Üi/arlailsf) Familieberichten 14 woensdag 15 juli 2015 Jan van der Bruggen Margaretha Catharina Amelia Klaassen - de Waal Hans Camphuijsen kükookop q fflensenlinq.nl Pieter de Hondt A/s de dag om is zakt de zon niet echt in zee eiders schijnt daglicht. Jan In liefde en dankbaarheid losgelaten, na een rijk maar door ziekte te kort leven, onze allerliefste en onvergetelijke psychiater Schijndel, 30 december 1952 Kapelle, 12 juli 2015 Hij gaf glans aan ons leven en dat van vele anderen. Wij zijn intens verdrietig en zullen hem zo vreselijk missen. Kapelle: Anne-Marie van der Bruggen-Graafmans Maastricht: Geert en Laura Nijmegen: Lieke en Michel Het afscheid vindt plaats op vrijdag 17 juli om 12.30 uur in de Schelde aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 in Bergen op Zoom. Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v.: Familie Van der Bruggen Postbus 12, 4430 AA 's-Gravenpolder Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Jan van der Bruggen Jan van der Bruggen Jan van der Bruggen - Gretha - Jan van der Bruggen Petrus Joseph de Koning - Piet - Ali Oosterhuis-de Jong in de leeftijd van 92 jaar Bedroefd hebben wij kennis genomen dal na een langdurig ziekteproces Psychiater op 62-jarige leeftijd is overleden. Met alle kracht die Jan had, heeft hij zijn ziekte helaas niet kunnen overwinnen. Wij bedanken Jan voor zijn bijzondere en deskundige inzet voor Emergis en zijn patiënten. Wij wensen zijn vrouw en kinderen, familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis Jack Elenbaas, Werner Bruning en Fryda Evertse, directie Paul de Schipper en Rick Mentjox, raad van bestuur Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Psychiater Wij bewonderen hoe jij omging met je ziekte en de daarbij behorende behandelingen. We denken met waardering aan je toegankelijkheid, humor en betrokkenheid. Ondanks dat wij je al een tijd hebben moeten missen, laat je naast een lege plek in ons team, vooral een lege plek achter in ons hart. Wij wensen Anne-Marie, de kinderen en familie sterkte toe. Collega's Emergis, team dagbehandeling en ambulant Oosterschelderegio Verslagen zijn we door het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Psychiater We zullen je humor, scherpzinnigheid en inzet missen. Je collegae van de medische staf van Emergis Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons is heengegaan onze lieve Levenspartner van Leendert Houterman Wisse f 2 maart 2015 Eerder gehuwd geweest met Job David Klaassen 15 september 1929 - f 11 juli 2015 Leo en Mary Klaassen Anita en Roy, Björn Familie Wisse Familie de Waal Correspondentieadres: Willem Alexanderhof 15, 4941 JZ Raamsdonksveer. De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 17 juli om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Als het leven lijden wordt, is sterwen een verlossing. Na een moeilijke periode is rustig ingeslapen mijn man, onze vader, opa, mijn broer, zwager en onze oom Ouder-Amstel, f Goes, 12 januari 1934 10 juli 2015 Oost-Souburg: Den Haag: Ierland: Alphen a/d Rijn: Aad Camphuijsen-van Noort Jelle en Katja Taco en Sheila Mark, Aine Paul en Ineke neven en nichten Hunzestraat 2a 4388 SN Oost-Souburg -Het was de nadrukkelijke wens van Hans dat de crematieplechtigheid in familiekring plaats zal vinden.- Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Jan van der Bruggen de echtgenoot van onze collega Anne-Marie. Wij wensen Anne-Marie en kinderen, familie en vrienden veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Namens directie en collega's Edudelta College Goes Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de (schoon)vader van onze lieve vrienden Lieke en Michel We wensen Lieke, Michel en familie veel sterkte toe. Anne en Annemieke Snoep Veerle, Tristan Marco en Debbie Baart Armin Het is goed zo Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen een einde is gekomen aan het leven van onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 75 jaar Vlissingen: S.C. van de Gruiter - de Hondt F. Leltz Oost-Souburg: C.S. Louws - de Hondt P.F.J. Louws Vlissingen: M. van de Gruiter A.F. van de Gruiter - de Regt Breskens: H. Becude - van de Gruiter G. Becude Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Ter Reede", woning 25 voor de goede en liefdevolle verzorging. Vlissingen, zorgcentrum Ter Reede, 14 juli 2015 correspondentieadres Nienke van Hichtumlaan 7 4385 KV Vlissingen De bijeenkomst waarin wij zijn leven zullen gedenken wordt gehouden op vrijdag 17 juli om 10.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Hieraan voorafgaand is er van 10.00 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zoals een schip mag glijden door de golven van de Zeeuwse kust. Zo verdien jij de veiligheid van de eeuwige rust. Dankbaar voor alles wat hij voor ons betekende, is op 77-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn geliefde broer en onze oom Middelburg, 7 januari 1938 f Goes, 10 juli 2015 Marloes de Koning Louise Antoine en Joanne Gerwin en Lianne Tanja Correspondentieadres: Ds. Hoekstrastraat 7, 9681 CN Midwolda De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving Op 10 juli 2015 is overleden Vlissingen, de kinderen De crematie heeft plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61