Restaurant Kaatje bij de Sluis 32maandag 13 juli 2015 Bestel nu op pzc.nl/webwinkel Extra voordeel op cartridges voor uw Canon, Epson, Brother of HP printer. Bestel nu! NU DE BESTE KWALITEIT VOOR EEN SCHERPE LEZERSPRIJS! elders 69,95 Extra voordelig en gratis thuisbezorgd! Complete set cartridges: Zwart en kleur Geschikt voor: Canon, Epson, Brother en HP printers Bij Canon, Epson en Brother een 2e set cadeau!* Met chiptechnologie voor probleemloos cartridges wisselen *Met uitzondering van HP cartridges. Ongemerkt print u meer en vaker in de zomer: de routekaarten naar uw vakantiebestemming, die leuke vakantiefoto's voor opa en oma, en tickets voor dat festival dat u niet mag missen. Profiteer nu van extra voordeel op een complete set cartridges voor uw Canon, Epson, Brother of HP printer: Deze cartridges bevatten meer inkt dan A-merken en worden gratis bij u thuisbezorgd! Deze zomer zit u dus niet met een lege printer. 2 dagen vanaf Chef-kok Peter Postma combineert de Franse keuken met biologische ingrediënten als geen ander en bezorgt u een culinaire topavond! Als lezer van deze krant ontvangt u een glas prosecco gratis. Tot 44,- voordeel per persoon! Michelin-ster arrangement 6-gangendiner Biologisch ontbijt 4-sterren hotel Klantbeoordeling 8,5 Boek vóór 20 juli op Kras.nl/LR83035 Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83035 Dit kleinschalige 4-sterren hotel ligt in het hart van het haven stadje Blokzijl en pal tegenover Restaurant Kaatje bij de Sluis! Het hotel beschikt over een bar, terras en een mooie Engelse tuin met fruitbomen en een kruidentuin. De 7 luxe hotelkamers zijn o.a. voorzien van airco, een telefoon, televisie, gratis wifi, badkamer met ligbad en apart toilet. U kunt uw auto gratis bij het hotel parkeren. Inclusief: 2 dagen (1 nacht) verblijf in Exclusief: zie onze website. Hotel Kaatjes Résidence met een geserveerd ontbijt met biologische Aankomst: van 14 juli t/m producten, een 6-gangendiner in het 18 december 2015. Restaurant Kaatje bij de Sluis op de dag van aankomst en gratis een glas van vooru luxe prosecco. 2 dagen JA3;- vanaf 99, Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 20 juli 2015. Ga naar Kras.nl/LR83035 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. R reisnummer LR83035 V Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 33