Felius slaat dubbelslag met twee eindzeges Natuurlijk Azoren! 14 SPORT Den Dekker en Eibers slaan twee vliegen in één klap Hardlopen voor het goede doel Q Goedegebure nu wel succesvol op gevreesd circuit C 349,- p.p Lisette den Dekker eiste zater dag tijdens de dressuurwed- strijd van de Honteruiters in Kloosterzande in de M2-klasse beide overwinningen voor zich op. De ruin Exelent deed in de ring zijn naam eer aan. Met Li sette den Dekker op de rug liep de United-zoon in de eerste proef met 65,33 procent naar de overwinning. In de tweede proef was de score van 63,00 procent voor de combinatie uit Kloosterzande goed voor de ze ge. In Z2 bleek tegen Maartje Ei bers geen kruid gewassen. In de eerste omloop bleken de combinaties nog wel aan elkaar gewaagd. Maartje Eibers stuur de de met veel afdruk door de baan gaande The Creatieve Club's Bazorba met 64, rt pro cent naar de zege. Slechts 0,29 procent meer dan de Axelse Zoë de Booij met de schimmel ruin Ziezo. In de tweede om loop stuurde Eibers de vosmer- rie met de score van 64,41 naar naar een afgetekende overwin ning. De cijfers logen er niet om. Liefst 36 games wist Felius in zijn voordeel te beslissen en slechts zeven keer gunde hij zijn tegenstander een puntje. Sets kreeg hij al helemaal niet tegen. De 32-jarige tennisser met Zeeuwse wortels rekende achter- eenvoglens af met Mitchell van de Wal (6-1 6-1), Niels van den Brande (6-1 6-3) en Stijn Sprink- huizen (6-0 6-1). Ook in het dubbelspel viel er iets te juichen voor Felius. Sa men met zijn partner Dylan de Ruiter schreef hij ook dit onder deel op zijn naam. In tegenstelling tot het enkel spel kostte de dubbelfinale Fe lius wel veel moeite. Liefst drie uur en 33 minuten hadden hij en De Ruiter nodig om het als eer ste geplaatste duo Paul van Hoe- ve en Stijn Sprinkhuizen te ver slaan: 6-4 3-6 6-1. In de enkelpoule voor vrou wen met speelsterkte drie was het iets spannender. Siderius en Milou Flohil hadden beiden hun eerste twee groepswedstrijden, tegen Sacha de Leeuw en Esmee Vleugel, gewonnen en moesten in een onderling duel uitmaken wie er met de eindzege vandoor zou gaan. Het werd een titanenstrijd van bijna tweeënhalf uur, waar in beide vrouwen tot het uiterste moesten gaan. De eerste set werd met 6-3 een prooi voor Flo hil. Maar Siderius liet zich niet kennen. Via 6-2 in de tweede set sleepte de vijftienjarige tennis ster uit Bergen op Zoom er een beslissende derde set uit. Deze won zij met in een tiebreak. Het dubbeltoernooi voor vrou wen kreeg haar verwachte win naar. De als eerste geplaatste ti- telfavorieten Linda Gruber en Eva Hartog, uitkomend voor het vrouwen-eredivisieteam van De Schelde uit Vlissingen, gingen er met de titel vandoor. Makkelijk ging het niet voor Hartog en Gruber. Maar via twee driesetters van tweeënhalf uur (3-6 7-5 7-6 tegen Noortje Her- manides en Romy Traas en 6-4 3-6 6-3 tegen Tessa Govers en Nikki de Wit) werd de toernooi zege toch veilig gesteld. Rene Struijk en Marloes van Trigt mochten zich het beste ge mengd dubbelduo van het Goe se toernooi noemen. Zij wonnen in de hoogste categorie, even eens in een poulesysteem, alle drie hun wedstrijden zonder een set tegen te krijgen. Dit leverde hen de eerste plaats op. AXEL. Tijdens de zesde clubcross in Axel was Carsten Goedegebure uit Yerseke weer terug op het cir cuit waar hij begin maart een dub bele beenbreuk opliep. In de dag klassering werd de zestienjarige coureurafgelopen zaterdag twee de bij de licentiehouders in de MX 2 tweetakt-klasse. De eerste manche begon de Husqvarna-rijder uit het SKS-team voorzichtig. Maar na een inhaalslag werd hij alsnog derde. Thuisrijder Kevin van Houdt wist deze manche win nend af te sluiten, voor nummer twee Bart Risseeuw uit Spui. In de tweede manche nam Goede gebure al in de eerste ronde het initiatiefin handen. De Yerseke- naar nam de leiding en wist deze tot aan de finish vast te houden. Van Houdt werd tweede en dat was voldoende voor de dagwinst. De derde podiumplaats ging naar Joey de Wulf uit Oostburg. In de klasse MX 1 behaalde Stefan Hage uit Goes met een eerste- en tweede plaats dezelfde resultaten als Mike Kras uit Fijnaart. De Bra bander won echter het dagklasse ment door winst in de doorslagge vende tweede heat. Bij de MX 2 viertakten kwam Jor- di van de Wiele uit Sint Jansteen niet verder dan de vierde plaats. Bij de veteranen won Patrick Pies- sens uit Heikant en Dylan Serra- rens uit Lamswaarde werd eerste bij de 65 cc. In de 85 cc was er een tweede plaats voor Dailey van de Ketterij uit Vlissingen. AZOREN Arke 8-daagse vliegreis met heel veel lezerskorting! |pzc Boek nu deze lezersreis vü? pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties KLOOSTERZANDE NIEUWVLIET-BAD. Atleet Gert-Jan Liefers (blauw shirt), in 2004 achtste op de Olympische Spelen op de 1500 meter hardlopen, gaf gisteren een atletiekclinic op het Landal strandresort in Nieuwvliet-Bad. De cli nic stond in het teken van Right To Play, een organisatie die zich inzet voor het recht op sport en spel voor ieder kind. foto Peter Nicolai door Daniel Vervelde VLISSINGEN. Thomas Felius heeft het Intersport Goese Open op zijn naam geschreven. De uit 's-Gravenpolder afkomstige maar in Roosendaal woonachtige ten nisser vond weinig tegenstand in de vier spelers tellende poule in de speelcategorie drie. Loes Side- rius ging er bij de vrouwen met de hoofdprijs vandoor. 8-daagse vliegreis vanaf slechts 349,- p.p. Walvissen dolfijnen Vulkanen, meren bloemen Hotel in hartje hoofdstad Voor de actieve natuurliefhebber Vertrek: juli t/m oktober 2015, maandagen vrijdag Vanaf slechts Smaragdgroene lagunes, kleurrijke bloemenvelden, heldere kratermeren, een azuurblauwe zee en authentieke dorpjes. Dat zijn de Azoren! De Portugese eilandgroep is een waar paradijs voor de actieve natuurliefhebber. Geniet van de vele wandelmogelijkheden, een zacht klimaat, leuke kleine strandjes en natuurlijk de walvissen en dolfijnen, die er in grote getale voorkomen, wel meer dan 20 soorten U vliegt naar Sao Miguel, het grootste en groenste eiland van de Azoren, met indrukwekkende vulkaankraters, geisers en warmtebronnen en uitgestrekte bloemen velden. U kunt er geweldig wandelen, mountainbiken of paardrijden, of met een stoereZodiacwalvissen en dolfijnen spotten. U kunt ter plaatse of direct bij boeking een walvisexcursie bijboeken vanaf 50,- p.p. In de webwinkel vindt u een sfeerfilm U verblijft in de hoofdstad van Sao Miguel, Ponta Delgada, met oude herenhuizen, charmante pleintjes, historische kerken en een levendige boulevard. De binnenstad heeft gezellige winkeltjes en restaurants. Ten noorden ligt de wijk Faja de Baixo, met ananas plantages en de wijk Faja de Cima met tal van festiviteiten. Bezoek de nieuwe haven en een gezellige wandelpromenade in de wijk Sao Roque. En maak een wandeling in het nabij gelegen bergmassief van Sete Cidades met vallei met prachtig meer. De lezersaanbieding is inclusief: retourvlucht Amsterdam - Sao Miguel met Arkefly of Sata in de Economy Class Luchthavenbelasting, brandstofheffing 55,- onder voorbehoud van wijzigingen) Transfer (luchthaven - accommodatie en v.v.) Nederlandssprekende reisleiding 7 overnachting in Hotel Canadiano 7x uitgebreid ontbijtbuffet Hotel Canadiano*** Middenin het centrum van Ponta Delgada bevindt zich hotel Canadiano. De kamers zijn eenvoudig, netjes en ruim, en kijken uit op de binnenplaats. Er is een klein restaurant en een barretje. Vanuit het hotel loopt u zo de stad in, maar ga eerst naar het bakkertje naast het hotel vooreen pastel de nata of hartig broodje. Prijs: vanaf €349,- Prijs is een vanafprijs per persoon per arrange ment, o.b.v. 2 pers. per kamer en excl. 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserverings- kosten per online boeking. Vanafprijs geldt op verschillende vertrekdata in oktober. De aan- biedingsprijzen op overige vertrekdagen van juli t/m sept. liggen rond de 399,-/€ 449,-. Meer informatie boeken: Ga naar de web winkel, bel met Arke 0900-8847 (0,70 per gesprek) of ga langs bij een Arke winkel 0.v.v. Azoren Canadiano aanbieding Wegener.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58