k Colofon h ht (J) mensen inq.nl Diirtkbjfiuigirig Familieberichten [Hensenlinq.nl Lydia Boone-Oblon Jan Daniël de Voogd wviwivi Tamilieberichten 9 Hartelijk dank voor uw meeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en over-oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun geweest. Kinderen, klein-en achterkleinkinderen Goes, juli 2015 Jan Dieleman Louis Marie Joseph Fabry - Lou - Jo van Hoije Robby van Leeuwen Monique De Schrijver-De Geest Rosa Maria Naessens-Hemelaar - Roos - Adri Meijaard Joseph de Schepper Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en het warme medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze Moeder, Oma en over-Oma Johanna [Janna] Vroonland - van Gessel Het heeft ons erg goed gedaan. Fam. Vroonland Kleinkinderen en achterkl einkinderen Heinkenszand, juli 2015 Samen met ons hebben veel mensen stilgestaan bij het leven en overlijden van mijn geliefde man, onze onvergetelijke vader, opa en overgrootvader Wij danken u hartelijk voor de manier waarop u ons tot steun bent geweest. Dat heeft ons zeer goed gedaan. M.W. de Voogd-van Strien Carine en Piet Erik-Jan en Daisy Klein- en achterkleinkinderen Veere, juli 2015 kijk ook op Hartverwarmend was de belangstelling tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze vader en opa Wij bedanken u voor alle vriendschap, kaarten, telefoontjes, mailtjes en bezoekjes. Het neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Jacqueline Ton Miranda Hans en kleinkinderen Axel, juli 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze papa en opa De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. L.C. Fabry-van Gemert kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2015 Hartverwarmend was het te ervaren dat zo velen met ons meeleefden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Het geeft ons de kracht om met dit enorme gemis en verdriet in ons gezin en ons leven verder te gaan. Het heeft ons allen goed gedaan. Elly van Hoije - Boone Kinderen en kleinkinderen Clinge, juli 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de mooie woorden, de vele prachtige bloemen en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze pa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Een speciaal woord van dank aan Miranda Brasser, van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Rita, Rody Kelly van Leeuwen Koewacht, juli 2015 Sterker dan de dood is de herinnering, en die blijft. Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, mijn geweldige mama, zorgzame schoonmoeder en fantastische oma Alles gaat door. De ziel vindt zijn weg en leeft. Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige kerkdienst en begrafenis. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Monique in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Walter Esther en Johan - Florine Kapellebrug, juli 2015 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ont vangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma De~lgegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. H.F.M. Naessens kinderen en kleinkinderen Clinge, juli 2015 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het overweldigend aantal blijken van medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Bij dezen betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Onze bijzonder dank gaat uit naar de buurtzorg en huisartsenpraktijk 'De Drieweg'. Fam. A. Meijaard- Almekinders De bijzondere afscheidsdienst in aanwezigheid van zovelen, de kaarten, brieven, bloemen en de persoonlijke woorden na het overlijden van mijn man, pa en opa hebben ons goed gedaan. Een speciaal woord van dank aan Pastor Kees van Geloof en Tante Els de Caluwé voor de mooie dienst in de Kapei en aan Miranda Brasser van Dela voor de goede begeleiding bij de uitvaart. M. de Schepper de Pau, kinderen en kleinkinderen Hulst, juli 2015 zaterdag 25 juli 2015 15 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.famiiieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52