Familieberichten 0 IHensenlinq.nl Ü7srl2il2fj Theo van Kruijssen V 18 zaterdag 25 juli 2015 JüLIJJSUffJ Emiel en Roza Dophemont 60 jaar zijn getrouwd Janna Geertse Els Franssens Theo van Kruijssen Janna Geertse kijk ook op Op 6 augustus 2015 vieren wij het heugelijke feit dat onze ouders Wie hen wil komen feliciteren is van harte welkom tijdens de receptie op zaterdag 1 augustus 2015 van 16.00-17.00 uur in Hotel van Leuven Hof te Zandeplein 19, 4587CK Kloosterzande De kinderen en kleinkinderen Trumanlaan 40 4561 WD Hulst oooooooc>o<xxx>oooo<x>ooooooooo<xxx>ooo<xooo<xxx>ooooc>oooooo Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit samen voor je te mogen doen. Wij hadden zo graag nog wat langer met elkaar willen genieten, het heeft helaas niet zo mogen zijn. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van mijn partner, onze zus, schoonzus en tante partner van Bram Wage Middelburg, 21 oktober 1948 Oostburg, 23 juli 2015 Oostburg: Bram Wage Aardenburg: Marie en Piet Baas-Geertse Oostburg: Felix en Agnes de Smit-Goossens Oostburg: Jan de Smit IJzendijke: Suzan en Walter Verstraeten-de Smit Robin en Amelie Stefan en Ling ling Correspondentieadres: Van Ostadestraat 18 4501 KT Oostburg De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 28 juli om 15.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een reis over toppen en dalen is voltooid. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, is overleden mijn lieve man, ons vader, schoonvader en opa echtgenoot van Stoppeldijk, 26-11-1924 t Kloosterzande, 24-7-2015 Kloosterzande: Boxmeer: Kloosterzande: Kloosterzande: Kloosterzande: Kloosterzande: Els van Kruijssen - Franssens Marie-Louise en Hans Jan Floortje Peter en Belinda Anne Luka Siem Mare en Sari Mare Karin en Toon Femke en Peter, Wout Tom en Lisanne Bas en Maxime Thérèse en Paul Sanne en Stefan, Isabelle Sara en Rinze, Emma Thomas Gijs Willem Zoutedijk 2, 4587 CM Kloosterzande Theo is thuis. De uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 28 juli om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, Groenendijk in Kloosterzande. Aansluitend is de begrafenis op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "In den Waes", Groenendijk 51 in Kloosterzande. Geen bloemen. Een donatie voor het Missiewerk wordt op prijs gesteld. Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg en dr. Helmers. Wij wensen onze zus, haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze schoonbroer echtgenoot van onze zus Els Broers en zussen Franssens Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus Betsy en Adri Co en Joke Hennie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 51