Colofon 1 p ii Wat blijft is de emotie... familieberichten IDensenljnq.nl Familieberichten üvsr ladsn w Jannie Eckhardt-de Jonge Jannie Eckhardt-de Jonge milieberichten Julian Zohlandt Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden onze lieve moeder en oma sinds 17 februari 2005 weduwe van Broer Eckhardt 11 september 1931 II juli 2015 Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande te Krabbendijke voor de goede zorgen. Kruiningen: Gerard Eckhardt Correspondentieadres: Petra Eckhardt Dreyershofje 14 3811 WV Amersfoort De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Goes: Willy en Wim f Belinda Diana en Tom en kinderen Huib Poortvliet Huib Poortvliet Huib Poortvliet Huib Poortvliet Uitvaartverzorging H. Jobse - 0118 46 22 05 u familieberichtenonline. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant kijk ook op maandag 13 juli 2015 25 Hoera! We hebben een zoon en broertje geboren op 9 juli 2015 De trotse ouders en grote broer Jurgen, Cisca en Floris Zohlandt Steeland 4 4554 BS Westdorpe Lenie Eckhardt-Otte in liefdevolle herinnering Jantine Amersfoort: Petra Eckhardt Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Email Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Bedroefd hebben we na een ziekbed afscheid moeten nemen van onze zwager en oom We wensen tante Ma en kinderen veel sterkte toe. Ina Oreel Jacco en Silvia Marjolein en Edwin Hilbert Arjen Jannie en Kees Francke Lourens en Jolijn Lennard en Jola Arnemuiden, 10 juli 2015 Toch nog onverwachts maar veel te vroeg is uit onze kennissenkring overleden Wij wensen Maatje, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Jan en Gré Knolle Simon, Jacolien, Jurian en Janiek Baas Fie Baas en Chris (in herinnering) Oma Dijke Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze actieve vrijwilliger, oud-consul en oud-scheidsrechter Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Bestuur en leden voetbalvereniging Arnemuiden Heden bereikte ons het droevige nieuws dat is overleden onze vriend en actief lid van de werkgroep van de voetbalvereniging Arnemuiden Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen zeer veel sterkte met dit zware verlies Werkgroep van de VV Arnemuiden Dies van Belzen Leo van Belzen Robbie van Belzen Saai van Belzen Dies Hofman Henk van Leerdam Ko Marijs Lieven Meulmeester Piet Moerland Rien Moerland Jo de Nooijer Kees Theune lek Verpoorten Peter Witte Arnemuiden, 11 juli 2015 il jjj \r&*- vuvuvu.hjobse-uituaart.nl uuvuuu.basisuituaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 26