Wat is nu een eerlijke prijs voor een onderhoudsbeurt? Dj Kleinenberg scoort met remix bij Madonna CULTUUR SHOW 25 Check eerst Carsom.nl De onafhankelijke vergelijkingssite voor auto-onderhoud Gratis offertes aanvragen bij erkende garages in je buurt Offertes eenvoudig op 15 punten vergelijken ©CARSOMNL glimlacht. Ze kent de buien van haar dochter van haver tot gort. „Dan is het plezier even uit het controlecentrum verdwenen, hè." Ze vindt de verschillende puberemoties in de animatiefilm treffend uitgebeeld. Nicole heeft, vertelt ze, zo haar eigen manier om daarmee om te gaan. „Als Danique boos is, dan laat ik haar altijd even een tijdje alleen. Wanneer ze ver drietig naar boven is gegaan, ga ik vragen of ze erover wil praten. Als dat niet zo is, laat ik haar met rust." Niet dat 11-jarigen uitgebreid hun zielenroerselen met de we reld delen, laat staan met hun ouders. Astrid: „Dat komt pas als ze naar de middelbare school gaan." Net als Riley in de film la ten de drie Nederlandse meisjes al die ingewikkelde gevoelens rondwaren in hun hoofd, zonder er zelf helemaal grip op te heb ben. Nicole: „Danique praat met ons over wat ze meemaakt. De emoties voel je er als moeder wel bij." Denk na het bekijken van Inside out niet dat prille tie nermeiden constant worden ge pijnigd door een achtbaan van emoties. Dat is beslist niet het ge val, vindt moeder Renate van Koppen. Als ze iets aan de Pixar-film zou mogen verande ren, dan zou ze iets toevoegen: verstand. „Dat miste ik echt. Veerle kan behoorlijk tempera mentvol zijn, maar ze denkt ook nog na." Zo reageert Veerle als de rede lijkheid zelve op de vraag of ze ooit zou overwegen weg te lo pen, zoals Riley doet als ze het le ven in San Francisco totaal niet meer ziet zitten. „Waarom zou je weglopen? Je hebt niks en je kan niks", redeneert ze nuchter. Renate kijkt geamuseerd naar haar dochter. Zie, dat verstand zit soms wel degelijk aan de knoppen in dat u-jarige koppie van haar dochter. Timberlake, Pharrell Williams, red.), maar nooit eerder meege maakt dat een artiest zo nauw be trokken is bij het eindproduct. Ik denk dat ze daarom na al die jaren nog steeds de onbetwiste Queen of Pop is." Kleinenberg heeft met zijn re- mix niet alleen bij Madonna pun ten gescoord. Ook bij zijn tiener dochter kan hij niet meer stuk. Zij is groot fan van Miley Cyrus en Katy Perry die, net als veel andere sterren, een rolletje hebben in de videoclip van Bitch I'm Madonna. „Dat ik iets met haar idolen te ma ken heb, maakte van mij meteen de coolste papa. Dus die afwijzing van tien jaar geleden heb ik Ma donna inmiddels wel vergeven." Superster Madonna gaat in haar nieuwste videoclip he lemaal los op de beats van Sander Kleinenberg. De 43-jarige Nederlandse dj maakte op verzoek van de Queen of Pop een remix van haar nieuwste hit Bitch I'm Madonna, afkomstig van haar eerder dit jaar verschenen al bum Rebel Heart. Kleinenberg twijfelde geen seconde. „Voor mij is dit de ultieme revanche", ver telt hij. Kleinenberg herinnert het zich nog als de dag van gisteren. We kenlang had hij ruim tien jaar gele den gewerkt aan de remix van Ma donna's toenmalige hit Hollywood. Om daarna van een medewerker van de popdiva te horen dat de zangeres toch niet met hem in zee wilde. „Ik was jong, razend en thousiast en natuurlijk diep ge kwetst dat Madonna toch iets an ders wilde dan ik had gemaakt", zegt hij nu. Een tijdje geleden rinkelde de telefoon weer. Opnieuw benader de het team van Madonna hem voor een remix. Kleinenberg hoef de niet lang na te denken. „Nu kan ik me eindelijk revancheren. Ik ben met Madonna opgegroeid, ze is de absolute koningin van de popmuziek. Je zegt gewoon geen nee tegen haar." Deze keer was de Amerikaanse zangeres wél onder de indruk van het eindresultaat. En niet zo'n beetje ook. In de door haar online gezette nieuwe videoclip danst de 'Je zegt gewoon geen nee tegen Madonna' 56-jarige superster zoals alleen zij dat kan op de remix van Kleinen berg. „Te gek", reageert de dj. „Ik hoorde dat iemand van haar team nog iets aan mijn song had willen veranderen, maar dat zij daar zelf een stokje voor heeft gestoken. Ze vond het perfect zoals het was. Echt een megacompliment." Madonna werkte eerder samen met de Nederlandse dj's Don Dia blo en Afrojack. Laatstgenoemde werd zelfs beloond met een Gram my, de belangrijke Amerikaanse muziekprijs, voor zijn remix van haar nummer Revolver. De superster staat bekend als enorm kritisch. Kleinenberg her kent dat beeld. „Ze bemoeit zich met alle facetten van haar carrière. Van haar outfit in videoclips tot de tourdata. Ik heb met veel grote sterren gewerkt (onder anderen Ja- net Jackson, Justin WOENSDAG 15 JULI 2015 «•fY huilbui Jouw beste deal kiezen Vind de beste deal voor auto-onderhoud Amy, Veerle en Danique, drie stoere meiden van 11 jaar, kijken samen met hun moeders op de tweede rij naar Inside out. foto Sander Heezen door Chantal Blommers Sander Kleinenberg: „Ik hoorde dat iemand van haar team nog iets aan mijn song had willen veranderen, maar dat zij daar zelf een stokje voor heeft gestoken, foto PR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 25