Colofon (H Ulensen inq.nl Familieberichten Jannie van den Driest-Maljaars c Coby kSJ Schouwen-Duiveland nilieberichten Carolien Smilde Kees Jacobse Jacobus Vader Maria Cornelia Bouman-Friderichs Marie P.M. Besuijen-Wisse Adriaan Flipse Piet Geelhoed DE VLIEGER /yV Uitvaartverzorging 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 kijk ook op dinsdag 21 juli 2015 15 "Wanneer ik eenmaal, onverwachts, zou sterven. Mijn lieve kind'ren, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in t leven zoveel goeds verwerven, Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan En als ik soms, in donk"re zorgen, dagen Zijn licht niet zag en angstig tot hem riep, Heeft Hij gehoord; en voor ik iets kon vragen, Voeld'ik de hand van Hem, Die naast mij liep" Op de leeftijd van 94 jaar is vredig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi A Oostkapelle, 3 juli 1921 f Drachten, 16 juli 2015 Echtgenote van Jan van den Driest, t 16 september 1967 Adri Willy van den Driest Annelies Pieter, Marre en finte Marjan Remi, Maamke Sandra Timo, Wessel Ab Yma van den Driest Stefan Kevin De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 23 juli om 13:30 uur in de Zuiderkerk, Burg. Wuiteweg 71 te Drachten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Slingehof, Overstesingel 1 te Drachten. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum Slingehof gelegenheid om de familie te condoleren. Correspondentieadres: Ab van den Driest Mientewei 13, 8401 AA Gorredijk Email: abvddt@gmail.com Diegenen die geen rouwbrief hebben ontvangen, zijn hier bij uitgenodigd om tijdens deze dienst afscheid te nemen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoondochter, schoonzus en tante Echtgenote van Jaap Rentmeester Moeder van Lisette In de leeftijd van 54 jaar. Kerkwerve: J. Rentmeester C.K. Rentmeester - de Jonge Wolphaartsdijk: José en Jan Driedijk - Rentmeester Kerkwerve: René en Elma Rentmeester - Goense Kerkwerve: Johan en Astrid Rentmeester - Arens Neven en nicht 's Gravenmoer, 18 juli 2015 Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve zwager en oom Oostburg: Maatje Klaasse-van den Broeke Cor Klaasse Middelburg: Tonnie van den Broeke (in herinnering) Mattie van den Broeke-Meijers Nieuwdorp: Elly Caljouw-van den Broeke Rien Caljouw Neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons trouw lid ons is ontvallen. We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Wildbeheereenheid Walcheren Als je zelf niet meer wilt, als je lichaam het langzaam begeeft en als het voor jou niet meer hoeft, danis het goed zo. Na een lang en g oed leven, heeft ons in alle rust verlaten, onze lieve ma, schoonmoeder, oma en oma-oma Weduwe van Jacques J. Bouman Oud-Vossemeer Bentveld 19-10-1919 16-07-2015 Emmy en Wim (in dierbare herinnering) Marian en Mark Katja Bert en Doreen Sammy Jacco en Els Veerle en Lars Ben en Marijke Jeroen en Gaby Tijn en Jasper Jacquéline en Patrick Wij hebben in familiekring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: B.F.J. Bouman, Koninginneweg 34, 2042 NM Zandvoort Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Veere A.A. Poppe-Molenbrugge Middelburg J.A. Blanker J. Blanker-Besuijen Neven en nichten V y Na een jarenlange vriendschap is van ons heengegaan Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bè (in herinnering) en Fanus Gabriëlse Piet (in herinnering) en Kee Roelse Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 71 jaar. Met zijn creatieve en inspirerende geest en door zijn markante persoonlijkheid zal hij voor altijd in onze herinnering blijven. Serooskerke: Lies Adriaanse - Geelhoed Jan Peter Adriaanse Lewedorp: Nellie Alderliesten - Geelhoed Bert Alderliesten Amstelveen: Jan Geelhoed Moordrecht: Wim Geelhoed Tiny Geelhoed - Mieras Bergen op Zoom: Adri Geelhoed Mieke Geelhoed - Nijssen Uithoorn: Conny Vingerling - Geelhoed Piet Vingerling Neven en nichten Wij wensen Andrea, Katja, Caspar en Ineke veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Hilversum, 16 juli 2015 Met verdriet namen wij kennis van het toch nog plotselinge overlijden van de echtgenote van onze (oud-)collega Ab Schipper Na een moedige, oneerlijke en niet te winnen strijd is Coby zaterdag overleden. We hebben haar gekend als een hartelijke vrouw en zij heeft haar ziekte met veel moed gedragen. Ab, we wensen jou en je familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Schelde Exotech c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) leder mens verdient een liefdevol en waardig afscheid. Elke familie begeleiden wij in het vormgeven van dit afscheid. Zorg met hoofd, hart en handen. Uw afscheid, onze zorg. Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Altijd bereikbaar op 0111 45 07 17 www.uitvaartsd.nl Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64