Verrassend Volendam NUWEG,« 26 Adviesprijs €65 p.p. LEZERSPRIJS slechts 25 p.p.* Adviesprijs €79 p.p. LEZERSPRIJS slechts 25 p.p. 2 dagen inclusief ontbijt sieraad cadeau FIETSEN WANDELEN IN HET VECHTDAL 2 dagen inclusief ontbijt sieraad cadeau NABIJ PALEIS HET LOO DE KROONDOMEINEN Tot 29,- voordeel per persoon! 4-sterren hotel in groene omgeving Ontbijtbuffet Overtocht Volendam- Marken met lekkernij Gratis wifi parkeren Van der Valk Hotel Volendam**** exc&Ldie$... Bij iedere boeking een Gratis ©XOClI sieraad Boek nu deze lezersreis ~\üP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen wereld is Kras Exclusieve lezersreis 2-4 dagen vanaf Ontdek de bekendste vissersplaats van Nederland met haar bekende haven, De Dijk, oude huisjes en authentieke klederdracht. Speciaal voor u regel den wij al een overtocht naar het pittoreske Marken, met koffie en gebak aan boord! Boek vóór 10 augustus op Kras.nl/LR83025 Charmehotel Wildthout is gelegen in het mooie Sallandse landschap, midden in het Vechtdal Overijssel, omringd door charmante dorpjes en prachtige natuur. Charmehotel Oranjeoord is een sfeervol 4- sterren hotel in prachtig Hoog Soeren. Het hotel ligt te midden van de landerijen van natuurreservaat "De Kroondomeinen", op enkele kilometers van Apeldoorn. Dit charmehotel is gebouwd rond 1900 als villa voor de toen malige burgemeester en heeft daarna vele bestemmingen gehad. Tegenwoordig is hetvooral een charmant hotel meteen warme huiselijke uitstraling en een hoogwaardig service niveau. De kamers van het hotel zijn, doordat het een historisch pand is, bijna allemaal anders. Iedere kamer heeft zijn eigen hoekjes, balken, raampjes en schuine kanten. Dit geeft het geheel een knusse en nostalgische sfeer. Uiteraard zijn de ka mers voorzien van alle moderne comfort, zoals boxspring-bed- den, een zithoekje, televisie en een ruime badkamer met toilet 1 overnachting inclusief ontbijtbuffet, gratis parkeren en wifi. Optioneel: 3- gangendiner voor €24,50 p.p. Prijzen zijn geldig per persoon in een 2-persoonskamer o.b.v. beschikbaarheid. De 3e en 4e persoon op de kamer betalen ook de arrangementsprijs. Ter plaatse betaalt u toeristenbelasting a €2,-per persoon per nacht. Boekingskosten l-malig€ 15 per boeking. en douche. Het restaurant van het hotel serveert veelal bio logische en scharrelproducten uit de streek en van het land. Hotel Wildthout ligt aan het Pieterpad, één van de bekendste wandelroutes van Nederland. Het laatzich dus raden dat u hier mooi kunt wandelen en/offietsen. Er is genoeg te ontdekken in de omgeving. U kunt de Lemeler- of Besthmenerberg beklim men; van daaruit heeft u een prachtig uitzicht over Ommen. Er zijn verschillende mooie wandelgebieden van Staatsbosbe heer, fandschap Overijssel of Natuurmonumenten. Op defiets komt u langs mooie Saksische boerderijen. En als watersport liefhebber kunt u eventueel in de buurt een kano huren en varen over de Vecht. Ook zijn er diverse musea; het Nationaal Tinnen Figuren Museum, het Streekmuseum en het Memory Inter national War Museum. En ook de Tuinen van Mien Ruyszijn een bezoekje waard. U vindt hier 30 inspiratietuinen. Bij het hotel kunt u fietsen huren of uw eigen E-bike opladen. Standaard fietsen huurt u voor€9,50 per dag bij het hotel. Ook kunt u hier terecht voor wandel-en/of fietsroutes. Hotel Oranjeoord biedt haar gasten alle mogelijke rust en com fort, met 29 moderne kamers. Het uit 1898 daterende hotel was ooit nog koninklijkbezit. De ruime hotelkamers zijn voorzien van een ligbad en of douche, toilet, telefoon, wekker, radio, televisie en internet. Na een drukke dag kunt u zich heerlijk ontspannen in de serre, brasserie, bar of op het terras met vrij uitzicht. Voor een verfrissende boswandeling hoeft u slechts hethotel uitte lopen. De keuken van Hotel Oranjeoord staaterg goed aangeschreven. Restaurant Hoogheid heeft zelfs 12 punten behaald in de GaultMillau. En de sfeervolle brasserieen Chef'stable bieden u ook alle gelegenheid voor een smaakvol I overnachting inclusief ontbijtbuffet, gratis parkeren en wifi. Optioneel: 3- gangendiner voor €24,50 p.p. Prijzen zijn geldig per persoon in een 2-persoonskamer o.b.v. beschikbaarheid. Kinderkorting: max. 1 kind t/m 2 jaar gratis (kinderbedje huren €7,50 per nacht, mag ookzelf meenemen) ofl kindje van 3 t/m II jaar 50% korting. De 3e volwassene op de kamer betaalt de arrangementsprijs. Ter plaatse betaalt u toeristenbelasting a 3,-per persoon per nacht. Boekingskosten l-malig€ 15 per boeking. diner, met elk seizoen enkele nieuwe gastronomische ver rassingen. Door de bijzondere liggingvan het hotel voelt iedere natuurliefhebber zich hier helemaal thuis. Hoog Soeren is zo bijzonder dat wij durven te beweren dat het echt één van de mooiste plekjes van Nederland is! Rij de weg van Hoog Soeren naar Assel en laat u verrassen door de prachtige vergezichten en de typisch Veluwse natuur; u moet wel even van de fiets stappen om stil te genieten van dit stukje prachtnatuur (vergeet vooral uw verrekijker niet). Bij het spoor aangekomen ligt het gemoedelijke rustpunt 'Halte Assel', waar het altijd gezellig druk is. In juli en augustus staan de geurende dennenbossenvol met bosbessen. Neem uitgebreid detijdom deze lekkernij te plukken. Op fietsafstand van het hotel ligt de koninklijke stad Apeldoorn met Paleis Het Loo en de Apenheul. Of kiest u liever voor Nationaal Park De Hoge Veluwe? Naast prachtige landschappen vindt u hier ook kunst en architectuur in het Kröller Muller Museum en de beeldentuin. Standaard fietsen huurt u voor €12,50 per dag bij het hotel. donderdag 23 juli 2015 Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl PZC Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83025 Inclusief: 2/3/4 dagen (1/2/3 Aankomst: van 27 juli 2015 t/m 31 nachten) verblijf in Van der Valk Hotel maart 2016 Volendam, ontbijtbuffet, overtocht van voor u Volendam-Marken v.v. met de Marken 2 dagen Jïtr vanaf 55,- Express en koffie/thee met 3 dagen 109/ vanaf 89,- appelgebak aan boord. 4 dagen 148 vanaf 119,- Exclusief: zie onze website. Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten Dit sfeervolle hotel ligt in de Folkloristische regio Waterland, in Katwoude op ca. 3 km van Volendam. U bent binnen 16 busminu ten in hartje Volendam. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, bar, restaurant Martinus met Live Cooking, ruim terras en sportcenter met binnenzwembad (gratis), fitness, Turks stoombad en sauna. U verblijft in een comfortabele kamer. Er is gratis parkeergelegenheid bij het hotel. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 10 augustus 2015. Ga naar Kras.nl/LR83025 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83025

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 66