Colofon (H mensen inq.nl Familieberichten OyarlSilai) -rW^p!l£Jüi: Cornelia Lydia Sommeij er-Goetheer Cora de Waal-Lemsom nilieberichten kijk ook op Adriaan van Drongelen Ellie van der Linde Er is een land van louter licht... Bedroefd, maar dankbaar voor wie zij voor ons is geweest en dat zij zolang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat rustig is ingeslapen onze zorgzame moeder, groot - en overgrootmoeder weduwe van Abraham Sommeijer Ellewoutsdijk, 20 augustus 1925 Kapelle, 21 juli 2015 Zaamslag: Cokkie Sommeijer Singkawang (Ind.): Wim Sommeijer Kris Sommeij er-Tervi Kapelle: Marly Bruijn-Sommeijer Jaap Bruijn Wormer: Lydia Sommeijer Henk Frieling Lingen (D): Renée Vos-Sommeijer Rick Vos Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Benoni straat 8 4421 DN Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 27 juli om 13.00 uur in Rouwcentrum van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna zij aansluitend zal worden bijgezet in het graf bij haar man Bram op de Ned. Herv. Begraafplaats te Ovezandc. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd rouwcentrum. Peter Vermeulen Catharina Maria Wisse-Fremouw Katrien Voor uw blijk van medeleven en deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Hans de Waal Jaap en Dianne de Waal-Schilperoort fop Nils Marianne en Leo Hoogerheide-de Waal Willem Cleo Bruinisse, juli 2015 - Blijde berichten - OMDAT U UW GELUK GRAAG WILT DELEN 1 ©088-0139999 vrijdag 24 juli 2015 15 Op 88-jarige leeftijd is voor eeuwig ingeslapen Westdorpe, 15-3-1927 Axel, 22-7-2015 Uit aller naam, mevr. M. van Drongelen-Lourens correspondentieadres: De Weistede 24 4571 KZ Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 27 juli om 13.30 uur in 'De Halle' Rooseveltlaan la te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis ontmoeten we elkaar in 'De Halle'. Een speciaal woord van dank aan het personeel van zorgcentra 'De Vurssche' en 'de Molenhof' voor de goede verzorging. Bedroefd zijn wij over het te vroeg overlijden van onze schoonzuster en tante Echtgenote van onze broer Jan Wij wensen Jan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Sluis: Ab en Henny van der Linde- Jacobse Vlissingen: Piet en Coby van den Ameele- van der Linde Kinderen en kleinkinderen De wereld is vol mensen maar zoals jij was er niet één. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze goede vriend en zeer gewaardeerde collega Wij wensen zijn familie en nabestaande veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Familie Bliek medewerkers Camping de Molenhoek Kamperland Kamperland, 21 juli 2015 Ik weeter is een tijd van komen en ook een tijd van gaan. En alles wat er tussen ligt, Ja, dat is mijn bestaan. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, grootoma, zus en tante weduwe van Cor Wisse in de leeftijd van 87 jaar Bergen op Zoom: Joke en Sjaak Smit-Wisse Eelco en Conny, Kevin Egon en Ria, Lisa, Phileine Apeldoorn: Wilma Wisse en Wim Vos Everlien en Martijn, Myrthe, Luca Marije Sluis: Marian en Franst Groosman-Wisse Menno en Monigue, Thaylen, Kynan, Nayla Jutta en Hensley, Quinty, Myra, Yuna Senta en Jeroen, Nyka Sya Kyra en Sander Yoni en Marjolein Zaamslag: Hanny en Gerard Oostdijk-Fremouw Jolanda en Alexander, Elke, Björn Rob en Maranka, Yorick, Tirstan IJzendijke, 22 juli 2015 Correspondentieadres: Val 5, 4543 PB Zaamslag Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 0familieberichten@wegenermedia.n1 0 www.familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 45