Scalda feliciteert
al haar geslaagden!
Jj) Scalda
Scalda scoort op
studiesucces!
5calda heeft een stevige positie in de landelijke top tien van vergelijkbare
(brede) roc's; 5de plaats voor succes eerstejaarsstudenten, 6de plaats voor
jaarresultaat niveaus 2 tot en met 4.
College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke Verzorging
Schoonheid
Naomi Buijs Manon Capello Shalini Chedi Debby Cleeren Jill Donkers
Nadine van den Dries Loyce Frank Annemieke van Gaaien Marilyn Ghoos
Selina Goudzwaard Inge Heerschap Jasmijn Heijens Deborah van Hemert
Sharmila van Hercules Jitske Hoefnagels Sylvana Ista Ilse van Kleven
Jessica Knöps Sharona Koopman Maggy Lensen Daisy Nelis Margot
de Nennie Angelica Noorman Anne van de Plasse Kaylee van der Poel
Samantha Rijk Marie Roks Semra Schouten Michelle Schreuders Melony
Sebregts Elvire Spruit Ivana Sturm Annemarie Tabak Danique van Tilburg
Nikita Verkaart Shanna Viergever Danique de Vries Romy de Weerd
College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke \/erzorging
Verpleging
Jeffrey van Acker Miranda van Adrichem Nicole van Aert-Vos Jean-Paul
van As Deborah Baukema Joey van Belzen Amely van den Bergh Soedis
Bholasing Talitha Bogerd Samantha Boot Ans van Boven-Verhagen
Janny Broos Bonita van Cadsand Els Calle Monique Carpentier-
Brooijmans Marlijn Cauwels Renata Daal Nadine Dekker Nathalie
De Mul Monica Doens Lieneke Donkers Marjoleine van den Dorpel-
Enkelaar Kayleigh Dorrepaal Christel de Dreu Sharon den Engelsman
Hans Felius Elise Ferket Jella Franken Nicolette Geene Linda de
Geus Suzanne de Goederen Linda Ham Alexander Hamelink Odile
Hanemaaijer Annelyn Hartoog Maaike Heijn Wendy Herrebout Floor
van der Hilst Joanne van 't Hoff Kayla Homewood Christianne Hueting-de
Bruijn Corinda Huissen Kirsten Jansen Susette Janssen Carlijn de
Jonge Zoë Koelhuis Jim Koeman Els Koevoets- Geers Eva Kuijpers
Lotte van Leeuwen Arlet Liplijn Nikki van Loenhout Yasemin Lucas Petra
de Meulmeester Linda Miltenburg Cora Mol Wilma Molenaar Leonie
Mosselman Anne Nieuwenhuijse Carolien Ossevoort Martha den Outer
Melissa Ova Eveline de Paauw Lonneke Pijpelink-Bogema Sabine van
der Poorten-Py Marije Poppe Nathalie Reijke-Buijs Amanda Reijngoudt
Miranda Remijnse Fleur Rens Iris de Reus Annemiek Rijnberg Celine
van Roeyen Anja Rommers-Lambrechtse Mirjam Roomer-Vermaat Thijs
de Ruiter Serena Schaegen Wendy Schattevoet Barbara Scheffers-
Roegiers Mandy Schouten Sharmaine Snoek Roy van Splunter Gerdine
Stok llja Styleman Karima Taleb Linda den Toom Daisy de Valck
Monique Vale-van Schilt Angelique Verstrate Patricia Vissenberg-Kraus
Gerda van Vliet-Roos Mariel Vos-Nelen Julie Walhout Jacqueline van
de Watering Carla van der Wekken Melanie van der Wekken Ashley van
Wettum Melissa van der Wielen Myrthe Wigman Rachél Wullaert Melsa
Yurdem Corina de Zeeuw-Verboom
College voor Gezondheidszorg en Uiterlijke \/erzorging
Verzorging
Amber van Aalzum Sena Aazzam Sema Arslantas Asma Azarkan Cindy
van Baal Alie Back-van Os Elly Baert Sebastiaan Baert Miranda Bakker
Sam de Bakker Lisanne Baltus Nicky Beket Janneke van Bendegem
Ria Berents-de Kraker/Virginie van der Bijl Lydia Bijnagte-den Engelsman
Mevlude Bilen Marjolein Bimmel Shantie Bisoen-Debi-Tewarie
Annemarie den Boer Shurly de Boer-Sewpersad Cherique Boot Carien
Bouterse-Mooren Linda Brouwer-Lukasse Tanja de Bruijne Petra van
Cadsand Celise Cardol Michelle van Casand Angelika de Cloe Nikki
van Dalen Monique van Damme Christina Davenne Karmi Depasse
Esmeralda Dogge Saskia Dolman Tamara van Eek Mariska van Eekelen
Johanna Eikenhout-Salamony Isabela Emanoil Elly Faas-Sallet Marcha
Faas-Zaal Corine Fieret Danielle Flipse Manon Florusse Annabel van
Gaelen Ingrid Ganseman Esther Geissler-Westplate Louise Gelens
Lies van de Giessen-Koolwijk Helena da Goedhart-da Costa Marques
Anneke Goudzwaard-Koopman Amy de Groot Anlu de Groot Jennifer
van Haaften Brenda Haak Sanne Hendrikx Desirée van Heulen-Klink
Logeman Laura van Hoecke Melissa van 't Hof Ilse van Houte Eveline
Houterman Nema Ibrahim Mohamed Peter IJzelenberg Leony Janssen
Amy Jobse Esther Jongeleen Chantel Joval Tessa Kareis Rinaldo de
Keizer Marinka van Keulen Daisy Keydeniers Anita Kiewiet Lizette Kneppel
Henny Knop-de Koning Fiona Knuist Leonie de Korte Aafke Kouijzer
Bianca van de Kreeke Jolanda Kristelijn Addie Lamper Melissa Lensen-
Van Den Branden Melissa Lernout Mariëlla Leutscher-Van Rijsewijk Ana
Lopes Dos Santos Rajado Andrade Nadine Luteijn Tanja Maat Anita van
der Male Chantal Maly-Wellens Colinda Menheere Carla Mercelita Rivka
Mesu-Koudenburg Esmeralda Michielsen Geertrude Moerland Cherida
Muringen Rabinah Nahr/Angela Neuman Graga Noa Irma Nonhof-Crezee
Cansu Olcar Souad Oulad Mousa Samantha Paauwe Annet Pattinama
Chambica Pellicaan Jahmilla Pinas Evelien Piasmans Carina Poortvliet
Laila Poortvliet Samantha Poppe Sharonna van Poppel Samara Post
Queeny Prenger Jessica Prinsen Shannon van Quekelberge Marleen
van Rattingen Linda van der Ree Willemijn Reins Daniëlle Remijnse
Memka Resic-Tanjo Evelien Ribbens Dalila Rifai I Gaelle Robbe llona
Romeijn Pamela Roos Desléy van Rossum Mirjam Rovers Joanna
Rusiecka Angelique Saalmink-van Drunen José Sabandar Sagal Sacad
Melanie Sanders Iris Schouwenaar Marcia Schouwenaar-van Binnendijk
Jennifer Simonse Cheyenne van Soest Charlotte Spangenberg Caroline
Speiier-Huisson Merit van Splunter Lara Stoffels Marianne Storm
Thessa Suijkerbuijk Eveliina Takala Mandy Tanis Wendy Tolhoek
Laura Tomas Pino Joëlle Troost Madelinde Uijl-van Vossen Erwin van
Unen Henny van Klinken Marissa van 't Veer Nathalie Verberkmoes
Petra Verhelst Paulina Vermeulen-Wessels Mathy Verschuren Jolinde
Verschuure Carolien Versluis Geert Verstraten Miranda Vette Bastiaan
Vinjé Sylvia Vinke-de Doelder Marissa de Visser Cara Visser-Castel
Monique de Vlieger Allisha de Voogt Gerda de Vos-Lock Paula de
Vries Lisanne van Wallenburg Eldi Ward-Pie Anja van Waterschoot-Vink
Rosanna Wattel-Corré Daphne van Welsum Eline van der Werf Anja
Wijtsma- Visser Kirsten de Witte Elize Witte-de Jager Carla Zijlmans
Viviën van Zuidland-de Meulmeester Aniek van Zweden
College voor Hotelmanagement en Gastronomie
Hotelmanagement
Jimmy Allewijn Zoë van den Bergh Kevin van den Branden Günes
Grim Quérine Ingenhoest Laura Jansen Annabel Koenderman Delano
Langezaal Floor Mijnders Matthijs van der Poel Meike Raaijmakers
Naomi Scheerman Ricardo Stoffijn Lars Stroo Martijn Sulkers Robin
Toes Rosalie Westenburger Cecile van 't Westende
College voor Hotelmanagement en Gastronomie
Gastronomie
Jen-Ay Aerts Max Ammerlaan Saskia Bakker Valentijn Becks Manuëla
van de Beek Timothy Beekenkamp Bas van den Berg Mandy Bezuijen
Wesley Bhugwandass Tessy Block Patricia Bohr Roos Bommeljé Sietse
van den Boomgaard Sebastiaan Brandenburg Mandy Brouwers Charlotte
Calus Robin Corbijn Wouter Cornelis Jeroen Dekker Kimberly Dekker
Milan den Dekker Joey Denolf Kayleigh Dijkgraaf William Dronkers
David van Engelenburg Anoek de Feijter Sjoerd Ferket Jessy Fijnaut
Sandra De Fleurquin Sebi Florescu Luisa Geelhoedt Maarten Geerse
Bob van Gellekom Rachelle van der Gen Iris van Gremberghe Patrick
Haaren Stephanie den Hamer Winny Hendrix Suzanne Hoksbergen
Joyce d' Hont Ozzie Hoogesteger Robin Huijssen Maryandel Huisman
Avinash Isrie Wouter Karelse Onur Kaya Andreïna van Kimmenaede
Stefan Kodde Lauke Koolwijk Leroy Koot Sander van der Laan Carmen
Leeflang Femma Leunis Ramona Lobbezoo Saskia de Looft Rosanna
Louws Jordan Mariana Whitney Matthijs Gerben van de Merbel Tim
van der Moere Joey van Mourik Ard-Jan de Muijnck Jurian Neuféglise
Tamara van Oosten Silvester Paauwe Firn Phanomcharoensawat Iris Pladdet
Marijn van de Plasse Wessel Put Quindy Quast Rob Rentmeester
Paulina Roelofs Eline Rosseau Masi Sabahy Namin Jan van der Sanden
Joël Scherbeijn Nikita Scherbeijn /Timme van de Schraaf Lucie Shabantu
Miquel Smit Colin Snijders Sham Soekhai Martijn Tromp Jordy Tuin Nii
Addo Vanderpuye Dennis Veldman Jeanmarc Vereggen Rémy Versluijs
Liam Vervliet Kevin van Vilsteren Kimberly Vinke Sarah van der Vliet
Erik van Waarde Jeffry Walhout Yannick Weemaes Anna van der Wekken
Frank Westdorp Robin Wijnen Linda Willemse Ricardo Wisse Martin de
Witte Ted Wondergem
College uoor Maintenance en Procestechniek
Maintenance
Dylan de Booij Yannick van den Branden Joery Drijdijk Jeffrey Janssens
Glenn de Koek William Kolijn Ad de Koster Michiel Leenhouts Rody van
Leeuwen Sander Lippens Mark de Maat Jonathan van der Meer Dean
Mohnen Rafaël van de Poele Joram Verschuren Mathijs Vervaeck Hidde
Visman Corné Weststrate Sven de Wilde
College uoor Maintenance en Procestechniek
Procestechniek
Robin Antheunis Brendan Bakker Ferdinand van Balen Pedro van den
Berg Frank van den Bergen Joey de Bliek Tom de Bruijn Johnny Burm
Peter van Dijk Joris van Dixhoorn Pjotre Doosjen Mike van den Dries
Sim Duits Sjaak van Eekeren Yasheley van Es Nadine van Geersdaele
Slawomir Grzeda Milad Hamed Regilio Van Hecke Tomasz Hellsztein
Jelle Houtzager Jeroen de Jong John Kamp Bas Kint Jordy Lambrechts
Jerzy de Lange Robin Liplijn Roy Maaijen Sybren Maas Tarik Maes
Mare Michielsen Imke Moelker Tim Neels Sander Overbeeke Michiel
Pater Sander van de Plasse Jordy van Poecke Nick Riddering Joris
Riemens Sven De Rijck Jordi Rijk Patrick Scheele Sasa Stamenkovic
Martijn Stouthamer Wesley Strijdonk Gino Tak Damon Traa Brendan
Vanhijfte Dwight van de Velde Sebastiaan Vereecken Erwin Verstraate
Thijs de Vries Levien van de Wege Machiel Weimar Martijn Wink
Richard Wullems
Maritiem en Logistiek College De Ruyter
Logistiek
Chris Baan Diederik Backes Giel Becude Leon Beekman Matthieu Borm
Kasim (Jeliköz Davie Dekker Jaap Dekker Matthijs Dekker Dennis Don
Ramon de Feijter/Orlando Fortuin Cristian Geleijnse Ramon Gijzel Sean
Glen Kelly Groen Joran Groenendijk Dennis de Groot Jessica Hage
Matijs Hanse Saskia van der Hooft Jelmer Hoogesteger Jeffrey van Houte
Jan de Jonge Jeroen Karreman Koen van der Klooster Ramon Koens
Joey de Kok Ryan Maude Daniël Mehlbaum Felix van Mill Robbie de
Nooijer Carmen Persijn Jordy van Petegem Remco de Regt Lex Roelse
Bennie de Ruijsscher Lorenzo van de Sande Maarten Schrieks Daan
Smit Leander Steketee Keanu Tikitau Kylian Verheul Marcio Vlaeminck
Mare Wijts Tim Wondergem Robin Wuytack
Maritiem en Logistiek College De Ruyter
Scheepsvaart
Jacho van Asperen Davy van Belzen Robbert van Beveren Auke Blok
Pim Boerjan Peerke Borgo Peter Bouwman Robert van de Bovenkamp
Wesley Breen Ragnar Brouwers Bobby Bruintjes Mark Buitendijk Roy
Christiaansen Julian Corbijn Klaas-Jan Dees Martijn D'Hoore Scott
Dominicus Kwint Donze Edwin van den Dorpel Giovanni van Driel Anton
van Duijn Hans van Esch Beau de Feijter Dylan Fenijn Mitchell Fenijn
Remco Frietman Dylan van Gassen Arnold Geleijnse John Geluk Pito
Gijsbertha Bastiaan de Groot Michiel Haegens Nikky Hamelink Ricky
Hamelink Wessel van Hamersveld Joris Hartman Bram van den Hoek
Joris Houmes Yoeri van Huizen Tim Ista Laurent Janse Eloy Joosse
Ruud Kathagen Benny Keulemans Roy Kint Erik Kirkenir Barend
de Koeijer Piet Koesveld Justin Koppejan Joost de Kraker Thomas
Langemaire David de Later Dennis van Leemput Wesley Looise Tommy
van Luijk Carlo Maljers Marvin Mangold Dylan Marijs Klaas Jan Marijs
Klaas Marijs Justin Marteijn Martin Meeuwsen Arnold Meulmeester Arno
Minnaard Jacob Morks Roman Münstermann Danny Niemantsverdriet
Nick Nieuwdorp Joart Noordhoek Marcus Ongenae Kees Ooms Bas
van Oorschot Leander Potappel Wim Van Poucke Mare Puister Jeremie
de Ridder Hans De Rijcke Kevin Rijndertse Nicolaos Roussos Michael
Schoorl Jason Schot Jeroen Schotel Pieter Schreurs Gilliano Schroevers
Jonathan Schroevers Bastiaan Schwartz Brian Scorea Joost Sinke
Jeffrey Spaeter Martijn van der Staay Ward Stellaart Edelmir Stokkel
Raymond Tax Lewa Theulen Quinsey Thomas Don Tuhuleruw Corinne
van der Veen Lode Vermorken Rutger Verstraete Indio Verstraeten Geert
Vlot Jan-Willem Voets Vincent de Vries Kevin van der Weele Miguel van
der Weele Ardjan Westerbeke Mark Westerterp Arjan Weststrate Dylan
Wijtsma Wouter de Wilde Jermaine Willeboordse Terence Willeboordse
Arjan Witte Danny Zoeteweij Reinout Zwart
College uoor Techniek en Design
Bouw en Infra
Ike Azuonwu Benjamin Bax Mohamed Belhadj Nigel van Belois Jasper
van Bemmel Gerald van den Berghen Renzo Bertossi Djangko Besuijen
Pieter Besuijen Ronald Biersteker Ricardo Blok David Boeije Jochem
den Boer Jonathan den Boer Dirk Boot Jasper Borgs Leonard Boshuizen
Eline Cannoo Marinus Capelle Vinnie Chamroe Jordy Cleijman Merve
Qoban Martin van Dam Christian van Damme Aard-Jan Dieleman Demian
de Doelder Aron Donze Marijn Donze Johan de Feijter Geraldi Geerman
Mike Gelok Mare Goedbloed Jeroen de Goffau Perry de Goffau Robert de
Goffau Rolf Goossen Alain Goud Niek d' Haens Mike Hamelink Frank van
Hengel Wesley den Herder Martin van Hermon llona Heye Robin Heye
Willem Jan Hoekman Sibren Hokke Roelof Hoogenberg Hanne Hout
Thijs van Houte Robin Imanse Hanno Jacobusse Pim Jansen Aart van
Keulen Jorn van Keulen Jurgen Kloet Gijs Koole Wim Kooman Kurby
Koppejan Chris Kuzee Dominique La Grand Bart Leeflang Tim Ligtenberg
Tom Linders Jan de Looff Vincenzo Lorello Robin Lous Reinier Louws
Pim van der Maas Stef Mabelis Michel Maljaars Wesley Maljaars Sharif
Mardenborough Joas Marijs Andre Meeuwsen Joris Meeuwsen Jesse van
der Meulen/Bram Meulmeester/Jan Willem Meulmeester/Teneré Middelhoek
Jarno Minderhoud Martijn Mol Damian Moorthamer Martin Morrison
Sjoerd Mors Björn Nahon Kenny Nguyen Marcel van Nieuwenhuijze Leon
Niewenhuijse Renz Nijsse Ricardo de Nood Richard Oostdijk Patrick
Osté Jesse Overduin Lennart Pannekoek Wouter van der Ploeg Gerard
van Poppel Johan van Putte Wichal Ramadhin Lorenzo de Reiger Jordy
Reijnhout Fabian Ricciardi Marvin Runhaar Bennie Salm Meivin Samijn
Johan Schrijver Royan Seghers Marijn Sinke Daan Slingerland Oviëdo
Souisa Kevin Steenbakker Johan Tettelaar Mike Tevei Hanno Tramper
Ruben Tramper Jaimy Vangheluwe Kevin Verhagen Leon Verloo Harm
Vermue Victor Versluis Pieter de Visser Pim de Visser Danny Vleugel
Marijn Volk Tim Vroegop Wilbert Wagenaar Dirk Walhout Remco Walhout
Lars Wartena Jacco Wattel Dennis van der Weele Andre van de Wege
John Wijkhuijs Steven de Wilde William Witte Stefan Wondergem Julien
van Zeist Bart van Zuidland Jordy De Zutter
College uoor Techniek en Design
Elektrotechniek
Midas Adriaanse Christiaan Baars Justin de Bart Roland Berghout
Bart van Berkel Nadia de Boer Arno Bommeijé Robin Bontenbal Davey
Boogaard Jorik Bos Marnix van den Branden Sjoukje Brandt Walther
van Burg Noufoun Cisse Jairo Clement Étienne van Dalen Danny
Davidse Jaimy van Dijk Evert-Jan Ditiecher Sico Duijnkerke Sven
Duine Bart Dukkerhof Geerten van Eijzeren John van Eijzeren Lorenzo
van Emmerik Sven Fiktorie Lennert Fokker Jeroen de Frel Gino van
Geersaem Martijn Geuze Tony Giannakos Theo Goedegebuure Niek
de Goffau Bart Groffen Aeron Grootzwagers Kenan Günes Tom Halabi
Michael Hamelink Jonathan Hather Jordi Hoeder Aardjan Hoekman
Ferry Hoondert Huibert Jansen Yassine El Kadouri Keivin de Koek
Jacco de Koster Elmer Kroon Jelle Kuijper Kees Lamper Thierry De
Letter Marco Lievense Pieter Maas Armand Maliepaard Anco Marijs
David Matthijsse Gertjan Meeuwsen Christian Meijer Jan Meijers Kevin
Meulmeester Davy Minnaard Erwin Moorman Pieter Mulder Daan Murk
Davy Nijssen Tom de Nooijer Kevin Oheim Ricardo van Overmeeren
Jeffrey Petie Wouter van Pienbroek Wilco Pikaart Joey Poppe Tim
Putman Jeffrey Raeman Silvano Riemens René van Riemsdijk Dennis
Rodermond Adrian Romanczuk Tim Roodhuizen Marvin Saalmink
Mike Schoenmaker Klaas Sluiter Bart Snellens Coen Taal Rowan
Vendelbosch Albert-Jan Vermue Youri Verploeg Jeroen Verstraten
Dominique de Vos Remco de Vos Dylan de Vrieze Ramon Weststrate
Koen van Wijck Stefan Willemstein Arwin Wisse Ronnie Zegers
College uoor Techniek en Design
Energietechniek
Johnny van der Bovenkamp Davy van den Broek Davy Buijs Vincent du
Clou Rik den Engelsman Danny Faes Jelle Hanning Justin Koeman
Dico Koningstein Mathijs Muilwijk Martijn van Oevelen Urs Pauw
Ivan Plejic Tiemen Riemeijer Yoeri Riemeijer Jan-Claude Rijk Quincy
Romeijn Mickey de Ruiter Jonathan Sanderse Roel Schipper Bennie
Schot Jaimy Steendam Kees Treurniet Gino Verhage Lennart Vermue
Huub van de Vrie Vincent Wijtsma
College uoor Techniek en Design
ICT
Tom Aalbers Mike Aarnoutse Matthijs Alting Stevie Blommers Roxy
Boegheim Marcel Boer Vinnie de Boer Dennis Boogaard Johnny den Braber
Kensjero van den Brand Harm de Bruin Dennis van Dalen Kristian Dekker
Jean Paul Dingemanse Giel Doeleman Fabricio Domingos Jan Doorns
Jan-Willem Dooms Giovanni Elskamp Emile Feij Harmen Ganseman Jordy
Geertse Jaimy Groen Steef van de Gruiter Boy van de Guchte Christijn
Hamelink Nicky van Hecke Jiva Hemelsoet Vincent Hofman Femke
Houterman Maslo Jacobs Rik de Jong Rein de Jonge Marjolein Joosse
Sjoerd de Kiewit Igmar van Kimmenaede Michael Kindt Dennis Klip
Raymond Kloet Merijn Koets Pascal Korsuize Giovanni de Kort Dave
Krijnen Stephan Kuijs Alexander Kusters Justin Labruijère Mohamed
Laghmiri Bas van Langevelde Kylian Lauer Melloney de Leeuw Robin
van Maaren Miki Malkic Chunju Man Wouter Martens Danny Matenahoru
Sietse van de Merbel Palyter Messelier Kathinga Nap Marijn Nijsse Tim
de Nooijer Joey Padgett Kevin Pen Patrick van der Perk Patrick Pigmans