Familieberichten c kükookop fllensenlinq.nl Ellie van der Linde-Cornelis Dag lieve oma, Ellie van der Linde-Cornelis Ellie van der Linde-Cornelis Ellie Ellie van der Linde Ellie van der Linde Adriana Magdalena van Boven Adrie Josias Jacob Ridderhof Jo Lieve opa Lieve opa En als ik in mijn bed lig vannacht En als een nieuwe ster naar me lacht Weet ik dat jij voortaan altijd bij me bent Ik heb jou gekend Sterre, Bente, Maren en Ella v J Echtgenote van Engel J.C. Sinke Mika Sami Izzy Jo Ridderhof Jo Ridderhof donderdag 23 juli 2015 15 Het werd avond. "Zijn we uitgevochten?" vroeg een vrouw. "Wijzijn uitgevochten "zei de engel en hij tilde de vrouw op, hield haar tegen het licht en zei: 'je bent doorzichtig nu "Laat me maar los zei de vrouw. En de engel knikte en liet haar los. Vol trots en bewondering voor haar strijdlust hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn dochter en onze fantastische moeder en oma 24 september 1953 21 juli 2015 Domburg J.A. van der Linde HoofdplaatM.M. Comelis-Tanghe Amsterdam Arjan en Barbera Ella Domburg Bart en Meike Sterre, Bente, Maren Brouwersbuurt 14 4357 HG Domburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 27 juli om 11.00 uur in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Veere, Huisartsenpraktijk Spekhorst en het ADRZ voor de goede zorg. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u dit bericht als een uitnodiging beschouwen. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan wat we samen mochten delen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Wij wensen Jan, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Hannie en Rinus van den Driest Tanja en Huib Houmes Ineke en Adri Meeuwse en kinderen Met veel verdriet moeten wij u meedelen dat na een moedige strijd is overleden mijn lieve dochter en onze dappere zus, schoonzus dochter van Hoofdplaat: Alfons Comelis t - Madelein Tanghe Terneuzen: Peter Cornelis De Clinge, België: Connie en Jan van Puyvelde-Cornelis Hoofdplaat: Anja en Patrick Ghijs-Cornelis Wouter, Rick en Gert-Jan Soms Zou ik willen Dat gisteren Nooit voorbij ging Omdat Vandaag Alles zo anders is Met veel verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere vriendin Na een jarenlange vriendschap koesteren we de mooie herinneringen aan haar. Onze gedachten zijn bij Jan, Arjan en Barbara, Bart en Meike en hun kinderen. Elly en Piet Joost en Jolina Luc, Tijn Anne Bedroefd maar met respect en bewondering om hoe zij met haar ziek zijn is omgegaan, hebben wij het bericht ontvangen dat veel te vroeg is overleden Naast oud-werkgeefster was Ellie ook mede-oprichtster van ons huidige bedrijf, waarin zij jarenlang op positieve wijze heeft bijgedragen aan de ontwikkeling hiervan. We wensen Jan, Arjan, Barbara, Ella, Bart, Meike, Sterre, Bente, Maren en verdere familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. Gertjan, Evelien, Anoek, Lieke de Kok Bedroefd zijn wij om het veel te vroeg overlijden van onze oud-werkgeefster Velen van ons hebben altijd op een fijne en prettige manier met haar samengewerkt. We wensen Jan, Arjan, Barbara, Bart, Meike en klein kinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Medewerkers Albert Heijn de Kok Domburg VeeIfijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar intens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Yerseke, Goes, 31 mei 1928 22 juli 2015 Anja en Paul Roos en Mario, Klaas, Wout Jeroen en Kim Conny Engelien en Wesley Anjelierstraat 30,4461 PP Goes U bent welkom voor het bijwonen van de uitvaartdienst op zaterdag 25 juli om 10.15 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad 30 te Goes. Aansluitend vindt aldaar de begrafenis plaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze geweldige pa en trotse superopa in de leeftijd van 75 jaar. Ina Miranda en Jos Celino en Imara Michel en Ada Mika, Sami en Izzy Middelburg, 18 juli 2015 De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring. Bedankt voor al die mooie jaren langs de lijn, op de fiets en samen sport kijken op de bank. Ik zal je enorm missen. In gedachte en in mijn hart zal je er altijd zijn. Waar ik ook ben. Celino Nooit meer voetballen stoeien spelletjes doen fietsen frietjes eten Opa nooit meer langs de lijn Bedankt opa. We zullen je heel erg missen. Je was een fantastische opa voor Celino Jan en Sil Heden bereikte ons het droevige overlijdensbericht van ons trouw bestuurslid Wij wensen Ina, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Bestuur en leden HSV Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 62