molenaar^ "Een matras omkeren is niet meer nodig." "Hoog-iaagsysteem zorgt voor comfortabel in- en uitstappen en maakt ook het opmaken stukken makkelijker." Een digitale slaapscan maakt binnen 5 minuten duidelijk wat uw ideale matras is. 100% maatwerk matrassen ledereen die zijn nachtrust serieus neemt, verdient een matras op maat dat een optimale ondersteuning biedt. En aansluit bij zijn of haar voorkeuren. De één slaapt liever op een natuurlijke uitvoering voor optimale ventilatie. De ander verlangt naar een matras met aangepaste zone-indeling of bijvoorbeeld een matras dat nooit meer omgekeerd hoeft te worden. Vandaag de dag is werkelijk voor elke wens een passende oplossing te realiseren in de vorm van een matras op maat. Nog te vaak onderschatten mensen wat een goede nachtrust voor ze doet. Maar wetenschap pers zijn het er over eens: lekker slapen is minstens zo belangrijk als gezond eten en bewegen. Wie echt uitgerust wakker wil worden en vol energie aan de dag wil beginnen, moet beslist eens kennismaken met de nieuwe generatie comfortbeddden. Lees de reviews: www.molenaar.nl Gratis info magazine: 0800 27 40 400 Echt ontspannen slapen vraagt om een bed dat helemaal op het lijf geschreven is. Een bed dat past bij iemands specifieke lichaams bouw, gewicht en slaaphouding. De ervaren slaap- specialist laat dan ook niets aan het toeval over en nodigt klanten uit voor een digitale slaapscan. Hiermee is binnen 5 minuten duidelijk wat voor een matras de ideale ondersteuning biedt. Iets dat uiteraard van persoon tot persoon verschilt. Gemak bij opmaken en stofzuigen De jongste generatie comfortbedden kan voorzien worden van een elektrisch hoog-laagsysteem. Dit maakt het makkelijk in- en uitstappen op elke gewenste hoogte. Ook het opmaken van het bed wordt er veel eenvoudiger door. Want bukken en ver reiken zijn niet meer nodig. Daarnaast voldoet dit systeem aan de eisen van de thuiszorg bij bed-gebonden verzorging. De 2-persoons- bedden kunnen tegenwoordig ook als deelbare bedden Deelbare bedden bieden optimaal gemak bij het opmaken en stofzuigen. worden uitgevoerd. Groot voordeel daarvan is dat zo'n bed van alle kanten makkelijk te benaderen is. Waar door niet alleen het opmaken maar ook het stofzuigen onder het bed geen enkele moeite kost. Méér comfort en veiligheid De afgelopen jaren is het slaapcomfort flink verbeterd. Denk bijvoorbeeld aan elektrisch verstelbare onder steuning voor rug en/of benen. Ook is er steeds meer aandacht voor veiligheid. De nieuwste comfortbedden hebben standaard een automatische in- en uitstap- Goed slapen begint met een persoonlijk slaapadvies dooreen ervaren adviseur. verlichting aan de onderzijde. Zo vindt u veilig uw weg in het donker zonder uw partner wakker te maken. Alle tijd voor een goed advies Uw nachtrust kan uw dag maken of breken. Laat u daarom deskundig adviseren door een ervaren thuisadviseur van Molenaar. Die neemt graag alle tijd om u te informeren over de vele mogelijkheden van een comfortbed op maat. En bekijkt op basis van een objectieve slaapscan welk slaapsysteem het beste bij u past. Zelf comfortbed Molenaar ervaren? Bel 0800 - 27 40 400 of kijk op www.molenaar.nl Het slimme comfortbed

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 23