OysrJailai) Familieberichten 14 donderdag 16 juli 2015 Gustaaf Roger Buijsse Staf Dingenis Engel Sinke - Dies - Opa Een Super Opa kükookop q fflensenlinq.nl Magda Pateer-de Koek Willy Onghenae Dingenis Engel Sinke Zeven jaar geleden gevochten tegen kanker en gewonnen. Nu weer gestreden, maar..... verloren. Tot mijn groot verdriet is op 11 juli mijn Staf, mijn maatje, mijn alles gestorven. Elf dagen na zijn 70ste verjaardag. Staf echtgenoot van Rafke Buijsse-Buijck Hoek: Rafke Buijsse-Buijck Broer, schoonbroer en oom van IJzendijke: Marijke en Willy v.d. Vijver-Buijsse Theo Marco Mascha IJzendijke: José en Karli de Wilde-Buijsse Jelleen Sophie^ Femke en Joffrey Thijs en Odile Jonas. Isa En het gezin van Cécile en Aloys f waar Staf zo bij hoorde. IJzendijke: Cécile en Aloys f Dellaert-Buijck Bladel: Ingrid en Huub v.d. Weegh-Dellaert Evelien en Sjoercl Margot en Jip IJzendijke: Eugène en Marleen Dellaert-Goethals Elsemieke Astrid Loes IJzendijke: Vronie en Carl Poppe-Dellaert Tim Thomas Bart Terneuzen, 11 juli 2015 Knol 26 4542 PV Hoek We hebben in besloten kring afscheid genomen van Staf. Mijn dank aan artsen en verplegend personeel. NOOIT MEER Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze goede vriend die we heel erg zullen gaan missen. Theo en Ans Harold en Resi Wim f en Lien John en Gerda AZs het leven lijden wordt, is sterven een verlossing. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze zorgzame vader, opa en overopa Weduwnaar van Ida Pieternella Sinke-Eckhardt - Ida - Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Kapelle: Anne-Marie en Wim Michel en Marleen, Raoid, Miguel, Antoinette en Johnny, Damian, Ryan Kruiningen: Marianne en Raymund 14 juli 2015 Nederhof 9,4401 JX Yerseke Onze dank gaat uit naar het personeel van Allévo en het medisch personeel van de huisartsen praktijk Yerseke. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 juli om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 9.55 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eén opa uit duizend, stond altijd klaar voor ons, niets was teveel, warm is de herinnering. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer, telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer, het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Dank voor de vele mooie jaren, rust zacht lieve opa, Michel en Marleen Antoinette en Johnny Een 'over-opa', wie heeft dat? wat zullen we je missen, rust zacht. Raoul en Miguel Fons Pateer Fons Kouijzer Langzaam ging je geestelijk bij ons weg. Nu heb je ons ook Lichamelijk verlaten. Onze zus en schoonzus: Magda Pateer -De Koek. Sterkte voor allen die zich betrokken voelen bij haar. Veel heb je ons gegeven. Veel heb je voor ons betekend. Bedankt voor alles, rust zacht. Adios, je plurkjes Damian en Ryan Na een langdurig ziekteproces is mijn broer, onze zwager en oom Op 89 jarige leeftijd op 14 juli overleden. Engel en Adrie Sinke Kinderen Kleinkinderen Goes, 14 juli 2015 Geschokt en bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van Wendy Martens-Kievit echtgenote van ons bestuurslid Patrick Wij wensen Patrick, kinderen, ouders en verdere familie heel veel sterkte. Bestuur en Leden Personeelsvereniging De Rode Haan Onrustig zoekend dwalend in gedachten. Nu de rust gevonden, dat zal ons verdriet verzachten. In liefde losgelaten onze moeder en oma weduwe van eerdere weduwe van Kuitaart, St. Jansteen, 8 april 1932 13 juli 2015 St.Jansteen: Paul en Nicolle Tom Michiel en Joscha Hulst: Etienne en Christian Stijn, Giel Correspondentieadres: Van Hovestraat 6, 4564 BG St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Magda in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op vrijdag 17 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 juli om 10.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Er is gelegenheid een donatie te geven voor de Alzheimer Stichting. Hiervoor zullen collectebussen klaarstaan in de ontvangkamer. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de Geslechtendijk. Nooit zul je door de tuin meer lopen, waar iedere bloem, iedere plant, getuigde van je zorgende hand. Een andere tuin ging voor je open. Sint-Jansteen 13 juli 2015 Op 2 juli 2015 overleed rustig en kalm op de Meander in Hulst In het crematorium hebben we op woensdag 8 juli afscheid van hem genomen. We danken iedereen die aanwezig was bij het afscheid van Willy en iedereen die hem in zijn leven een warm hart heeft toegedragen. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van 'de Meander' voor hun goede en liefdevolle verzorging. Uit aller naam: Werner en Marjon van Osselaer Wilfried en Jeanine Ivens

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43