jnpi Familieberichten DüfikiJsruiiJi/igt c 14 donderdag 23 juli 2015 kükookop fflensenlinq.nl Ellie van der Linde-Cornelis Dag lieve oma, Ellie van der Linde-Cornelis Ellie van der Linde-Cornelis Ellie Josias Jacob Ridderhof Jo Lieve opa Lieve opa Het werd avond. "Zijn we uitgevochten?" vroeg een vrouw. "Wij zijn uitgevochten" zei de engel en hij tilde de vrouw op, hield haar tegen het licht en zei: 'je bent doorzichtig nu "Laat me maar los zei de vrouw. En de engel knikte en liet haar los. Vol trots en bewondering voor haar strijdlust hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn dochter en onze fantastische moeder en oma 24 september 1953 21 juli 2015 Domburg J.A. van der Linde HoofdplaatM.M. Cornelis-Tanghe Amsterdam Arjan en Barbera Ella Domburg Bart en Meike Sterre, Bente, Maren Brouwersbuurt 14 4357 HG Domburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 27 juli om 11.00 uur in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Veere, Huisartsenpraktijk Spekhorst en het ADRZ voor de goede zorg. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u dit bericht als een uitnodiging beschouwen. En als ik in mijn bed lig vannacht En als een nieuwe ster naar me lacht Weet ik dat jij voortaan altijd bij me bent Ik heb jou gekend Sterre, Bente, Maren en Ella v J Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan wat we samen mochten delen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Wij wensen Jan, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Hannie en Rinus van den Driest Tanja en Huib Houmes Ineke en Adri Meeuwse en kinderen Met veel verdriet moeten wij u meedelen dat na een moedige strijd is overleden mijn lieve dochter en onze dappere zus, schoonzus dochter van Hoofdplaat: Alfons Comelis t - Madelein Tanghe Terneuzen: Peter Cornelis De Clinge, België: Connie en Jan van Puyvelde-Cornelis Hoofdplaat: Anja en Patrick Ghijs-Cornelis Wouter, Rick en Gert-Jan Soms Zou ik willen Dat gisteren Nooit voorbij ging Omdat Vandaag Alles zo anders is Met veel verdriet hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere vriendin Na een jarenlange vriendschap koesteren we de mooie herinneringen aan haar. Onze gedachten zijn bij Jan, Arjan en Barbara, Bart en Meike en hun kinderen. Elly en Piet Joost en Jolina Luc, Tijn Anne Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze geweldige pa en trotse superopa in de leeftijd van 75 jaar. Ina Miranda en Jos Celino en Imara Michel en Ada Mika, Sami en Izzy Middelburg, 18 juli 2015 De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring. Bedankt voor al die mooie jaren langs de lijn, op de fiets en samen sport kijken op de bank. Ik zal je enorm missen. In gedachte en in mijn hart zal je er altijd zijn. Waar ik ook ben. Celino Nooit meer voetballen stoeien spelletjes doen fietsen frietjes eten Opa nooit meer langs de lijn Bedankt opa. We zullen je heel erg missen. Mika Sami Izzy Wij ontvingen het trieste bericht van het overlijden van ons lid Ab Sandberg Ab was een trouw en zeer gewaardeerd lid en tevens secretaris van onze vereniging. We zullen zijn inbreng op onze maandelijkse uitstap missen. We condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens: Leden en Bestuur Koperen Passer Nederland. Groep N4 Delta. Bob Schenk Rotterdam, 25 oktober 1940 Na mijn dood Strooi uit mijn as, voor alle winden, Dat wat mijn lichaam was De weg kan vinden Naar alles wat het eens beminde Naar wolk en zee en zich daarmee verbinde Bedroefd om het heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze geweldige vader en fijne opa t Brugge, 20 juli 2015 Emma Schenk-von Aesch Hans en Heieen Rafe Natalie Noah Andre Nicole Fleur en Jasmijn Bob is opgebaard in het mortuarium van het ZorgSaam/Antonius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Daar is op zaterdag 25 juli van 11.00 tot 12.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen. De bijeenkomst waarbij we afscheid nemen van Bob zal plaatsvinden op maandag 27 juli om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na afloop is daar gelegenheid tot samenzijn en het ophalen van herinneringen in de koffiekamer. Correspondentieadres: Grote Beer 46, 4501 ER Oostburg We zijn geschokt en verdrietig door het bericht dat Bob Schenk is overleden. Bob was jarenlang penningmeester en lid van de Advies raad Sociale Zaken. Wij zullen zijn inbreng en betrokken heid erg missen. Zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie wensen wij veel sterkte. Adviesraad Sociale Zaken Gemeente Sluis Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer Bob Schenk De heer Schenk was tot op heden actief lid en penning meester van de Adviesraad Sociale Zaken. Wij herinneren hem als een enthousiast en betrokken persoon. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, klein kinderen en verdere familie. De gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wethouders en de medewerkers van de gemeente Sluis, mr. A.M.M. Jetten MSc, burgemeester S.l. de Kievit-Minnaert, gemeentesecretaris mr. P.T.G. Claeijs, griffier

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42