Stad en natuur in veelzijdig Twente Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag Hampshire Hampshire Hotel - De Broeierd Enschede Van 149,50 per persoon Voor 97,50 per persoon Online boeken via www.hampshire-hotels.com/wegenerenschede Boek nu deze lezersreis ~\§§P pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 3-daags Zomerarrangement Lezersprijs vanaf 59,- p.p.* Boek nu deze lezersreis ~\SüP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen In de directe omgeving vindt u natuurge bieden, pittoreske dorpjes, historische plaatsen en bruisende culturele steden. Bent u een fietsliefhebber? Het grens gebied tussen Enschede en Bad Bentheim is een waar fietsparadijs. Vanuit Nederland fietst u zo de grens over en bentu in een mumvantijd in Duitsland. Bad Bentheim heeft een prachtig kasteel en schilderachtige straatjes en is zeker een bezoekje waard. Speciaal voor u 2 x overnachting 2 x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner op de dagvan aankomst 1 dag gratis gebruik van de hotelfietsen inclusief fietsroute 1 x entree voor Holland Casino Gratis Wi-Fi en gratis parkeren Meer informatie en/of reserveren Ga naar de webwinkel of reserveer via 035 - 677 7217 o.v.v.Lezersreis Wegener of boek direct online via de website www.hampshire-hotels.com/wegenerenschede Extra luxe genieten? Voor 11,25 per persoon extra verblijft u in een luxe Tuinkamer met een ruim terras of balkon. Prijs is op basis van een reservering voor twee personen en exclusief eventuele gemeentelijke heffingen. Dit arrangement is geldig tot 31 oktober 2015 o.b.v. beschikbaarheid. FZC woensdag 15 juli 2015 Enschede, het authentieke centrum van het Oosten, is de ideale uitvalsbasis om Twente te ontdekken. Prijs is op basis van beschikbaarheid en een tweepersoons bezetting. Geldigheid arrangement t/m 30 september 2015 op basis van beschikbaarheid. 1-persoons toeslag: €30,00 op de arrangementsprijs. Exclusief toeristenbelasting a 3,10 p.p.p.n. Het hotel Hampshire Hotel - De Broeierd Enschede is van oorsprong de oudste herberg van Twente. Het originele gebouw stamt uit 1831 en is in authentieke Saksische stijl gebouwd. Het ligt in het hart van Twente aan de rand van Enschede, op tien minuten afstand van het bruisende centrum. De keuken staat bekend om haar eigentijdse gerechten en het gebruik van streekproducten, proef ook de originele Twentse wijnen die in het restaurant worden geschonken en geniet van een aangenaam en verrassend verblijf. Het totaal gerenoveerde Golden Tulip Zoetermeer - Den Haag is een schitterend modern 4 sterren hotel gelegen in Zoetermeer, aan de rand van Den Haag. Door de ligging van het hotel nabij de A12 en direct tegenover het NS station is de bereikbaarheid uitstekend. Het hotel beschikt over nieuwe en moderne kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Alle kamers zijn voorzien van een minibar, regendouche en koffie- en theefaciliteiten. Verder beschikt Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag over een gezellige baren een eigen tijds restaurant Bogatti's waar genoten kan worden van een uitge breid ontbijtbuffet, een heerlijke lunch of een culinair diner. Daarnaast beschikt het gehele hotel over gratis internet. Combineer uw verblijf met een bezoekje aan Den Haag ofwel 'de beste binnenstad van Nederland' met een uniek winkelaanbod, gezellige terrasjes en het eerste museum van Nederland, het Mauritshuis. Het Mauritshuis toont het beste van de Nederlandse schilderkunst uit de Gouden Eeuw. Wilt u toch liever meer ontspanning? Het bekende Sauna, beauty en Wellnessresort Elysium ligt op nog geen 15 minuten afstand. Naast de vele sauna's en baden kunt u uzelf daar ook laten verwennen met een van de vele internationale beautybehandelingen en massages. U bevindt zich daar in een ware oase van rust. Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met ons op Golden Tulip Zoetermeer-Den Haag via telefoon 079-320 3160 of via e-mail: reservations@goldentulipzoetermeercentre.nl 3-daags Zomerarrangement Welkomstdrankje inclusief een portie bitterballen 2 overnachtingen in comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren direct voor het hotel HOTELS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 8