres. Geen bloemen onze Theo Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 maandag 27 juli 2015 25 Eerst het verdriet, het ziek zijn deed pijn, dan het vechten, je wilde zo graag nog bij ons zijn. Beetje bij beetje leverde je in, je hebt alles gedaan wat je kon, je deed het voor je gezin. Door liefde omringd is, thuis in haar vertrouwde om geving, in aanwezigheid van haar man en twee zonen, na een moedig strijden van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame mama echtgenote van Abraham Jacobus Bonnewei Luebo (Belgisch Congo), 8 november 1953 t Terneuzen, 25 juli 2015 Terneuzen Bram Tonnie Terneuzen Michael Sint-Stevens-Woluwe Mare familie Bonnewei familie Monbaliu Jacob Catsstraat 23 4532 BX Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 31 juli om 10.30 uur in uitvaart centrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Een speciaal woord van dank aan oncoloog Dr. van Dijk, Team Oncologie dagbehandeling ZorgSaam Terneuzen, Huisarts dr. Jaspar, Oedeemfysiotherapie Stams, mevrouw Y. van Esbroek en ThuisZorg Terneuzen voor alle goede zorgen en aandacht. Geen bezoek aan huis. Op een mooie leeftijd is overleden Hij was een echt familiemens. Zijn broers en zussen van Kruijssen en familie OK» Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Email Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 26