ÜvsrJailöf] Familieberichten 14 woensdag 22 juli 2015 Ad Minderhoud Ad Minderhoud Ad Minderhoud 10-01-1953 Westkapelle t 20-07-2015 Ad Minderhoud Verdrietig zijn wij dat we afscheid moeten nemen van onze neef Adrie Minderhoud We wensen de naaste familie veel sterkte toe. ctl. J. Simonse-van Sighem Neven en nichten Simonse Ad Minderhoud Ad Minderhoud Rust zacht lieve Ad... Westkapelle: Joos de Nooijer Janneke de Nooijer-Wisse Julio Dana John f en Madeleine Denny, Sharon en Esmée Westkapelle, 20 juli 2015 Ad Minderhoud Ad Minderhoud Toen ik U aanriep, hebt U geantwoord, mij bemoedigd en gesterkt. Psalm 138:3 Intens verdrietig, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Jacomina Johanna Lenselink - Blokpoel Sinds 19 augustus 2004 weduwe van Anthonie Lenselink 7 februari 1927 Middelburg 20 juli 2015 Middelburg Piet Lenselink Addie Lenselink - de Putter Ellie Anja en Co; Elise, Niels, Lukas Anneke Reijnhout - Lenselink Kees Reijnhout (in herinnering) Jeroen Martha en Rob; Lev Serooskerke Annemarie van der Veer - Lenselink René van der Veer Lisa Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die onze moeder met liefde en zorg hebben omringd. C orrespondentieadres Veerseweg 155 4332 BE Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 25 juli om 10.30 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ad Minderhoud Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van Ad Minderhoud Diverse jaren was Ad enthousiast vrijwilliger bij SVRZ Veere en lid van de cliëntenraad. We zijn hem dankbaar voor zijn inzet voor SVRZ en onze cliënten. Zijn echtgenote, (klein)kinderen en verdere familie wensen wij veel sterkte toe. Namens cliënten, vrijwilligers en medewerkers, Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Josephine van Belzen, voorzitter cliëntenraad SVRZ Veere René Ruissen, locatiemanager SVRZ Veere Wind in m'n haar Zout op m'n lippen Ik hoor zachtjes de stem van de zee Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en maatje, onze papa, schoonvader en opa 'Toren' Janneke Mark en Kim Jamie, Nino Lineke en Jaap Evy, Xem Stil en verdrietig zijn we omdat onze lieve neef is gestorven. Onze gedachten zijn bij Janneke, Mark Kim, Lineke Jaap en hun kinderen. Westkapelle: W. Verhulst-Simonse Daan Adriaan Jolanda Heleen Willem en kinderen Beatrixstraat 35, 4361 EG Westkapelle Op zaterdag 25 juli om 14:00 uur herdenken we het leven van Ad in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg, waarvoor u bent uitgenodigd. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Om Ad te gedenken hebben we de volgende link aangemaakt: https://www.memori.nl/ad-minderhoud. Hierop kunt u een herinnering aan Ad achterlaten in welke vorm dan ook. Deze worden later gebundeld tot een herinneringsboek voor ons gezin. Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank voor de goede zorgen gaat uit naar huisarts dhr. W.J. Heijmans, de dames van Zorgstroom en de verpleging van AÖRZ-Goes. Wij zijn verdrietig dat na een jarenlange vriendschap toch nog onverwacht is overleden Wij wensen Janneke en de kinderen veel sterkte toe. Maarten en Debora van Alphen Kees en Tanja Minderhoud en kinderen Westkapelle, 20 juli 2015. Met veel verdriet, maar met grote bewondering voor zijn vechtlust en waardigheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve jongste broer, zwager en oom Hij had nog zo veel plannen voor de toekomst Wij zullen hem enorm missen Sneller dan verwacht is van ons heengegaan onze vriend Zoutelande, Jo en Nellie Minderhoud-Faasse Leon en Angélique Jordy en Wesley Kim Koudekerke, Catrien en Jan Fait-Minderhoud Danielle en Bert, Johan t Jan-Kees en Eva Teun en Lize Wij wensen Janneke, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Ko en Wil Pim en Anita Rust zacht We zullen je missen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Westkapelle: L. de Nooijer (in herinnering) J. de Nooijer-Baas Oost-Souburg: Piet de Nooijer Ina de Nooijer-Janse Linda en Jan Jennifer, Sophie Wouter en Melanie Tanysha, Genyla, bjevana Verslagen vernamen wij het overlijden van onze goede buurman Wij wensen Janneke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Corrie en Jos Janny en Adrie Marjolein en Kees Elise en Wilco Gert Ellen en Paul Brian, Celine Gelina en Marien Coby en Jos en kinderen Jeanne en Henk Elly en Piet Veel te vroeg is overleden ons gewaardeerd erelid en oud-voorzitter Ad is voor onze vereniging van onschatbare waarde geweest, van eerste elftal speler tot voorzitter. Hij was vele jaren de motor van onze vereniging en laat binnen de club een grote leegte achter. We zullen hem missen langs de lijn. Wij wensen Janneke en familie veel sterkte toe. Bestuur, leden en vrijwilligers VV de Noormannen Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Janneke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 1e selectie V.V. de Noormannen Westkapelle, 20 juli 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61