Üyarlailarj M Familieberichten O IHensenlinq.nl iÉ 14 donderdag 23 juli 2015 LAMMERT NICOLAAS BAX Johanna Pieternella Roelands ~Jo~ Maria Jozina de Bruin-Schoolmeester Rie de Bruin-Schoolmeester Jacobus Marinus Koole Ko Koole ENIGE en ALGEMENE KENNISGEVING De Stille Kracht Stille kracht, ontastbaar maar aanwezig Voor velen een onbekende weg Onze ogen eerst nog dwalend en gedachten verward... Doch de ziel fluistert en woorden krijgen betekenis. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Assendelft 21 mei 1943 t Tholen 20 juli 2015 Marijcke Bax - van Sprang Lando en Evelien Niek Tjalk 1 4697 HK, St. Annaland De crematiedienst zal plaatsvinden op maandag 27 juli om 11 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5, 4623 RE Bergen op Zoom. Na de crematiedienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in "Het Appeltje", Balsedreef 5, 4623 RA Bergen op Zoom. Geen bloemen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden, op de leeftijd van 72 jaar. van onze gewaar deerde oud-collega Lammert Bax Lammert was een begrip op Tholen en Sint-Philipsland. Hij was hier meer dan 40 jaar een aansprekende, agrarische voorlichter. Zijn klanten stonden hierbij altijd centraal. Lammert deelde zijn kennis en ervaring met al zijn collega's. Wij wensen de nabestaanden van Lammert veel kracht en sterkte toe. Collega's DLV Plant BV Team Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt Zuid-West Westmaas, 20 juli 2015 Het verlies was er al voor het einde; Het verdriet voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de vele goede herinneringen, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma 29 mei 1930 Rie Middelburg Hans de Bruin t 20 juli 2015 Jacqueline Pruijsers-de Bruin Coen Pruijsers Jeroen Jasper en Talitha Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Ter Reede en Zorgcentrum Willibrord voor de liefdevolle verzorging en aandacht die zij heeft mogen ontvangen. C orrespondentieadres J. van Reigersbergstraat 167 4336 XG Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden dinsdag 28 juli om 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. De crematie zal in stilte plaatsvinden Na een vriendschap van vele jaren hebben wij met verdriet afscheid moeten nemen van onze goede vriendin Bep de Kubber-Bliek Jo de Kubber Kinderen en kleinkinderen Wij ontvingen het trieste bericht van het overlijden van ons lid Ab Sandberg Ab was een trouw en zeer gewaardeerd lid en tevens secretaris van onze vereniging. We zullen zijn inbreng op onze maandelijkse uitstap missen. We condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens: Leden en Bestuur Koperen Passer Nederland. Groep N4 Delta. Henk Steijn 19 juli 2015 Je optimisme, wilskracht, humor en je lach, we zullen je missen, iedere dag. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen en dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze trotse vader en opa Ko iiiitni 1 Hit in de leeftijd van 79 jaar. Goes: Dicky Koole - Mannaart Goes: Sylvia en Bert Frank Linda en Peter Vlissingen: Ingrid (in liefdevolle herinnering) s-Heer Hendrikskinderen: Marco en Monique Evy 21 juli 2015 Beukenstraat 190 (kamer 2017) 4462 CB Goes De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 25 juli om 16:15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie in informele sfeer te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van "Buurtzorg" team Zuid en de medewerkers van "Sint Maarten in de Groe" voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Oost-Souburg: Gerard Mannaart t Lies Mannaart - de Munter Vlissingen: Jopie Izeboud - Mannaart Co Izeboud Nichten en neven Goes, 21 juli 2015 We zijn erg verdrietig, dat zo plotseling is overleden onze broer, zwager en oom Ko Koole Wij wensen kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Riet Koole Nel en Jan Berendsen Marjolein Erwin en Lisanne Bep en Wim Jagt René en Lenie kijk ook op Enige kennisgeving. Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overleden Eindewege, 8 september 1926 Goes, 21 juli 2015 Adrie Bal, executeur Correspondentieadres: Dorpsstraat 36,4424 CX Wemeldinge U wordt uitgenodigd afscheid van Jo te nemen op vrijdag 24 juli om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het personeel van afdeling Schenge 1 van zorgcentrum Ter Weel te Goes. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Magda en Rinus Coby en Ary Anita en Wijnand Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61