0'G3NE is niet meer 'schattig' Laat je ook blij verrassen Zl? 500 17,- hollands nieuwe. het belangrijkste is in het leven' Dode in zwembad Demi Moore CULTUUR SHOW 27 Fans steunen Ferry Doedens Nance geniet van haar comeback bij RTL. Behalve in Staatsloterij Puur Geluk is ze vanaf vanavond ook te zien in Wie Doet De Afwas „Ik mag nu meedenken over de invulling van de programma's die ik presenteer. Dat was bij SBS anders JF Huawei P8 Lite ErrT tm In het zwembad van Hollywood-ac- trice Demi Moore is gisteren een do de man (21) gevonden. Dat hebben politiebronnen onthuld aan TMZ. De man zou zijn verdronken tijdens een feestje in het huis. De actrice was toen zelf niet thuis. Ik voelde me vaak een buitenbeentje' Fans van acteur GTST-Ferry Doe dens leggen zich niet zomaar neer bij zijn ontslag uit de serie. Op Face- book hebben zij de pagina 'Ferry Doedens verdient een tweede kans' aangemaakt. Ruim 3.600 men sen steunen het initiatief. I 0 9 m 999 9 9 9 9 9 9 0'G3NE timmert sinds de zege in The voice of Holland hard aan de weg om niet in de ver getelheid te raken. De kunst: de lat torenhoog leggen en toch je zelf blijven. Ook al denkt de bui tenwereld daar soms anders over. De zusjes Lisa, Amy en Shelley uit Fijnaart (het dorp van Frans Bauer toch? „Nee, van 0'G3NE!") zijn krap een halfjaar na het win nen van The voice of Holland nog altijd een tikkeltje overweldigd door alle aandacht en hectiek. De zangeressen zijn natuurlijk nog jong, maar bestempel ze be slist niet als naïef. „We wisten wat er na The Voice met artiesten kan gebeuren," vertelt Lisa wij zend op de onzichtbaarheid van winnaars als Iris Kroes (2012) en Julia van der Toorn (2013). „Onze strategie is te knallen met singles en die één voor één uit te breng en. En je muziek moet zowel po pulair als tijdloos zijn." Shelley voegt daaraan toe: „Er zijn mensen die je kapot willen maken. Of die proberen je een an dere kant op te sturen. Sommige fans wilden dat we alleen nog R&B gingen doen. Dat is niet wie we zijn." 0'G3NE is ook niet meer de formatie die ze vroeger was. Als Lisa, Amy en Shelley namen ze al eens deel aan het Junior Songfestival. „Jullie waren toen zo schattig, horen we soms. Maar we willen niet meer schattig zijn!" Na de gouden single Magie en vervolgens Cold, hoopt het trio op een nieuwe hit met Wings to Fly. Niets geen aandoenlijke lieverdjes meer, zo wordt ook duidelijk in de videoclip die ze opnamen op partyeiland Ibiza en waarin ze als schaars geklede, zwoele zeemeer minnen in slowmotion langs de kustlijn paraderen. Het hard aan de weg timmeren gaat door. Vorige maand waren ze special guests bij een optreden van Oily Murs in de Heineken Mu sic Hall, volgende maand varen ze met een 'eigen' boot mee tijdens de jaarlijkse Gay Pride. „Binnen nu en vijf jaar gaan we toeren", zegt Lisa. „In zo'n grote bus. We willen ook héél graag meedoen aan het volwassen Songfestival." 0'G3NE heeft stevige ambities voor een internationale carrière, maar de dames lopen nimmer naast hun hakken. Die nederig heid is er niet zomaar. Hun moe der Isolde vecht tegen een zeldza me en gevaarlijke bottumor. Door haar fysieke gesteldheid kon ze het Voice-avontuur van haar doch ters niet van dichtbij zien. De roodharige Amy: „Onze thuissituatie is best down to earth. Gelukkig is onze moeder stabiel nu. We hebben haar laatst voor het eerst meegenomen naar een optreden, dat was een heel emotio neel moment. Als we 's avonds thuiskomen, ligt zij meestal al op bed en mogen we haar kort even wakker maken om te vertellen hoe het was. Dat is een vast ri tueel. Net als we elke ochtend ge zamenlijk ontbijten." Amy wijst op haar vader, die al le liedjes van 0'G3NE schreef. „Zo schattig als we naar bed gaan en we hem met een koptelefoon op zien componeren. 'Ik heb een ge weldig idee!', roept hij dan. Als hij na een hele nacht opblijven hoort dat we het niets vinden, legt hij zich daar nog bij neer ook!" E L totaal per maand MAANDAG 20 JULI 2015 Popdiva Rihanna heeft mil joenen fans maar blijft ver legen, zegt ze tegen Daily Star foto 9 9 9 door Cudo Tienhooven 0'G3NE won in 2014 de finale van The Voice of Holland, foto ANP 1Q qn iy,ou MB/MIN/SMS Bij hollandsnieuwe zijn we nogal flexibel om het jou gemakkelijk te maken. Zo is er nu bijvoorbeeld één bundel waarmee je zelf bepaalt of je internet, belt of sms't. En wat je ook kiest, het kost altijd hetzelfde. En in combinatie met een Huawei Ascend P8 Lite t.w.v. 249,- wordt het helemaal feest. Want die kost nu geen 19,50 maar 17,- per maand. Inclusief 500 MB/MIN/SMS. Dus doe jezelf een plezier. Laat je ook blij verrassen en internet, bel en sms zoals jij het wilt. Kijk voor dit en meer op hollandsnieuwe.nl/pzc l.c.m. 2-jarig contract. Prijs excl. eenmalige kosten ter hoogte van 30,-. Aan deze uiting kunnen geen rechten worden ontleend. Actie geldig tot ten minste 16 augustus a.s.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 29