4 dagen in prachtig Sauerland hoteldeal.nl Heerlijk genieten aan Moezel Rijn 5-daagse luxe vakantie 3 1 gratis én Rijn-excursiepakket! Boek nu deze lezersreis @iP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 3 x heerlijk 3-gangen diner t.w.v. 19,95 per diner 99 per persoon van zo t/m wo 109 per persoon van do t/m za Online boeken via www.hoteldeal.nl/sauerland Adviesprijs €199,-p.p. LEZERSPRIJS 149,- p.p. Boek nu deze lezersreis Tpif pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Prachtig heuvellandschap op slechts 2 uur rijden van de Nederlandse grens! Ontdek dorpjes met vakwerkhuizen als Bad Laapshe en Bad Fredeburgen geniet van indrukwekkende panorama vergezichten vanuit de heuvels. Flier proeft u van het authentieke Duitse leven, waar u van harte welkom wordt geheten door de gastvrije bevolking. Naast de overheerlijke keuken huisvest deze streek ook verschillende bierbrouwerijen, als Veltins en Warsteiner. Neem een kijkje bij het brouwproces en geniet achteraf van een heerlijk biertje op het zonovergoten terras. Een hoogtepunt in deomgevingisdeAttaHöhle. Dit grootste onderling verbonden grottensysteem van Duitsland bevat indrukwekkende druipstenen en is een must voor iedere bezoeker. Bezoek ook zeker bekende plaatsen als Winterberg en Schmallenberg, maar ook het idyllische stadje Soest mag u zeker niet overslaan Inclusief 3 overnachtingen incl. ontbijt 3 x 3-gangen diner Gratis SauerlandCard (gratis gebruik bus en vele kortingen) Gratis parkeren gratis gebruik Wi-Fi Meer informatie en boeken Direct boeken www.hoteldeal.nl/sauerland E-mail info@hoteldeal.nl Telefoon 088 0331510 Geldigheid van het arrangement t/m 15 december 2015 op basis van beschikbaarheid. Prijs is op basis van een tweepersoonsbezetting en exclusief reserveringskosten€ 19,95 per boekingen toeristenbelasting 2 p.p.p.d. (ter plaatse te voldoen). vrijdag 24 juli 2015 In het pittoreske dorpje Bad Fredeburg overnacht u in het door Nederlanders gerunde Design Hotel Sauerland. Het hotel beschikt over29 kamers in het hotelgebouwen een dependance en heefteen prima ligging ten opzichte van het dorp en ae heuvels. Na een dag vol indrukken in deze schitterende omgeving kunt u tot rust komen op het terras of in het gezellige restaurant. Dit arrangement is geldig tot aankomst 20.12.15. Na 20.10.15 vervalt het Rijn-excursiepakket en krijgt u een voucher voor 3 uur toegang tot de 'Emser Therme' in Bad Ems. Géén reserveringskosten en géén toeslag 1-pk (standaard kamer). Op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. rjr. tv Koblenz/Lahnstein heeft romantische steegjes, historische pleinen en schilderachtige straatjes. Het is het ideale uitgangspunt voor een romantische boottocht langs kasteel Stolzenfels, Burg lahneck, de Königsstuhl, de Marksburg, de burcht in Boppard en de beroemde Loreley- rots in St. Goarshausen. De oude vesting Ehrenbreitstein op 118 meter boven de Rijn bezorgt u een betoverend uitzicht. Geniet van een heerlijke vakantie in één van de mooiste streken van Duitsland! Wyndham Garden Hotel Koblenz/ Lahnstein Het hotel ligt rustig midden in de wijnvelden op noggeen 10 km afstand van Koblenz. Het luxe hotel beschikt over comfortabele kamers met o.a. badkamer met douche/ bad en tv. Verder staat een gezellige hotel bar, restaurant met buitenterras tot uw beschikking. Vanuit het panorama restaurant heeft u een subliem uitzicht over de schit terende dalen. U kunt heerlijk ontspannen in hetfitness sauna gedeelte van het hotel. Voor de deur van het hotel is er een directe busverbinding naar Koblenz. Arrangement: Genieten aan de Moezel en Rijn. 3 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijt buffet 4e overnachting inclusief ontbijtbuffet gratis Gratis upgrade naar kamertype 'comfort' Welkomst diner op aankomstdag Gratis gebruik sauna fitness Gratis parkeren Gratis gebruik wifi Rijn-excursiepakket: Boottocht Lahnstein naar Koblenzen terug Ticket voor de kabelbaan naar vesting 'Ehrenbreitstein' in Koblenz Entreekaartvoor de vesting'Ehrenbreitstein' voucher voor het Rijn-excursiepakket krijgt u bij aankomst in het hotel Meer informatie en/of boeken: Ga naar onze webwinkel of bel direct met Future Travel 040 - 232 6117, of e-maii naarinfo@futuretravel.nl o.v.v. lezers aanbieding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 8