1 Macon Charter B.V. Rechter worden? 1 l x PZC 10 WESTERTERP BELJON hoofd operations www.beljon.westerterp.nl ASSISTENT ACCOUNTANT Leerling operator operators voor grote excavators aan boord van onze dippers Bedrijfsprofiel Arbeidsvoorwaarden Eisen Assistent Accountant Sollicitatie verhuurt dredging equipment wereldwijd en vraagt: Contact ons per email: info@maconcharter.nl of bel 0113-613100 Contact persoon: Jos Arens Macon Charter Portugalweg 3, 4455 TZ Nieuwdorp Voor algemene informatie: www.shipyarddedonge.nl de Rechtspraak Bereik uw doelgroep zaterdag 25 juli 2015 ACCOUNTANTS S ADVISEURS Vuyk Accountants Adviseurs zoekt per direct een enthousiaste Als Assistent Accountant verricht je uiteenlopende samenstelwerkzaamheden voor de dienstverlening van ons accountantskantoor. Je ondersteunt onze klanten bij het voeren van hun financiële administratie. Je werkzaamheden bestaan onder andere uit: het periodiek verzorgen en beoordelen van de administraties, het opstellen van jaarrekeningen, tussentijdse rapportages en het verzorgen van de fiscale aangiften. Als Vuyk Accountants Adviseurs bestaat onze organisatie inmiddels ruim 4,5 jaar. In deze periode heeft onze organisatie een flinke groei doorgemaakt. Met een team van circa 7 medewerkers wordt er in een ongedwongen en informele sfeer gezorgd voor de financiële administraties van onze relaties. Onze relaties zijn voornamelijk werkzaam in het MKB en/of professionele sport (zowel organisaties als individuele sporters). Voor deze functie gelden marktconforme arbeidsvoorwaarden. Het salaris is afhankelijk van de vooropleiding welke is genoten en eventuele werkervaring. Deze vacature heeft betrekking op een full time functie, maar een werkweek van 32 uur is ook bespreekbaar. Als Assistent Accountant heb jij een HBO opleiding (accountancy of bedrijfseconomie) succesvol afgerond. Wanneer je enkele jaren werkervaring hebt opgedaan op een administratie- of accountantskantoor is dit een pré maar geen must. Je hebt aandacht voor details, bent klantgericht en beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Wij vinden het belangrijk dat je als teamspeler in ons team functioneert, daarbij geldt een flexibele werkhouding naar collega's en relaties. Als je bij onze organisatie wilt komen werken, en je denkt dat je voldoet aan de functie-eisen, dan nodigen wij je uit om binnen twee weken schriftelijk te solliciteren. Je kunt je sollicitatie richten aan Vuyk Accountants Adviseurs, de heer RC. Vuyk, Postbus 90, 4460 AB Goes of via e-mail: info@vuyk-accountants.nl. #r Laagewei 1,4464 AK Goes J 0113 2443 10 www.vuyk-accountants.nl recruitment interim development De rechtbank Zeeland-West-Brabant stelt opleidingsplaatsen open voor ervaren fiscaal juristen: Zie rechtspraak.nl/werken-bij/rechter worden/vacatures-RIO Sluitingsdatum 9 augustus 2015. t u Donatus te Rosmalen geldt in Nederland als dé kerken- en monumenten- verzekeraar en zet zich in om kerkelijke en niet-kerkefijke monumentale erfgoederen te beschermen. Donatus biedt, naast brandverzekeringen, een breed pakket aan verzekeringen, dat is afgestemd op de fedenbehoeften en waarin het coöperatieve gedachtegoed leidend is. Donatus telt 44 betrokken medewerkers die de ledenbelangen dienen. De onderneming beschikt over unieke kennis van herbouwwaardetaxaties van monumentaal erfgoed. Kernwaarden zijn: kwaliteit, vertrouwen, betrouwbaarheid, eerlijkheid en degelijkheid. Zie ook: www.donatus.nl U bent als MT-lid verantwoordelijk voor Operations en daarmee de operationeel excellente uitvoering van alle primaire bedrijfsprocessen zonder de customer intimacy uit het oog te verliezen. U vertaalt het strategische en tactisch-operationele beleid in plannen en doelstellingen en draagt zorg voor de realisatie hiervan. U bent een inspirerend manager en geeft direct leiding aan drie groepshoofden en indirect aan 29 medewerkers. U heeft een wo werk- en denkniveau, relevante WFT- opleidingen en een achtergrond in de verzekeringsbranche. Uw opstelling ten opzichte van religies is tolerant en respectvol. Om te solliciteren reageert u via onze website met behulp van het referentie nummer R1560. Voor meer informatie neemt u contact op met: kantoor Eindhoven, dhr. J.C.A. Eilering, 040 - 76 00 323. Het functieprofiel en de tijdsplanning vindt u op onze website. Amsterdam Eindhoven Groningen Heerenveen Hengelo Zwolle E II II Cl Met de PZC bereikt u maar liefst meer dan 165.000 lezers in Zeeland. Gecombineerd met online plaatsingen op onze nieuwssites is dit bereik zelfs meer dan 265.000 personen!* PZC biedt u als ondernemer of opleidingscentrum met het katern Werken een gewel dige omgeving om uw doelgroep te bereiken. Dit kan op diverse manieren afhankelijk van üw behoefte en uw doel. Wilt u meer informatie? Maak geheel vrijblijvend een afspraak met uw accountmanager of neem contact op met Direct Sales regio Zuid 088 - 01 39995 of mail naar adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Bron: NOM-STIR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 11