Cappendijk Auto's Terneuzen GRATIS 4**** ARRANGEMENT als voetballer dan honderd kilometer per uur over open water 13 bij aankoop van een nieuwe of Select Volvo 4**** Hotel De Blanke Top Deelnemers Kustmarathon te volgen via app op telefoon Beloften SK Lierse tweede opponent Zeelandia Middelburg Mr. F.). Haarmanweg 49, Terneuzen T: 0115-697455 www.cappendijk.nl hij alweer vijf trainingen achter de rug bij zijn club en het Schouws elftal. Ondanks zijn fy sieke gesteldheid, is Blomaard van plan om dit seizoen gewoon te spelen. „Ik ben al een aantal keer naar een specialist geweest, maar een bezoek aan het ziekenhuis stel ik steeds uit. Ik ben fanatiek en wil graag voetballen." Trainer Wim Nieuwland staat hem daarin bij. „Ik heb hem gevraagd om me te helpen met afremmen. Ik kan dat niet uit mezelf." Blomaard hoopt zich komend seizoen in de eerste klasse te hand haven met Bruse Boys. In het be kertoernooi, in een poule met Hal steren (hoofdklasse, zondag), Goes en IFC (eerste klasse, zon dag), zal duidelijk worden of de ploeg inderdaad een hoger niveau aankan. De competitie start direct met een derby. Tegen Kloetinge welteverstaan. Blomaard: „Voor mij is het extra speciaal. Kloetinge is een ge weldige club. Ik neem behalve de trainer en het bestuur niemand iets kwalijk. Ik hoop dat Kloetinge promoveert, maar ik wil die wed strijd héél graag winnen." In de toekomst hoopt de inwo ner van Kwadendamme met zijn 'Bru' stappen te maken. „Zolang het lichaam het toelaat zeker. Het is vreselijk om nu al bezig te zijn met wat ik na het voetbal ga doen. Maar ik hou er rekening mee. Na dit seizoen verwacht ik opnieuw gehavend te zijn. Ik ga er in ieder geval van genieten." Deelnemers aan de dertiende editie van de Kustmarathon Zeeland zijn dit jaar te volgen via een app op de mobiele tele foon. Via het programma voor de smart- of iPhone zijn de deelnemers aan de Kidsrun, La- diesrun, mountainbikewed strijd en wedstrijdmarathon te volgen over het parkoers, en is er informatie over het evene ment en de verschillende voor zieningen te vinden. Dit alles is mogelijk dankzij een chip in het startnummer van de deelnemers aan deze vier onderdelen van het Kust- marathon-weekend, dat dit jaar van 2 tot en met 4 oktober op de agenda staat. Als de deelne mers langs een van de vijf con troleposten komen, worden ze automatisch geregistreerd. Belangstellenden kunnen deel nemers via de app op een plat tegrond van het parkoers vol gen, door het toegewezen start nummer op te zoeken in de app. Als de deelnemer de chip zelf via de telefoon activeert, kan de route helemaal op de app gevolgd worden. Op de website MarathonZee- land.nl wordt doorverwezen naar internetpagina's waar de app te downloaden is. De app is toegankelijk voor zowel And roid- als iOS-gebruikers. „Ik word nauw betrokken bij de ontwikkeling van speedboards en ander materiaal. Mede dankzij mijn adviezen hebben we nu een nieuw soort supersnelle vinnen beschikbaar. Mooi dat je zo de sport ook op een hoger plan kunt brengen." De zomer is voor speedsurfers een relatief rustige periode. Straks, met de eerste herfststor men, is het voor Kreisel weer hoogseizoen. De kick van de snel heid, het laat hem niet los. „Soms raakt je board enkel met een puntje het water. Dan is het bijna vliegen." 'Soms raakt je board enkel met een puntje het water. Dan is het bijna vliegen' VRIJDAG 24 JULI 2015 ZOUTELANDE MIDDELBURG. Zondag-eersteklasser Zeelandia Middelburg oefent komende zondag om 15.00 uur op het eigen sportpark tegen de be loften van SK Lierse. Het is al het tweede oefenduel voor de ploeg van trainer Daan Eikenhout. Eerder versloeg Zeelandia zon dag-hoofdklasser Halsteren met 1-0. archieffoto Lex de Meester Hans Kreisel water te vinden. „Hoe vaker je bij harde wind vaart, hoe gewoner het wordt." foto Jildau Mulder het juiste moment

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43