busreizck effeweg.nl CULTUUR 25 50.000 Het Nederlandse gla- mourkoppel Carice van Houten en Kees van Nieuwkerk is uit el kaar. Het tweetal liet gisteren we ten ondanks warme gevoelens voor elkaar niet meer als liefdes koppel door het leven te gaan. Hun relatie duurde twee jaar. De liefde tussen Carice van Houten (38) en Kees van Nieuw kerk (27) is ondanks hun breuk dus niet bekoeld. „Wij houden enorm veel van elkaar. Maar be treuren het daarom des te meer dat het niet is gelukt." Game of thrones Van Houten is druk bezig met de opnamen voor de fantasyserie Ga me of thrones, terwijl Van Nieuw kerk als regisseur de laatste hand legt aan zijn derde speelfilm, de ro mantische komedie Ja, ik wil. Bei den waren gisteren niet bereik baar voor commentaar. In de filmwereld werd gisteren druk gespeculeerd over de reden van hun publieke scheiding. Heeft Van Houten te maken met hetzelf de probleem dat haar vorige rela tie met de Duitse acteur Sebastian Koch parten speelde? Zij werden smoorverliefd op elkaar tijdens de opnamen van Zwartboek en onder- Van Nieuwkerk moest er genoegen mee nemen dat hij voortdurend in de schaduw van de bekendste filmster van Nederland stond hielden een latrelatie. Die kwam steeds meer onder druk te staan door de gevulde agenda's van bei den. Of de wederzijdse carrières ook nu een rol hebben gespeeld bij het mislopen van de verhouding tus sen Van Houten en Van Nieuw kerk is een mogelijkheid. Zelfs toen het paar in maart dit jaar op vakantie was in Amerika moest Van Houten, met in haar kielzog haar toenmalige liefje, acte de pre sence geven op de rode loper voor de première van Game of thrones, de succesreeks die haar agenda grotendeels bepaalt. Van Nieuwkerk moest er genoe gen mee nemen dat hij voortdu rend in de schaduw van de be kendste filmster van Nederland stond. Voor iemand die zelf film ambities koestert en eerder vooral bekend was als de zoon van televi siepresentator Matthijs van Nieuwkerk moet dat niet eenvou dig zijn geweest. Paul Verhoeven voorspelde in de biografie over Van Houten al dat haar eventuele liefdespartner in het openbaar een bescheiden bijrol moet spelen. „Denk daarbij aan iemand als prins Claus, of de echtgenoot van Margaret Thatcher. Dan moet de man in kwestie wel genoegen ne men met een ondergeschikte posi tie." Kinderwens Wat bij Van Houten mogelijk ook een rol heeft gespeeld, is haar kin derwens. Op haar 38e gaat de tijd dringen, terwijl de 11 jaar jongere Van Nieuwkerk wellicht nog niet toe is aan vaderschap. Scheuren in de relatie waren volgens ingewijden al merkbaar toen Van Houten, zonder overleg met haar wederhelft, in Amerika haar gebit en gezicht liet opknap pen. Een kennis van beiden: „Kees was toen not amused." Hoe nu verder? Krijgt Carice, die ook een kortstondige relatie had met de piloot John de Kanter, de kans een normaal gezinsleven op te bouwen zoals haar zus Jelka? In een interview zei ze daarover: „Mannen zijn heel arrogant tegen over mij of ze gaan slijmen. Het is maar zelden dat ik iemand tegen kom die normaal doet." NU VANAF effeweg.nl Rondreis Balkan en Istanbul va.€ 959 \02>o Portugal en Spanje va 979 éjekuik g,ctiecoid 103° www.effeweg.nl/weg of bel 0529 - 46 96 67 WOENSDAG 22 JULI 2015 Liefdesrelatie Carice en Kees strandt na twee jaar door Ab Zagt Carice van Houten en Kees van Nieuwkerk. foto ANP 'ii-n-i-i-iiw-m Jaarlijks meer dan tevreden vakantiegangers! Een unieke rondreis door de Balkan waarbij u vele hoogtepunten van dit schiereiland ziet! Maak kennis met Boedapest, de hoofd stad van Hongarije. Ontdek de traditie en folklore in Roemenië en de culturele rijkdommen in Bulgarije. Tijdens deze reis wordt ook Istanbul aangedaan. We eindigen deze rondreis in Servië en Kroatië. Highlights: Bezoek Boedapest Middeleeuwse stad Sibiu Sighisoara 'parel vanTirnave'- Imposante burcht Bran Burcht in VelikoTarnovo Ontdekkingstocht Istanbul Boottocht Bosporus - Treinrit Rhodopen Bezoek Rila Klooster Kennismaking Sofia Bezoek Zagreb Inclusief: 21 hotelovernachtingen 21x ontbijt 21x diner lokale Engelstalige reisleider dag 3 t/m 19 stadstour Belgrado, Zagreb, Sofia o.l.v. een gids begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider vervoer per Comfort Class touringcar 22 daagse busreis - Vertrekdata en prijzen .van £J349" - voor €1149 van fJ+99" - voor 1099 .van £4659 - voor 959 Behalve zon, zee en strand bieden Portugal en Spanje ook prachtig natuurschoon en een rijke cultuur. U ziet fascinerende steden en verschillende streken met elk hun eigen karakter. Ontdek het tijdens deze luxe rondreis per touringcar! Highlights: Kathedraal van Burgos Universiteitsstad Salamanca Middeleeuws Castelo de Vide Bedevaartsoord Fatima Natuurtocht Serra de Sao Mamede Gibraltar RockTour Ronda Mijas Pueblo Córdoba en Sevilla Paleizencomplex Alhambra in Granada Barcelona Inclusief: 21 hotelovernachtingen 21 x ontbijt 21 x diner stadstours Burgos, Lissabon, Sevilla, Ronda, Córdoba en Barcelona o.l.v. een gids begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider vervoer per Comfort Class touringcar 22 daagse busreis - Vertrekdata en prijzen 24 augvan C 1099 - voor 999 21 septvan €-1679" - voor €979 Fouten voorbehouden. Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. Excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Korting geldig op nieuwe boekingen gemaakt van 22-07-2015 t/m 05-08-2015 met actiecode 1030.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 25