Üi/arladai) Familieberichten Jannetje van Belzen kükookop q fflensenlinq.nl Jannie Eckhardt-de Jonge Jannie Eckhardt-de Jonge 24 maandag 13 juli 2015 Zijn handen hebben voor ons gewerkt. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Na enkele weken van hoop en onzekerheid delen wij u mede dat, toch nog onverwachts, is overleden mijn innig geliefde, zorgzame man, onze lieve zorgzame vader en trotse opa en overgrootvader Hubrecht Poortvliet Huib *23 april 1944 Amemuiden f 10 juli 2015 M.C. Poortvliet-Oreel Paul en Lianne Savannah en Dennis, Qwin Esmay Jos en José Pascal en Valerie Joan Jannie en Lennard Brian en Tessa Björn en Lisanne Jens Mike Mart Liesbeth en Erik Lotte Rik Gilbert Langstraat 38 4341 EG Amemuiden De dienst ter nagedachtenis waarin we zijn leven gedenken, welke geleid wordt door ds. M. Klaassen, zal worden gehouden donderdag 16 juli om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Markt 10 te Amemuiden. Aansluitend zal om 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen v Hubrecht Poortvliet Amemuiden, lOjuli 2015. Huib Poortvliet Ome Huib Huib Poortvliet Huib Poortvliet Huib Poortvliet Huib Poortvliet Als de wereld om je heen steeds vager wordt. Als er onrust is en pijn, dan is het goed dat er nu vrede kan zijn. Na een liefdevolle verzorging in Verzorgingshuis Moerweide, is op bijna 96-jarige leeftijd van ons heengegaan onze moeder, oma en overoma weduwe van Laurens Cornelisse Sint Laurens, 21 juli 1919 f Roosendaal, 11 juli 2015 Correspondentieadres: L. Cornelisse Voorhoute 11 4416 BS Kruiningen Cornelis en Alice Wilma Loekie en Ad Marianne en Wim Klein- en achterkleinkinderen Ma is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Margaret Verbraak, Bergsebaan 104 te Nispen. Voorafgaand aan de uitvaartdienst is er op woensdag 15 juli tussen 10.30 uur en 10.40 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van ma in de aula van begraafplaats Zegestede, Rucphensebaan 95 te Roosendaal. De uitvaartdienst wordt gehouden in bovengenoemde aula op woensdag 15 juli om 10.45 uur. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats bij pa op begraafplaats Zegestede. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden onze lieve moeder en oma sinds 17 februari 2005 weduwe van Broer Eckhardt 11 september 1931 11 juli 2015 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voor de goede zorgen. Kruiningen: Gerard Eckhardt Correspondentieadres: Petra Eckhardt Dreyershofje 14 3811 WV Amersfoort De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Goes: Willy en Wim f Belinda Diana en Tom en kinderen Verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve zwager en oom Willem Albert Tulp - Wim - echtgenoot van A.E. Tulp-Marijs Joke Verhage-Marijs t Willy Marijs Nelly Marijs Piet Verhage f Riet Verhage-Mandemaker neven en nichten Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 71 jaar Amemuiden: K. Poortvliet G. Po o rtv li et-van Belzen (in herinnering) G. van Belzen-Poortvliet J. van Belzen (in herinnering) Neven en nichten. Bedroefd hebben we na een ziekbed afscheid moeten nemen van onze zwager en oom We wensen tante Ma en kinderen veel sterkte toe Amemuiden, 10 juli 2015 Ina Oreel Jacco en Silvia Marjolein en Edwin Hilbert Arjen Jannie en Kees Francke Lourens en Jolijn Lennard en Jola Bedroefd zijn wij door het toch nog onverwachts overlijden van onze altijd zorgzame Jan Grie en Kees Paula en Jan Paulus en Jeanette Neel en Guus Ineke en René Gerrie en Jan en kinderen Wij wensen tante Maai, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Toch nog onverwachts maar veel te vroeg is uit onze kennissenkring overleden Wij wensen Maatje, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Jan en Gré Knolle Simon, Jacolien, Jurian en Janiek Baas Fie Baas en Chris (in herinnering) Oma Dijke Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze actieve vrijwilliger, oud-consul en oud-scheidsrechter Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Bestuur en leden voetbalvereniging Amemuiden Heden bereikte ons het droevige nieuws dat is overleden onze vriend en actief lid van de werkgroep van de voetbalvereniging Amemuiden Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen zeer veel sterkte met dit zware verlies Werkgroep van de VV Amemuiden Dies van Belzen Leo van Belzen Robbie van Belzen Saai van Belzen Dies Hofman Henk van Leerdam Ko Marijs Lieven Meulmeester Piet Moerland Rien Moerland Jo de Nooijer Kees Theune lek Verpoorten Peter Witte Amemuiden, 11 juli 2015 Bedroefd vernamen we het overlijden van stuwende kracht bij de bouw van ons clubgebouw en later vaste bezoeker We zullen hem erg missen en wensen zijn vrouw Maai, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte Kantine VV Amemuiden Lenie Eckhardt-Otte in liefdevolle herinnering Jantine Amersfoort: Petra Eckhardt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54