Si O Mensen inq.nl Ui/srlsdsf) Jenoah Mörtinus Peter de Groot Familieberichten 7 07 - 07 -7(015 Maatje van der Werf-Klaasse Petrus Johannes Perquin -Peter- Wil Westhoek - Staas Michaëla Cristine Margarete Ben Davidse en Tannie Davidse-de Ridder Bartelina Angelina Petronella Slough-Braat Babs De Uitvaart Informatie Hulplijn Maria Elisabetha Hamelink - van Kempen Miep Martina Maria Jacoba van der Werf - Maya - weduwe van Willem Westhoek kijk ook op Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze eerste kleindochter Bas en Monica Joop en Marleen De trotse ouders zijn: Alwin van Belzen en Martina Volwerk Oranjestad Aruba Tevens hopen Alwin en Martina op 28 juli 2015 in het huwelijk te treden. Wilt u een kaartje sturen, dan kan dit via het adres: Irislaan 17 4382 TL Vlissingen Wij willen u hartelijk bedanken voor de overweldigende hoeveelheid gelukwensen, bloemen, kaarten en andere attenties die we mochten ontvangen voor ons 60-jarig huwelijk op 30 juni jl. Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Houd me vast als het nodig is in gedachten en ik zoek je In alles om me heen Liever bij papa en mama maar nu samen met je grote zus en niet alleen Lorenzo de Groot Marije Baas Luciana Kinderdijk 16a 4331 HG Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, laten wij u weten dat na een liefdevolle verzorging in de Vondellaan -woning 11- heel rustig van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Charlie Slough in de leeftijd van 92 jaar. Frances en Arno Peters-Slough Fred en Jenny Slough-Warman en kinderen 8 juli 2015 Correspondentieadres: Lansenpad 9, 4386 ED Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 13 juli van 10.00 tot 10.20 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend gedenken wij haar leven om 10.30 uur tijdens een samenkomst in de aula van het uitvaartcentrum. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week k 0800 - 4444 000 Dwars door de stille leegte, klinkt de echo van jouw lach. Zachtjes, van een afstand alsof ik je daarnet nog zag. Steeds denk ik aan jouw grappen, steeds hoor ik weer jouw stem. Dan voel ik weer de leegte omdat jij er niet meer bent. Rust zacht Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze zeer geliefde en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe van Simon Hamelink 2 februari 1925 10 juli 2015 Kerkrade Vlissingen Johan en Duanpen Rozita en Arie Wies en Attif Joost en Lia t Simontje t Ruud en Wieny Marga en Felix Andrew Klein- en achterkleinkinderen Wij zijn Andrew dankbaar voor alles wat hij zo liefdevol voor haar gedaan heeft. Correspondentieadres: Pres.Rooseveltlaan 207, 4383 SC Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 15 juli van 10.00 tot 10.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsdienst worden gehouden in de R.K. Onze Lieve Vrouwe Kerk aan de Singel te Vlissingen, waarna om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd uitvaartcentrum. Na een lang leven is overleden onze tante en schoonzus gehuwd geweest met Willem Nikolaas van der Werf Noordgouwe, f Zierikzee, 26 september 1914 9 juli 2015 Wij zullen haar zorgzaamheid, opgewekte karakter en humor missen. Met liefde en respect blijven wij aan haar denken. Nichten en neven Klaasse Adrie van der Werf Nichten en neven Van der Werf Correspondentieadres: mevrouw A. Boon Volkerakstraat 27 4301 XV Zierikzee De dienst ter nagedachtenis aan onze tante wordt woensdag 15 juli om 13.30 uur gehouden in de "Driekoningenkerk" aan de Ring te Noordgouwe, waarna aansluitend de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te ontmoeten in het Dorpshuis, Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe. zaterdag 11 juli 2015 17 Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en schoonvader echtgenoot van Delft, 21 februari 1945 Rotterdam, 9 juli 2015 Goes Maya Perquin Kapelle Roland Perquin Naomi, Ernst, Joost Kats David Perquin en Marianne Perquin-den Boer Melanie, Belinda, Selena Wolphaartsdijk Patty Katsman-Perquin en Edwin Katsman Kaylee, Aaron Correspondentieadres Hamerstedestraat 20, 4485 AT Kats U kunt afscheid nemen van Peter in het uitvaartcentrum aan de Fluitekmidstraat 8 te Goes op zondag 12 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 14 juli om 12.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum aan de Fluitekmidstraat 8 te Goes, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats Goes, Geldeloozepad 20 te Goes. Hierna bent u van harte welkom om de familie persoonlijk te condoleren in de aula van het Vlinderhuis, Geldeloozepad 30 in Goes. Samenkomst bij de aula aan de Fluitekmidstraat 8 te Goes waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en tweelingzus Wilhelmina Dirkje 5 september 1928 f 8 juli 2015 Middelburg: Hanneke Westhoek en Wilbert Weber Steffanie en Matthijs, Tijmen Hilversum: Henk Westhoek en Marjolein Quené Annet, Dirk, Frank Den Haag: Henne Spek - Staas Correspondentieadres: Hazelaarlaan 23 1214 LK Hilversum De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 14 juli om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen aan het begin van de plechtigheid. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 69