Familieberichten DvarJidsfJ 14 vrijdag 24 juli 2015 kükookop (Jlensenlinq.nl Cornelia Lydia Sommeij er-Goetheer Ellie van der Linde Ellie van der Linde-Cornelis Ellie van der Linde Ellie van der Linde ROB Ko Koole Just Fransen van de Putte Villy Jensen Lund Elizabeth Martha Minderhoud - Puijpe Bep Bedroefd zijn wij over het te vroeg overlijden van onze schoonzuster en tante Echtgenote van onze broer Jan Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Sluis: Ab en Henny van der Linde- Jacobse Vlissingen: Piet en Coby van den Ameele- van der Linde Kinderen en kleinkinderen We zijn verdrietig omdat onze buurvrouw Ellie van der Linde is overleden. We zullen je missen. We wensen Jan, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. We denken aan jullie. Bewoners van de Brouwersbuurt Domburg Piet en Elly Kees en Cor Bram en Joke Harm en Ilsa Joanne en Marieke Mario en Monique Eri en Marijke Annand en Tamara Simon en Juliëtte Marcel en Patricia Michiel en Perla Jan en Anja Erik en Anneke Johan en Nicky Huib en Coby Marcel en Cynthia Jan en Anke Ineke Nelleke Mineke René en Ria Dick en Els Robbert en Marijel Allard en Mariska Lodewijk Jeroen en Marie-José en kinderen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare collega Wij wensen de familie veel sterkte. Kees en Tannie van Luijk En kinderen Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van vrouw van OBD bestuurslid en voorzitter Domburg Aktief, Jan van der Linde. Ellie was jarenlang zeer betrokken bij het organiseren van het Sinterklaasfeest en div. Domburgse activiteiten. Haar inzet werd altijd zeer gewaardeerd. Wij wensen Jan, de kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur OBD en Domburg Aktief Verdrietig zijn wij nu de lieve moeder, schoonmoeder en oma van onze vrienden en vriendinnetjes is overleden Wij wensen Jan, Bart, Meike, Sterre, Bente, Maren en verdere familieleden heel veel sterkte toe. Ruben, Eugénie, Daan en Ben Job, Rosali, Fabiënne en Hugo Rutger, Joëlle, Kaj en Elin Tot ons onzegbaar verdriet overleed onze zoon en broer Hij mocht toch nog 58 jaar worden. Mart en Fien van Duijvenvoorde Irene 21 juli 2015, 4333HJ Middelburg Hof ter Veste 157 We zijn erg verdrietig, dat zo plotseling is overleden onze broer, zwager en oom Wij wensen kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Riet Koole Nel en Jan Berendsen Marjolein Erwin en Lisanne Bep en Wirn Jagt René en Lenie Monique en Andrew Het plotselinge overlijden van onze goede vriend en buurman heeft ons diep geraakt. Wij leven intens mee met Marianne, de kinderen en kleinkinderen en wensen hen veel sterkte. Anneke Martin Justine Co Marijke Tom Miep Rien Promise Petra Susanne Michiel Anje Paul Marijke Cor Hetty Marian Hans Margriet Jacques Baukje Reg Marjolein Robert Elly Peter Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder, de levenswil bleef, het leven niet. Verdrietig maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader, onze zwager en oom Aalborg (Denemarken), Goes, 9 juni 1941 18 juli 2015 Middelburg Nel Lund - Huiszoon Kwadendamme Willy en Karin Lund Vlissingen Corrie en Piet Meerman Middelburg Lia en Ed de Wit Prinsenlaan 79 4336 HK Middelburg De crematie heeft op donderdag 23 juli plaatsgevonden. 'Leven is eindig maar liefde niet' Onze lieve, zorgzame, dappere moeder, schoonmoeder en tante is na een lang en bewogen leven rustig ingeslapen weduwe van Lau Minderhoud Vlissingen, 5 juni 1925 Domburg, 21 juli 2015 Leiden: Marjan Minderhoud Ruud de Klerk Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de medewerksters van 'Simnia' voorde liefdevolle verzorging Correspondentieadres: van Bemmelenstraat 18, 2313 RB Leiden Op woensdag 29 juli om 13.15 uur zal een afscheidsdienst worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum Monuta 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend begeleiden we mama naar de Noorderbegraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren en om elkaar te ontmoeten. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, hopen wij u op deze manier te bereiken. Er is een land van louter licht... Bedroefd, maar dankbaar voor wie zij voor ons is geweest en dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze zorgzame moeder, groot - en overgrootmoeder weduwe van Abraham Sommeijer Ellewoutsdijk, 20 augustus 1925 Kapelle, 21 juli 2015 Zaamslag: Singkawang (Ind.): Kapelle: Wormer: Lingen (D): Cokkie Sommeijer Wim Sommeijer Kris Sommeij er-Tervi Marly Bruijn-Sommeijer Jaap Bruijn Lydia Sommeijer Henk Frieling Renée Vos-Sommeijer Rick Vos Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Benonistraat 8 4421 DN Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 27 juli om 13.00 uur in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna zij aansluitend zal worden bijgezet in het graf bij haar man Bram op de Ned. Herv. Begraafplaats te Ovezande. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63