Overladen Leunis Adriaan Flipse Dag (ouwe) opa Jannetje Cornelia de Jongh Leunis Adriaan Flipse Pieternella Maria Besuijen - Wisse Pieternella Maria Besuijen - Wisse V. Maatje de Groene-Baijens Rust zacht lieve oma Maatje Adriana de Groene - Baijens echtgenote van Wim de Groene 17 - 9 - 2012 'want ik weet dat mijn Verlosser leeft! Verdrietig, maar vol dankbaarheid voor alle goede zorgen die wij van hem mochten ontvangen, is toch nog onverwacht in Simnia overleden onze lieve vader en trotse opa in de leeftijd van 86 jaar sinds 24 november 2001 weduwnaar van Adriana de Pagter Joke en Jan Grootenboer-Flipse Ina en Krijn Brasser-Flipse Wim en Paula Flipse-Dourleijn Rian en Arianne Flipse-van Keulen kleinkinderen- en achterkleinkinderen Westkapelle, 17 Juli 2015. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 21 Juli om 10.30 uur in de Moria kerk Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerk. C orrespondentieadres: Smidstraat 3,4361 BP Westkapelle. We willen de medewerkers van Simnia bedanken voor de liefdevolle verzorging. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Je hebt oma zo gemist, je mag nu naar haar toe. Jullie zijn weer samen. Ancella en Alex, Sjoerd Ilja en Oskar Elwin Rachel en Albert, Thijs, Twan, Tieme Miriam en Tom Jurian en Phoebe Gijs en Evelien Eva Jasper en Kylian Iris en Alex Niek Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom op de leeftijd van 86 jaar. A. Flipse P. Flipse-Minderhoud (in herinnering P. Gabriëlse P. Gabriëlse-de Pagter Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, 17 juli 2015 v Blijf met ons, want het is bij de avond en de dag is gedaald. Lukas 24: 29 Op de gezegende leeftijd van 90 jaar is na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, zorgzaamheid en liefde van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en oma-oma Veere W. Besuijen Middelburg Coby en Gert Rijssen Addy en Ben Middelburg Wim Veere Dries en Anja Middelburg Johan en Sarin Amstelveen Fred en Anneke Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Nieuw Sandenburgh, afdeling Valkenhof en Rozenhof voor de liefdevolle zorg waarmee zij is omringd. Sandenburghlaan 2 4351 RLVeere, 17 juli 2015 De Dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 22 juli om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het restaurant van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh. r~ Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante echtgenote van Willem Besuijen Middelburg F. Wisse C.J. Geschiere - Davidse Middelburg A.A. Wisse (in herinnering) A.C. Wisse - van Riel Neven en nichten Middelburg, 17 juli 2015 v r voor altijd dankbaar koesteren we in ons hart onze lieve oma behulpzaam voor iedereen leef je voor altijd in ons Harwil en Bregtje; Teun, Sepp Philia en Rob; Frederique, Lucas Anne-Marije en Joost Bernold Jan Willem Guus en Geraise; Dylan Marleen; Romano, Jerome Ricky en Judith; Anouk, Manon Michel en Wendy Bryan Niek en Elina Ilse en Mitchell Charlotte en Edinho Jurgen en Suzanne Frederique en Ingmar Omar Junior Vicente Veere, 17 juli 2015 Diep bedroefd en met verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze zus, schoonzus, tante en oudtante 19 april 1946 - 17 juli 2015 Broers, zussen en verdere familie Anita en Jan Harinck Correspondentieadres: René de Jongh, Boogjes 9, 3075 TA Rotterdam Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 21 juli van 20:00 uur tot 20:45 uur bij Monuta, Fluitekruidstraat 8, 4461 MH Goes. De crematie zal plaats vinden op woensdag 22 juli om 12:30 uur en aansluitend gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve zus. schoonzus en tante Kloetinge: Ko Baijens Nel Baijens-de Wijze Neven en nichten Ik zing dit lied voor jou alleen Breng witte rozen voor jou mee. Oh lieve oma, waar 'k van hou. 't Is hier zo eenzaam zonder jou Jantje Smit. Michel, Daisy, Macy Wilma, Freddy, Jaro Marcel Sharon, Kimmo Carmen Met woorden en gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte blijft steeds de vraag. Het is moeilijk om je los te laten, maar we weten ook dat het goed is zo. Onverwacht is van ons heengegaan, onze lieve dierbare ma, oma en overoma 12 juli 1932 Kapelle 17 juli 2015 Wemeldinge: Marja en Roel Willemse-de Groene Michel en Daisy, Macy Kapelle: Janneke en Jaap van de Guchte-de Groene Wilma en Freddy, Jaro Marcel Wemeldinge: Johan en Annet de Groene-Poleij Sharon en Kimmo Carmen Correspondentieadres: Fam. Willemse - de Groene Bierweg 22 4424 EM Wemeldinge Onze dank gaat uit naar verpleeghuis 'Pomona' voor de liefdevolle zorgen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 21 juli van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 23 juli om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 12.15 uur gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum te Kapelle. Indien wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54