€299 299,- Fly-drive Costa del Sol Sonthofen in de Beierse Allgau Barcelona en omgeving 8-daagse najaarsreis Slechts v.a Slechts v.a 8-daagse najaarsreis 4 t/m 15-daagse vliegreis Spanje inclusief verblijf en huurauto 6 dagen nü vanaf 375 VIK Gran Hotel Costa del Sol Vertrekdata en prijzen www.kras.nl/LR28006 Hoe boek ik deze lezersreis? Boek nu deze lezersreis ~\5iP pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties De wereld is Kras Vertrekdatum en Prijs 2015 prijs per persoon €299,- €299,- Vertrekdatum en Prijs 2015 prijs per persoon Meer informatie en boeken Boek nu deze lezersreis "ArÊS5 pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen ■M<!É Voordelig genieten aan de Costa del Sol? Dat kan met deze aanbieding! Ontdek per huurauto het sfeervolle Andalusië én geniet van de zonnige stranden aan de Costa del Sol. Laat u betoveren door de witte dorpjes, de passionele flamencodans, indrukwekkende steden, authentieke fiesta's en proef de typisch Spaanse tapas. Maak vanuit uw 4-sterren hotel prachtige dagtochten naar Granada met het imposante Alhambra, Córdoba met haar Moorse invloeden, de Britse enclave Gibraltar met de markante rots, het spectaculair gelegen Ronda, de historische stad Cadiz en de populaire badplaats Marbella. Tot en met 9 augustus profiteert u, als lezer van deze krant, van 20 korting per persoon met actiecode WEG40004 dus boek snel! Dit comfortabele 4-sterren hotel ligt direct aan het fijne zandstrand van La Cala de Mijas, in het hart van de Costa del Sol. Het centrum van het gezellige dorp met diverse bars en restaurants ligt op slechts 150 m en de luchthaven van Malaga op 36 km. Het hotel beschikt over o.a. gratis wifi, een receptie, lift, bar, restaurant, winkeltje, parkeergelegenheid (gratis, in het dorp), diverse sportfaciliteiten en een buitenzwembad met gratis ligstoelen en parasols. Uw ruime kamer is o.a. voorzien van airconditioning, televisie, koelkastje, aparte badkamer en een balkon met zijzeezicht. Vertrek van 13 augustus 2015 t/m 31 maart 2016. Normale prijs Lezersprijs 6 dagen vanaf €395" nü vanaf €375 8 dagen vanaf nü vanaf €407 15 dagen vanaf fjSöfT nü vanaf €639 Meer reisduren mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: retourvlucht Amsterdam/Rotterdam/Eindhoven-Malaga met ArkeFly of Transavia, luchthavenbelasting, brandstofheffing, max. 10 kg handbagage p.p., verblijf in VIK Gran Hotel Costa del Sol, dagelijks ontbijt- dinerbuffet en All Inclusive autohuur 0 eigen risico). Exclusief: niet genoemde maaltijden, ruimbagage, excursies en entreegelden, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reser- veringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR28006 of bel met Kras: 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. LR28006 en actiecode WEG40004. Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 9 augustus 2015. maandag 27 juli 2015 Deze najaarsreis brengt ons naar de Bei erse Allgau op de grens tussen Duitsland en Oostenrijk. We worden hier hartelijk ont vangen in het familie Hotel Grünten. De Beierse Allgau, met meer dan 30 me ren, sprookjesachtige kastelen en barokke kloosters, grenst hier aan Oostenrijk. Tijdens ons verblijf maken we prachtige tochten naar het Kleinwalsertal, de Bodensee en bezoeken we enkele prachtige kastelen van koning Ludwig II. Ook een bezoek aan het Zaterdag 17 oktober Maandag 26 oktober bekende wintersportplaatsje Lech staat op het programma. Verder heeft Sonthofen ge noeg te bieden om er een heerlijke vakantie van te maken. Bij de prijs inbegrepen: 7 overnachtingen in het ***Hotel Grünten in Sonthofen in een kamer met douche en toilet Dagelijks in hotel Grünten een ontbijt buffet en een 3-gangen keuzediner Comfortclass touringcar met chauffeur/ reisleider Excursies, exclusief entreegelden Tol-en parkeergelden Toeristenbelasting De ruige kusten van Noord-Spanje zijn een lust voor liefhebbers van uitgestrekte panorama's, smalle kustwegen en leuke stadjes die tussen rot sen en stranden ingebouwd zijn. Dit is het gebied van Spanje met z'n eigen taal en cultuur en de trotse hoofdstad Barcelona. De Costa Brava, een gebied dat beroemd is vanwege haar prachtige stranden en de bijna altijd aanwezige zon. Costa Brava betekent in het Spaans 'woeste kust' en wordt beschouwd als het mooiste deel van de Spaanse Middellandse Zeekust. Onze verblijfp laats is de badplaats Pineda de Mar of Santa Su sanna, deze 2 plaatsjes liggen tegen elkaar aange bouwd. Deze plaatsjes bieden alles wat de meest verwende badgast zich wenst. In Santa Susanna Zaterdag 17 oktober €299,- kunt u heerlijk flaneren langs het strand, de boule vard en de terrassen. Santa Susanna is tevens het ideale uitgangspunt voor interessante excursies. Deze stad zal u versteld doen staan van de vele bezienswaardigheden. We gaan lekker flaneren over de beroemde wandelpromenade Ramblas en zien o.a. de Sagrada Familia, verschillende Gaudi gebouwen, het Olympisch dorp en de haven. Bij de prijs inbegrepen: Overnachting op de heen-en terugreis in midden-Frankrijk o.b.v. halfpension 5 overnachtingen in het ****Tahiti Playa hotel, comfortabele 2-persoonskamerv.v. bad, toilet, radio, televisie, telefoon, airco en balkon. Dagelijks goed verzorgd ontbijt en dinerbuffet of een 3-gangendiner Excursies, exclusief entreegelden Comfortclass touringcar Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. ANVR (QjJ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 10