Familieberichten üyeriadHfi kükookop q fflensenlinq.nl 14 woensdag 15 juli 2015 Wendy Martens - Kievit II Wendy Martens - Kievit Wendy Martens-Kievit Wendy Martens WENDY Wendy Wendy Martens - Kievit Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Nog totaal niet beseffend wat ons is overkomen, delen wij u mee, dat geheel onverwachts, thuis is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en geweldige opa Theo Hulshout echtgenoot van Miep Asselman Hengstdijk, 21 juli 1934 Hengstdijk St. Jansteen t Hengstdijk, 13 juli 2015 Miep Hulshout-Asselman Paul en Nadine Zoë, Sophie Kloosterzande Evert en Veroniek Estelle, Miquel St. Josephstraat 24 4585 AH Hengstdijk Vrijdag 17 juli is ervan 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van Theo te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 18 juli om 10.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Alleen schriftelijke condoleance. Roza Verhagen-Annaert 13 juli 2015 Waarom jij, waarom? Deze vraag stellen wij ons telkens weer Hierop zullen we nooit een antwoord meer krijgen We hadden het zo goed, en je had nog zoveel te doen Je taak als moeder (bijna oma) was nog niet volbracht Maar toch ben jij weggerukt uit ons leven Er zijn gewoon geen woorden voor Wendy, je was voor mij een perfecte echtgenoot, en voor je kinderen een lieve zorgzame moeder. Bedankt voor die 25 jaar dat we samen hebben mogen delen. in de leeftijd van 48 jaar. Wat zullen we je missen, Liefs Patrick Mitchell Melanie V Brent Simba Ifr Pa en ma Kievit - Corijn Pa (in herinnering) en ma Martens - Faes Terneuzen, 12 juli 2015 4533 HJ Vuurvlinder 13 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 15 juli van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Monuta Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 16 juli om 13.00 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangengelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Erg verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze schoonzus en tante Patrick, Mitchell, Melanie en Brent, veel sterkte, we zullen er altijd voor jullie zijn. Linda en Theo van Deurzen - Martens Marjolein Dennis en Manon Jasper Miranda en Ronny Steijaert - Martens Robbin en Samantha Nathalie Verbijsterd zijn wij na het bericht van het plotselinge overlijden van onze medewerkster Wij wensen namens het team van huisartsenpraktijk Triniteit, Patrick, kinderen, ouders en familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Wendy, we zullen je opgewekte en vriendelijke aanwezigheid bij het netjes houden van onze praktijk heel erg missen. Team huisartsenpraktijk Triniteit Afgelopen zondag bereikte ons het droevige bericht dat volkomen onverwacht op 12 juli 2015 is overleden echtgenote van onze collega Patrick Martens. Wij wensen Patrick, zijn kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's Fire Safety ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen Oost Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 12 juli 2015 van echtgenote van onze medewerker en brandweer collega Patrick Martens. Wij wensen Patrick, kinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen Oost Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van echtgenote van onze collega Patrick Martens. Patrick is onze zeer gewaardeerde vriend en collega. Wij zullen er zoveel mogelijk voor je zijn. Wij wensen Patrick, zijn kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Theo Marjolein Ard Esmeralda Jan Anneke Alex Yvonne Roland Susana A-shift Fire Safety en Guards Zeeland Refinery N.V. Geschokt en diep bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van Echtgenote van onze brandweercollega Patrick Martens Wij wensen Patrick, kinderen, ouders en verdere familie heel veel sterkte toe. Namens collega's brandweer Post Zuidlandstraat Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn geliefde vrouw, onze lieve ma en oma echtgenote van Richard Johan Verhagen Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Hulst: Richard St. Jansteen: Frannie Kenny en Milou Graauw: Wilfried en Bianca Kevin en Martine Truffinoweg 58, 4561 NT Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op donderdag 16 juli van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 17 juli om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Een woord van dank aan alle medewerkers van "Blaauwe Hofke 136'voor hun goede en liefdevolle verzorging. Het heeft haar en ons goed gedaan. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 42